صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 42 از مجموع 42

موضوع: امان از دست کارهای این استکبار !!!

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    به اين راحتي ها هم نيست.
    الان مايكروسافت يك شركت عظيم نيست بلكه خيلي گندتر از ايناست.
    الان هم زمان در تمام جبهه ها داره رقابت ميكنه.
    با IBM,sun,novell,.................. شركت هاي غول ديگري دراه رقابت ميكنه
    بعد هم دولتها براي بدست آوردن اطلاعات از راهاي بهتري ميتونن استفاده كنن چرا ويندوز رو خراب كنن!

شايد بشه قسمتي از اين انحصار رو توسط لينوكس جبران كرد اون هم در زمينه سرورها.

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    ایران در حال حاظر 98% سیستمهاش windows هست اکثراً هم با license تکراری و دزدی !
    کسی نگفت عظیمه! بلکه درایران از windows بیشتر استفاده میشه تا سیستم عاملهای مشابه !
    پس قدرت در حال حاظر در دست microsoft است!

نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    microsoft نیازی ندارد که اطلاعات جمع آوری کند بلکه به قول دوستمون میتونه یک کشور رو با یک update کردن فلج کنه !

عضو غیر فعال شناسه تصویری netspc
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    البته این راه رو (منظور آپدیت کردن رو میگم) میشه با reverse engineering یه بلایی سرش آورد کما اینکه دارن اینکار رو میکنن
    ولی در مورد ارتباط با اینترنت نه حداقل تا الان نه
    در ضمن همین الان ما از internet2 محروم هستیم محض اطلاع دوستان

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    کسی نگفت عظیمه! بلکه درایران از windows بیشتر استفاده میشه تا سیستم عاملهای مشابه !
    فقط ایران نیست که میزان استفاده از ویندوزش انقدر بالا هست.
    من خودم از ms اصلا" خوشم نمیاد ولی این رو قبول دارم که در زمینه IT یکی بزرگترین غول هاست اگر نخوایم بگیم اول هست.

microsoft نیازی ندارد که اطلاعات جمع آوری کند بلکه به قول دوستمون میتونه یک کشور رو با یک update کردن فلج کنه
    هیچ شرکتی نمیاد این کاررو انجام بده چه برسه به Ms

در ضمن همین الان ما از internet2 محروم هستیم محض اطلاع دوستان
    این حرف کمی خنده دار میشه وقتی تو ایران یک کانکشن چند مگابایتی اختصاصی توهم محسوب میشه!
    ما هنوز زیر ساخت این شبکه ها رو نداریم

نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    دوست عزیز ما داریم راجع به ایران صحبت میکنیم. در حال حاضر شرکتهای سرویس دهنده اروپایی و امریکایی از پهنای باند GigaBit استفاده میکنند برای سرویس دادن ولی در کشور ما ICP ها که خیلی عظیم میدانند خودشون رو نهایتاً از 16Mbps استفاده میکنند.

من واقعاً تاسف میخورم که تکنولوژی ADSL به دست ایرانی ها افتاده است در تمام دنیا با این سرویس به کاربران نهایی با 1.5Mbps Down & 800Kbps Up همراه با یک Valid IP اختصاص میدهند با میانگین ماهی 25 دلار ولی در کشور ما متاسفانه 64 کیلو را با آن سرویسهای مسخره ماهی حدوداً 50000 تومان قالب مردم میکنند. خلاصه به قول یکی از دوستان این قصه سر درازی داره با این توسری زدن ها و چه کنم ها چیزی حل نخواهد شد!
    یک مثل قدیمی میگه که : خودم کردم که لعنت بر خودم باد !

