نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: سوال در مورد مشخصات یک ISP

عضو غیر فعال شناسه تصویری محمد هادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

Icon14 سوال در مورد مشخصات یک ISP

باسلام خدمت همه اساتید
    من میخوام مشخصات تجهیزات یک ISPخوب رو که به حدود 50 تا خط سرویس میده رو با قیمت تجهیزاتش بدونم
    در ضمن چه پهنای باندی برای این تعداد خط لازم هست که سرعت سرویس دهیم به این 50 تاخط ماکسیمم باشه
    اصلا رابطه پهنای باند با تعداد کلاینت ها چیه اگه فرمول خاصی داره لطفا بهم بگید

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط محمد هادی : 2006-06-01 در ساعت 11:22 PM

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هادی
    باسلام خدمت همه اساتید
    من میخوام مشخصات تجهیزات یک ISPخوب رو که به حدود 50 تا خط سرویس میده رو با قیمت تجهیزاتش بدونم
    در ضمن چه پهنای باندی برای این تعداد خط لازم هست که سرعت سرویس دهیم به این 50 تاخط ماکسیمم باشه
    اصلا رابطه پهنای باند با تعداد کلاینت ها چیه اگه فرمول خاصی داره لطفا بهم بگید
    اگر که بخواهی که به هر user خوب سرویس بدهی ، هر 512 kbps رو برای 10 کاربر در نظر بگیر .در واقع شما 5 تا 512 می خوای اگر که نه سرویس متوسط می خوای بدی هر 512 رو برای 15 کاربر در نظر بگیر .شما روی یک خط Dial-up حداکثر 5KBps پهنای باند می تونی بدی البته بجز موارد خاص !!!!
    خوب
    5 x 8 = 40 kbps
    به اضافه 8 Kb برای overhead شما می توانی برای 10 الی 11 کاربر یک پهنای باند 512 رو استفاده کنی.
    برای خرید تجهیزات هم به قسمت بازارچه رجوع کنید

نام حقيقي: tolouee

عضو غیر فعال شناسه تصویری toloue
    نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز با اين پهناي باندي كه شما معرفي مي كني ايشان بايد كارتشونو ساعتي هزار تومن بفروشند تا به سود دهي برسند توجه داشته باشيد كه قيمت 512 حدود يك ميليون تومان مي باشد و يوزرها هم هميشه پيك نيستند به تجربه مي دانم كه به ازاي 60 خط متوسط 20 يوزر داريم در حالت نرمال كه انهم نيمي اش شبانه نيم بها است حالا خودتون حساب كنيد كه چقدر بايد اين اكانت را فروخا تا سود دهي داشته باشد .
    محمد جان شما هم بهتر است بجاي زدن پست مطالب قبلي را مطالعه كنيد كه اطلاعات بسيار ارزشمندي در انها وجود دارند از قبيل اينكه 50 تا خط نمي شود 60 خط هر ايوان 30 خط مي باشد .

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    نه من معرفی نکردم ، من سوال ایشنون جواب دادم .بعد هم سرویس خوب دادن با سرویس متوسط فرق داره ، شما باید ببینید که ایشان چند تا کاربر همزمان داره .باید که موقعیت ISP خودشو در نظر بگیره . بعد هم ایشان اعلام نکرد که شبانه نیم بهاست !!!

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط toloue
    دوست عزيز با اين پهناي باندي كه شما معرفي مي كني ايشان بايد كارتشونو ساعتي هزار تومن بفروشند تا به سود دهي برسند توجه داشته باشيد كه قيمت 512 حدود يك ميليون تومان مي باشد و يوزرها هم هميشه پيك نيستند به تجربه مي دانم كه به ازاي 60 خط متوسط 20 يوزر داريم در حالت نرمال كه انهم نيمي اش شبانه نيم بها است حالا خودتون حساب كنيد كه چقدر بايد اين اكانت را فروخا تا سود دهي داشته باشد .
    محمد جان شما هم بهتر است بجاي زدن پست مطالب قبلي را مطالعه كنيد كه اطلاعات بسيار ارزشمندي در انها وجود دارند از قبيل اينكه 50 تا خط نمي شود 60 خط هر ايوان 30 خط مي باشد .

عضو غیر فعال شناسه تصویری محمد هادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    از راهنمائی تک تک دوستان کمال تشکر و قدردانی رو دارم

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشخصات isp

http://forum.persiannetworks.com/f73/t12243.html

قیمت یک isp