نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: تنظیمات کامل AS5300 & 2511 & 2611 برای ISP

عضو غیر فعال شناسه تصویری harfe hesab
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 تنظیمات کامل AS5300 & 2511 & 2611 برای ISP

اینهمه مهندس و دکتر و کارشناس شبکه و ... تو این فرام
    یه نفر نیومده بگه بابا جان این تنظیمات کامل مثلا 5300 برای یه آی اس پی با 4 تا یا حالا 8 تا E1اینم آی پی های فرضی اینم access-list که دیگه هر کس خواست روتر برای ISP تنظیم کنه وارد این قسمت بشه و اینهمه هم سوالات الکی و تکراری و. .. نپرسن.
    حالا گفتم 5300 میتونه 2511 یا 2611 با ماژول 16am و ... باشه خداییش ثواب هم داره در ضمن نمونه این چیزی که گفتم در سایت پرشین تولز هست ولی اون هم یکم گیج کننده است .
    حالا شاید این رو بگید که ای بابا 1000 جور کانفیگ برای یه روتر میشه انجام داد ولی خداییش خودتون هم میدونید که اکثر کانفیگهای این روتر ها با توجه به سیستم مخابراتی ایران تقریبا یجور هستن. حال هرکی واقعا مرد عمله بسم الله
    بازم ممکنه بگید رو دل میکنیم ( زیادیمون میکنه ) باید خدمتتون بگم اصلا اصراری هم به انجام این کار نیست چون چیزی که زیاده تنظیم روتره ولی حقیقتا اگه این کار رو بکنین 80% سوالات همه بچه های فرام رو در این زمینه جواب دادید . این جور نیست ؟!!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    واقعا كه حرف حساب ميزني

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست گرامی،
    هدف از راه اندازی این انجمن این نبوده که مثلا هر کس خواست یک Router تنظیم کند بیاید و از یک صفحه انجمن تمام تنظیمات را کپی کند و مثلا روی Router خودش اعمال کند. (آنطور که شما نوشتید)
    گرچه حتی اگر این کار را هم می خواستیم بکنیم ممکن نبود! اصلا اگر چنین کاری ممکن بود که دیگر اصلا تخصص در زمینه Cisco معنی پیدا نمی کرد! همه یک صفحه می گرفتند دستشان و ادعا می کردند که می توانند Router ها را تنظیم کنند!

هدف از راه اندازی انجمن و فعالیت در آْن این است که مثلا برای کار با سیستم های Cisco می روم و ابتدا کتاب و Document های مربوطه را می خوانم و شروع به کار می کنم و اگر در تنظیم Router به مشکلی برخورد کردم و از پس آن به تنهایی بر نیامدم، اینجا می نویسم تا با دیگران در موردش بحث کنیم و نظرات یکدیگر را بشنویم و با هم سعی کنیم بهترین راه حل را برای رفع مشکل بیابیم.
    فواید این کار این است که ممکن است نکته ای به ذهن یک نفر دیگر برسد که به ذهن من نرسد و یا این که یک نفر تجربه ای داشته باشد که به کار من بیاید و بتوانم از تجربه اش استفاده کنم. تجربه ای که شاید در هیچ کتاب و جزوه ای یافت نشود.

منظور و مقصود از انجمن و Forum این است: بستری مناسب برای تبادل نظر در مورد مسائل مختلف شبکه.

حاصل این تعاملات و مباحثات در این چند سال، مجموعه ای ارزشمند و غنی از اطلاعات مختلف و گوناگون در زمینه مسائل مختلف شبکه بوده است.
    به کمک موتور های جستجوی Google و همچنین سیستم جستجوی داخلی انجمن، امکان دسترسی سریع و هدفمند به مطالب مورد نیاز برای همه ما فراهم است.

در میان این مباحث و مطالب می توانیم پاسخ پرسشهای بسیاری را بیابیم. می توانیم نکات و ظرایف فراوانی را بیاموزیم.
    و همه این ها بستگی به نحوه برخورد ما با این سیستم و نحوه نگرش ما دارد.

حالا اگر یکی از این مباحث آنقدر پخته شده بود که قابلیت تبدیل شدن به یک مقاله را داشت، یک نفر باید همت کند و نوشته ها را مرتب کند و در قالب یک مقاله در قسمت مقالات قرار دهد که این اتفاق در مورد مباحث مختلف رخ داده است و دوستان مختلف زحمت کشیده اند و مقاله را آماده کرده اند و در قسمت مقالات موجود است.

اگر تصور می کنید اشتباه می کنم، خوشحال می شوم من را راهنمایی کنید.

عضو غیر فعال شناسه تصویری harfe hesab
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز آقای کوروش دقیقا با نظر شما موافقم
    اما شاید منظورم را بد منتقل کردم . نظر من اینه که مثلا خود شما یا آقای آریا گوهر یا ... 3 یا 4 تا config بزارین تو فرام البته به همون روشی که گفتم یا هر جور خودتون صلاح میدونین بعد بچه ها بیان روش نظر بدن در آخر هم یک Config تر وتمیز بزاریم تو قسمت مقالات.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من قبلا این کار رو انجام دادم. اگه بگردی پیدا می کنی.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    این مطلب را آقای آریاگوهر زحمت کشیده و آماده کرده است:

مجموعه مباحث مربوط به تنظيمات روتر

نام حقيقي: سام قراچه

عضو غیر فعال شناسه تصویری matrixco.sec
    نوشته
    419
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    23

Icon11

این کانفیگ کامل هم برای شما و داره بدون دردسر کار می کنه .
    هیچ مشکلی نداره.

اساتید محترم یک نگاه به این Config بیندازید
    نقل قول نوشته اصلی توسط harfe hesab
    دوست عزیز آقای کوروش دقیقا با نظر شما موافقم
    اما شاید منظورم را بد منتقل کردم . نظر من اینه که مثلا خود شما یا آقای آریا گوهر یا ... 3 یا 4 تا config بزارین تو فرام البته به همون روشی که گفتم یا هر جور خودتون صلاح میدونین بعد بچه ها بیان روش نظر بدن در آخر هم یک Config تر وتمیز بزاریم تو قسمت مقالات.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات as5300

تنظیم Cisco AS5300

تنظيمات as5300

as5300 تنظیمنمونه کانفیگ روتر as5300روتر as5300 چه کار می کندتنظیمات 2611مطالبی دربا رهAC CISCO AS5300نمونه کانفیگ سیسکو as5300تنظیمات e1 as5300تنظیمات as5300 E1کانفیگ کامل 5300تنظیمات اولیه AS5300تنظیمات کامل as5300کانفیگ کامل as5300برای in تنظیمات as5300 site:forum.persiannetworks.com پیکربندی as5300نمونه کانفیگ 5300http://forum.persiannetworks.com/f63/t9740.htmlنمونه کانفيگ 2611 سيسکوپیکربندی روتر as5300

برچسب برای این موضوع