نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: راه اندازي كافي نت - ADSL

عضو عادی شناسه تصویری fireboy8766
    نوشته
    974
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    21

راه اندازي كافي نت - ADSL

تاپيك هاي مربوطه رو تقريبا مرور كردم - ميخواستم بپرسم اگر بخوايم يك كافي نت جمع جور رو در نظر بگيريم كه براي اينترنت پرسرعت اون از داتك استفاده كنيم، چون داتك بعضي مواقع وضعيت خطهاش خيلي خراب ميشه و افت شديد ميكنه ، اون موقع براي جواب گويي به كاربرها چه فكري ميشه كرد كه مشكل نت نداشته باشيم و ملت شاكي نشن؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12

Icon13

دوست عزیز ، هر چی می گیری فقط داتک نگیر ، پولتو ریختی دور و کلی آدم ناراضی هم پدیدار می شن ؟

اگر بتونی که Wireless بگیری از همه بهتره ! ندا خوبه ولی گرونه !!!
    ADSL هم فقط شاتل !! متاسفانه اونهم گرونه ؟؟؟
    سرویس ماهواره Receive Only هم گزینه بدی نیست !!!

تا نظر بقیه دوستان

عضو عادی شناسه تصویری fireboy8766
    نوشته
    974
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    21
    خوب داتك براي كارهاي خونگي خوبه! ﴿به نسبت قيمتش﴾ ولي كافي نت كه بايد جواب گوي ملت باشيم نميشه روش زياد حساب باز كرد.
    اينترنت بيسيم ساپورت نميشه اينجا. نت براي پشتيباني از داتك براي ۵ تا سيستم چي به صرفه هست كه گرون نباشه؟
    ...
    اگر بخوايم براي پشتيبانيش از سند معمولي و ريسيو ماهواره استفاده كنيم فكر نميكنم به صرفه باشه!!؟ ﴿البته اين مورد براي كافي نت از كار خونگي به صرفه تره﴾
    اگر من ديش ريسيوم رو در فاصله ۲۰۰ - ۳۰۰ متري داشته باشم و بخوام بيسيم به كافي نت منتقل كنم چقدر خرج برميداره؟ و اگر بخوام با سيم منتقل كنم امكانش هست؟

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    من تهران نیستم اما پیشنهاد میکنم برای مواقع افت سرعت از یک یا دو خط دایال آپ ایوان استفاده کنین . به نسبت قیمت فکر میکنم مقرون به صرفه تر از بقیه گزینه ها باشه .
    البته از انتخاب هایی چون وایرلس و سایر ISP ها هم نباید چشم پوشی کرد...

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی کافی نت

راه اندازی کافی نت adsl

كافي نت ADSL

راه اندازی میکروتیک در کافی نتراه اندازی شبکه بی سیم کافی نتadsl یبرای کافی نتراه اندازي كافي نت با خط adslراه اندازی کافی نت باadslنحوه راه اندازی کافی نت با اینترنت adslامتیلز کافی نت adsl در کافی نت adsladsl مخصوص کافی نت نامحدودچگونگي راه اندازي كافي نت بي سيمadsl مخصوص کافی نتایجاد کافی نت با خط adslراه اندازی hotspot برای کافی نتراه اندازی کافی نت با اینترنت adslنحوه راه اندازی کافینتراه اندازی adsl در کافی نتروش راه اندازی کافی نت با مودم adslsite:forum.persiannetworks.com ماهواره mikrotikبراي راه اندازي كافي نت چه بايد كرد؟adsl برای کافی نتmikrotik کافی نتکافی نت ADSL

برچسب برای این موضوع