صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 30

موضوع: اتصال به اینترنت بدون کارت اینترنت و پرداخت از طریق قبض تلفن،‌چگونه؟؟

نام حقيقي: میثم معظمی گودرزی

خواننده شناسه تصویری dammkon
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    3
    با عرض سلام
    دوستان بحث بسیار جالبی آغاز شده
    بیاید کمک کنید که همه بتونیم از این سرویس استفاده کنیم
    البته از نظر عقلی و منطقی مشکلی نداره من روش فکر کردم و فقط باید مخابرات هماهنگی کنه و کالر ایدی ها هم درست کار کنه نه مثل شهر ما که 1 خط در میون جواب میده که اگه اینجور باشه کلاهمون پس معرکست
    ممنون بیاید کمک کنید راهش بندازیم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    مطمئنا خود شرکت مخابرات میتونه لوگینگ دقیتر و بهتری نسبت به مرکز ISP داشته باشه . اما بابت اینکه بگین فلانی فلان مقدار مصرف کرده باید یه لوگ هم از طرف مرکز سرویس دهنده در اختیار مشترک (در صورت نیاز) قرار بگیره ...
    راستی دوستان من با سیستم خودم (ویندوز 2003 و ان تی تک پلاس و یک مودم) نتونستم کاری کنم که هر درخواستی با هر یوزر نیم و پسوردی وارد سیستم بشه . . .
    کسی روشی برای اینکار سراغ داره ؟
    یه سری دوستان گفته بودند با اکسز سرور میشه همچین کاری کرد . . اما با مودم های اینترنال یا همین مالتی پورت ها چطور ؟
    ممنونم.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال شناسه تصویری netspc
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    در مورد مشکل شما دوست عزیز آقای m-r-r
    ببین عزیز من توی as میتونی auth پورتها رو روی papوchap همزمان قرار بدی که اگر روی pap قرار بدی وقتی وصل میشه بعد از وصل شدن دنبال user و pass میگرده ولی در سیستم chap در همان لحظه ای که وصل میشه اینکار رو انجام میده در واقع در سیستم pap شما فقط یکبار auth داری ولی در chap 3 بار (ack,syn-ack,syn) البته اگه اشتباه نگفته باشم.
    خب حالا شما بایستی بری در تنظمیات مربوط به auth در win و اونو رو روی سرویس ppp و روی auth نوع pap قرار بدی مشکل حله
    آره قربونش
    در مورد اون دوستی که عکس هری پاتر داره
    ایشون یک جایی گفتند که اگه بخوایم از سرویس های بدون user استفاده کنیم باید بریم فرم پر کنیم نه دوست عزیز همینجوری هم میشه وصل شد
    در مورد برنامه هم بنده در خدمتم فقط یکی از دوستان log ها رو بفرسته ببینیم چیه البته به همراه توضیح ستونهای(فیلد) log

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط netspc
    ..........در مورد اون دوستی که عکس هری پاتر داره
    ایشون یک جایی گفتند که اگه بخوایم از سرویس های بدون user استفاده کنیم باید بریم فرم پر کنیم نه دوست عزیز همینجوری هم میشه وصل شد........
    سلام دوست عزیز.
    بابت اطلاعاتتون ممنون.
    من با رئیس دیتای منطقه خودمون که صحبت کردم همچین پیشنهادی رو دادن و حتی گفتن که بدون درخواست صاحب خط نشه به اینترنت وصل شد. چون ممکنه پدر و مادر ها از وصل شدن فرزندانشون به اینترنت مطلع نباشن و با دیدن قبض تلفن به مخابرات اعتراض کنن.
    (ضمنا میتونید منو میلاد صدا کنید)

نام حقيقي: مهران رحیمیان

خواننده شناسه تصویری ParsE1
    نوشته
    388
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    منم امروز با رئیس مرکز مخابرات صحبت کردم در باره این موضوع گفتش که تا یک ماه دیگه ما سوئیچ رو عوض میکنیم که ارتباط شما بشه PRI که کالر آی دی فعال بشه بعد میتونیم برای سر شماره جدیدتون یک شارژ جدا در نظر بگیریم !

نوشته
    388
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    آقا پس کسی دیگه تحویل نمیگیره ؟؟!!
    لطفآ ادامه بدید !

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

خوبه والا ... اینجا چقدر دیر سرویسهای مخابرات معرفی میشن !

سلام به برو بچ ...
    این سرویس مدتی هست که بدون پارتی و چیز دیگه ای از طرف خود مخابرات داره ارائه میشه
    و دوستان تو سایت مخابرات به نام سرویس اینترنت هوشمند و یا IN میتونید اونو پیدا کنید ....
    ولی جهت اطلاع بعضی ها که پرسیدن میگم که این سرویس میتونه با درخواست ISP روی E1
    های موجود هم اعمال بشه و نیاز به E1 جدید نیست ... ولی متاسفانه چون کاملا از زیر سرشماره
    قبلی خارج میشه نمیتونید همزمان از اون برای کاربران عادی استفاده کنید .
    درضمن چون باید برای این سرویس ، Auth رو از روی اکسس سرور خود بردارین ... ، پس نباید
    از یک اکسس سرور مشترک با سرویس عادی استفاده کرد یعنی دنبال خرید یک اکسس سرور
    دیگه باشین ... و درضمن اگه Auth رو بر نداری اتفاقی نمیوفته ! فقط کابران هم از اکانتشون کم
    هم رو قبض تلفنشون هزینه میاد!
    پس حرف آخر رو بزنم اینکه یه اکسس سرور دیگه میخرین ، اون E1 رو به اون میزنید و Auth رو هم
    نمیزارین روش و بعد هم یوزر ها حال میکنن که از یوزر و پسورد خلاص میشن هم شما ...

نوشته
    388
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    آقا من میخوام 1 یوزر عمومی بدم به ملت که با اون وصل بشند یعنی دو تا از async ها برای کارتها و اون یکی برای اینکار !
    1 یوزر unlimited تعریف کنم و برنامه اکانتینگم هم میتونه به 1 یوزر اجازه بده که به تعداد نا محدود login کنه اینجوری میشه دیگه ؟؟؟

نام حقيقي: میثم معظمی گودرزی

خواننده شناسه تصویری dammkon
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    آقای ناسی بسیار عالی ولی موضوع اینه که اگه هنوز مراکز تلفنی ما قدیمی بود چه کنیم
    باید بریم بگیم سرویس IN میخواهیم آره یا چیزی دیگه ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

خب اگه مرکزتون هنوز سیستم IN رو پشتیبانی نمیکنه ، خیلی عجیبه !
    به اون یکی دوستمون هم باید بگم که چون شما نمیتونید بهیچ وجه Async پورت ها رو روی یک اکسس سرور به تفکیک
    E1 ها جدا کنید ، پس همه میتونن از اون E1 های قبلی با username عمومی بصورت مجانی به اینترنت وصل بشن
    و شما هم نمیتونید تضمین کنید که کسی از کاربران عادی از یوزر عمومی خبر نداشه باشه !

نوشته
    388
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    یعنی هیچ راه حلی وجود نداره که بشه بدون اینکه یه AS دیگه بخرم این کارو انجام بدم ؟
    از طریق برنامه اکانتینگ راهی نیست که بشه این کارو انجام داد ؟؟
    آخه من 2 تا ایوان یعنی 60 تا مودم خالی دارم چه طوری دلم میاد یه اکسس سرور دیگه بخرم ؟

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    البته آقاي ناسي لطف دارند.
    ولي طبق چيزهايي كه من خوندم و تا اونجايي كه ديدم 3 طريق معمول بابت auth كردن userها وجود دارد:
    1-chap
    2-ms-chap
    3-pap
    تو دو تاي اولي 3 حركت انجام ميشه بابت framing و windowing سيستم و در آخر كار auth كردن.
    ولي تو pap فقط framing و windowing انجام ميشه و auth كردن بعداً ميتونه انجام بگيره.
    ممنون ميشم اگر از تجربيات اساتيد در اين زمينه استفاده كنم.

نوشته
    388
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    ای ول بابا تو دیگه کی هستی !
    منم از اساتید گرامی میخوام که ما رو تو این زمینه راه بندازند ! جسد رو زمین مونده !!
    پیشاپیش تشکر میکنم
    اینم بگم که برنامه اکانتینگ من قابلیت اینو داره که به شماره تلفن های خاص اجازه login بده !! میشه شماره های که میخوام بهشون فقط اجازه login بدم ولی شاید 5000 تا شماره بشه من نمیدونم که اینجوری برنامه جواب میده یا نه قاطی نمیکنه؟ و 1 مشکل دیگه ! اطراف شهرستان ما چند تا شهر هستش که کالر آی دی ندارند !! اونا چی میشه ؟

ویرایش توسط ParsE1 : 2006-01-14 در ساعت 07:07 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوستان

متاسفانه باید بگم که راهی جز خرید اکسس سرور ندارین ، چون باید خطوط رو بصورت کاملا فیزیکی از هم
    جدا کنید ... ، من هم مثل شما دقیقاً همین مشکل رو داشتم ولی مجبور شدم که یک سرور دیگه بخرم...
    برای اینکه بدونین ما چقدر سعی کردیم که راهی پیدا کنیم ولی نشد ، بد نیست همه دوستان این لینک رو
    یه نگاهی بندازن :

دو سر شماره ای 1 و روتر5300 با 8 پورت!

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام خدمت دوستان محترم
    همونجور که دوست عزیز ناسی گفتند من ترید مورد نظر رو خوندم
    بله کاملاً حق با دوست عزیز ناسی هست
    دلیل فقط و فقط یک مشکل هست دوستان مخابرات g.903 رو ارائه میدهند نه g.904 اگر به 904 دسترسی داشته باشید بنظر 50 درصد مشکل حل شده چون خطوط بصورت تفکیک شده به ما تحویل نشده به خاطر همین مشکل نمیتوان مشخص کرد از سر کدوم خط باید این کار رو انجام داد.
    راستی من isp ندارم ولی خیلی میخواهم یه دونه بزنم.
    از دوستان یه راهنمایی در مورد مجوزهای مربوطه از مخابرات و دولت میخواهم ممنون میشم اگر کسی بنده در این راه راهنمایی کند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

شماره اتصال به اینترنت

شماره اتصال به اینترنت از طریق مخابرات

اينترنت بدون كارت

وصل شدن به اینترنت بدون کارت

شماره تلفن اتصال به اینترنت

اتصال به اینترنت از طریق مخابرات

اینترنت بدون یوزر و پسورد

شماره اتصال به اینترنت مخابرات

اینترنت بدون تلفناینترنت بدون کارت اینترنتاتصال به اینترنت بدون کارتشماره تلفن برای اتصال به اینترنتچگونه باخط تلفن به اینترنت وصل شویماینترنت بدون کارتچگونه با کارت اینترنت به اینترنت وصل شویماتصال به اینترنت از طریق تلفنچگونه با خط تلفن به اینترنت وصل شویمچگونه بدون کارت اینترنت به اینترنت وصل شویمچگونه با تلفن به اینترنت وصل شویماتصال به اينترنت بدون كارتاتصال به اینترنت بدون کارت اینترنتاینترنت بدون پسوردچگونه بدون کارت به اینترنت وصل شویمشماره تلفن وصل به اینترنتبدون کارت اینترنت

برچسب برای این موضوع