این هم اضافه میکنم : یک فرد ایرانی اگر بخواهد یک سرور اختصاصی در منزل داشته باشد چکار باید بکند ؟
    یا باید پدر میلیاردر داشته باشد یا اینکه این آرزو را با خود در این کشور به گور ببرد !
    خوب تکلیف چیست ؟
    ما ایرانی ها چرا نباید مثل بقیه دنیا از تکنولوژی لذت ببریم ؟ اینها تمام برای اینست که انسان از وجود خویش احساس پوچی نکند ولی حالا در مملکت ما هی میان یک کاری میکنن که چاله جلوی پای آدم سبز بشه اون بنده خدایی که سرمایه و زندگیشو گذاشته پای کامپیوتر باید به خاطر بعضی ندانم کاری ها بدبخت بشه. به چه قیمتی ؟؟؟؟
    این حرف ها را هممون خوب میدونیم ولی تا کی بشینیمو قصه فردارو بخوریم ؟ الان افغانی ها ایرانی هارو به زور تحویل میگیرن میتونید شبکه های ماهواره ای ایرانی رو ببینید خودتون متوجه میشید
    الان Cisco & redhat در افغانستان دانشگاه تاسیس کردن. چرا ما ایرانی ها که از هوشو زکاوت بالایی برخوردار هستیم نباید از این ها بهره مند باشیم؟ همش به فکر این باشیم که آی کی ویندوزمون خراب میشه ! مثلاً آخه سایت winamp چیه که بیاد دسترسی ایرانی هارو قطع کنه؟
    ببخشید که سرتونو درد آوردم اینا رو گفتم چون در این باره هیچ هم زبونی نداشتم!

ویرایش توسط professor : 2006-02-28 در ساعت 10:53 PM

نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    سیاسی کردن نوشته ها بر خلاف قوانین این انجمن میباشد ولی نمیتوانستم ساکت بنشینم ! خونم داشت به جوش می آمد !!!!
    خیلی وقت بود منتظر چنین فرصتی بودم که چند هم زبان پیدا کنم و با آنها درد دل کنم.
    با تشکر از این انجمن و همچنین کسانی که باعث به وجود آمدن این انجمن شدند. صمیمانه دست آنها را از دور میبوسم.

نام حقيقي: بهراد اسلامی فر

عضو عادی شناسه تصویری tolstoy
    نوشته
    250
    سپاسگزاری شده
    255
    سپاسگزاری کرده
    32
    نوشته های وبلاگ
    6

سلام به همه فکر کنم اگه همه یه دفعه پست های ای topic رو بررسی کنید متوجه یه چیز جالب میشید :
    همه حرف از محرومیت می زنند دسترسی نداریم , عقب مونده ایم , اینترنت 2 نداریم
    همه چی رو می گیم نمی شه لینوکس فارسی رو مسخره می کنیم چرا عله است و خلاصه چرا بله
    ولی هیچکس نمی گه با با مشکل ما ایم که نشستیم بقیه یه کاری بکنند مسخره می کنیم
    انقدر نا امیدانه به قضیه نگاه می کنیم که حتی فکر می کنیم لینوکس هم می پره, ولی می تونه این طور نشه

سیستم عاملی مثل گنو/لینوکس داره به وسیله یه سری داوطلب پیش می ره ولی تو ایران وقتی پروژه ای تعریف می شه حتی یه نفر هم نمی ره جلو .
    تو همه جای دنیا یه عده اطلاعات رو به اشتراک میزارن(اطلاعات پایه) ولی اینجا کلا دو سه تا فاروم فعال داریم(که البته باید گفت دست دست اندر کاراش درد نکنه) که افرادی که دارن فعالیت می کنند چند نفر مشخص هستند.
    من فکر می کنم باید به جای, های واویلا کردن باید یه کم در مورد این حرف بزنیم که چه کسایی تا کجا پیش رفتن, جاهای خالی رو بشناسیم و اونا رو پر کنیم و بتونیم همدیگه رو کمک کنیم تا لنگ اطلاعات پایه نباشیم, تا دیگه کسی نیاد بپر وسط بگه از اینترنت 2 محرومیم ,تا متوجه باشه که ما با این نوع برخورد از اینترنت 2 که هیچ همون اینترنت 1 رو هم ازش درست استفاده نمی کنیم.
    ببخشید پرچونگی کردم قصد جسارت به کسی رو هم نداشتم

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیز خواهشمند است رعایت ادب را بفرمایید در ضمن شما که خیلی سنگ لینوکس رو به سینه میزنی چی کار کردی براش چند تا نرم افزار از خودت خلق کردی؟(نه اینکه کپی کرده باشی)
    در ضمن میتونی به آدرس:
    http://forum.p30world.com/showthread...026#post267026
    سر بزنی و فعالیت ما رو در مورد سیستم عامل جدید ببینی

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    درضمن اصلاً میدونی internet2 چی هست و چرا بوجود آمد و چه مزایایی داره و اصلاً میدونی کی باید بستر internet2 رو فراهم کنه
    تا جنابعالی بتونی اینتجوری نطق کنی؟
    لطفاً کمی تحقیق به خرج بده بعداً افاضات کن

نام حقيقي: بهراد اسلامی فر

عضو عادی شناسه تصویری tolstoy
    نوشته
    250
    سپاسگزاری شده
    255
    سپاسگزاری کرده
    32
    نوشته های وبلاگ
    6
    netspc عزیز مثل اینکه سو تفاهم شده من اصلا قصدم جسارت به شما یا بقیه نبود
    اول از همه خدمتتون عرض کنم که من برتامه نویس نیستم البته حرفه ایی نیستم راستش رو بخوای دلم می خواد ولی هنوز زوده ولی خوب در حد توانم سعی می کنم من یک سال نیست بیشتر که رو linux وشبکه دارم کار می کنم ولی از وقتی یه چیزی بارم شده تو دانشگاه خودمون گارگاه آموزشی لینوکس برگزار می کنم(محض رضای خدا )
    در ضمن در مورد internet 2 هم فکر کنم اطلاعاتم بد نباشه مطلب زیاد ازش خوندم خود سایتشون رو زیاد سرک کشیدم. بحث من در این مورد به خاطر این بود که ما هنوز از خیلی چیزای قبل از اون محرومیم چه برسه به اینترنت 2 که هنوزبه صورت عمومی در نیومده .
    به هر حال بازم می گم فصد توهین نداشتم فقط چیز دیگه ای که هست اینه که از این نوع بررسی ها که ته نداره خوشم نمی یاد.چون عکس اون چیزی رو که مقصود است رو باعث می شه

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    پس معذرت خواهی منو هم بپذیر
    ولی نمیدونم راستش شاید ماها حتماً باید در کمبود باشیم تا قدر عافیت رو بدونیم ولی همین که یکسریها میدونند که چه خبره این خودش جای شکرگزاری داره
    همونطورکه توی چندتا مطلب بالاتر گفتم یکی از دلایل انتخاب نرم افزارهای microsoft عدم آگاهی مدیران از دیگر محصولات جایگزین و بعضاً قدرتمندتر و سریعتر مباشد که چه بسا حداقل با بوجود آمدن یه همچنین بحثهایی حتی اگر هم شده یک نفر آگاه بشه بهتر از اونه که نشه من anti-microsoft نیستم ولی به این هم قائل نیستم که حتماً آدم باید روی یه نرم افزار focus کنه مدیریت میگه سریعترین و بهترین راه رو باید برای رسیدن به هدف انتخاب کرد که متاسفانه یا خوشبختانه MS این بستر رو فراهم کرده ولی جاهایی هم کم و کاست داره و در اون اصلاً هیچ بحثی نیست برای مثال در بحث databasing بااینکه اومده و 3 محصول مجزا برای اینکار تولید کرده ولی هنوز هم مشکل داره و در زمینه مدیریت نیروی انسانی هیچگونه حرفی برای زدن نداره ولی در مقابل oracle با مدیریت صحیح بر بازار کار و شناخت کامل از اون یکسری راه حلهای بسیاری دقیق و کارآمد رو ارائه داده که هم بسیار دقیق و هم بسیار کارآمد هست و هم اینکه بسیار سریع میشود آنها رو توسعه داد و به کار انداخت
    باز هم میگم ای کاش در این سایت حداقل یکی دو تا مدیر از صنایع کوچک و متوسط و حتی بزرگ مرتبط با IT حالا به هر عنوان عضو باشند و کمی در رابطه با آینده و انتخاب محصولات زیرساخت تعقل کنند

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

نمونه قرارداد

برچسب برای این موضوع