نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: sober پنهان

عضو غیر فعال شناسه تصویری aseman60
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    14

Icon8 sober پنهان

سلام

من باز یه مشکل دارم چند وقت پیش یه تاپیک باز کردم با عنوان sober که مربوط به این ویروس میشد دوستان جوابهای خوبی دادند اما کار آمد نبود به عبارتی با run کردن fixsob هیچ ویروسی پیدا نشد اما همچنان حس مبهمی به من میگه که ویروس روی سیستمهاست البته دلیل آن این است که در مورد run کردن برنامه delphi 5 پس از مدتی برنامه وحشتناک کند می شود و بعد restart می شود . دلیل دیگر هم اینکه سیستمها کند شده . فکر کنم روی سرویس services.exe بار می اندازد . و به غیر از این به جای یک svchost.exe چند تا از این ها است . لطفا کمک کنید .

موضوعات مشابه:

نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    14
    شما رو به خدا جواب بدید . بد جوری گیر کردم صدای همه در اومده.

عضو عادی شناسه تصویری ghasempouri
    نوشته
    176
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط aseman60
    سلام

من باز یه مشکل دارم چند وقت پیش یه تاپیک باز کردم با عنوان sober که مربوط به این ویروس میشد
    بعد از سلام کاش در ادامه همان تاپیک می نوشتی. بهرحال اگر به ویروس شک داری این کار را بکن:

1- اگر ویندوز شما سرور نیست با چند نوع آنتی ویروس یکی یکی امتحانش کن.یکی را remove کن و دیگری را نصب کن. من بعنوان اولین پیشنهاد BitDefender را توصیه می کنم که نصب و آپدیت کنی. اگر نداری یک سری به FTP دانشگاه شهرکرد بزن که همینجوری بی محابا نرم افزار خلق الله رو پابلیش کردند و گذاشتند توی سرورهاشون (دغدغه نداشتند که با لو رفتن آدرسها شبکه دستخوش داونلود سیستماتیک بشه و بخوابه!!!) این هم آدرس

ftp.sku.ac.ir

2- اگر هم ویندوز شما سرور است که این نصب نمیشه ولی میتونی هارد رو شیر کنی و بعد از اینکه BitDefender رو نصب و آپدیت کردی بگذاری برات بگرده.

نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    14

ویروس VB.GV و مشکل رجیستری

سلام

من جدیدا دچار ویروس VB.GV شده ام . این ویروس FOLDER OPTION را برمی دارد اما بدتر اینکه حتی دسترسی به رجیستری را هم با ADMIN نمی دهد ویروس را با آنتی ویروسی به نام AVG پاک کردم اما همچنان مشکل FOLDER OPTION و REGEDIT باقیست . چگونه می توانم این دسترسی را داشته باشم . خواهش می کنم کمکم کنید .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع