نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل ست نشدن Ip Static

نام حقيقي: kian

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل ست نشدن Ip Static

سلام
    من در شبکه LAN یه مشکلی دارم اونم اینه که در واقع من برای هر سیستم یک Ip شبکه داخلی و یک Ip برای اتصال به اکانت اینترنت برای VPN ست میکنم ولی فقط چندتا سیستم هستن که اتوماتیک، IP 169.254.x.x میگیرن و به شبکه داخلی متصل نمیشه و جالب اینکه زمانی که کابل شبکه یه دفعه از پریز شبکه بیرون میارم و دوباره میزنم، IP استاتیک شبکه داخلی رو میگیره ولی چند لحظه بعد بیا با یک بار ریستارت مشکل به حالت سابق خودش بر میگرده اگر کسی میدونه راه حل چیه ممنون میشم بگه

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط kiani14 : 2016-12-12 در ساعت 12:59 PM

نام حقيقي: بهنام محمدی

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    چرا دو IP در نظر گرفته ای؟ مگر با همان IP داخلی نمی تواند به اکانت VPN وصل شد. من خیلی سوالتون را متوجه نشدم. فقط این نکته را بگویم که وقتی VPN زده میشود یک IP از VPN Server به شما اختصاص مییابد و در واقع شما به صورت مجازی عضو شبکه آن میشوید. شما برای این که بتوانید به شبکه داخلی وصل شوید باید VPN را disconnect کنید.

- - - ادامه - - -

- - - ادامه - - -

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    ولی فقط چندتا سیستم هستن که اتوماتیک، IP 169.254.x.x میگیرن و به شبکه داخلی متصل نمیشه
    شما روي سوئيچ هاي شبكه PBAC را فعال كرديد. (Deployment Dot1x)
    فرآيند Authentication به درستي انجام نمي‌شه و سيستم مربوطه مي افته داخل Guest Vlan (يعني همون آي پي 169.x.x.x )
    Tshoot كنيد:
    mac Address سيستم مربوط را ببيند به كدوم پورت Switch متصله.. Show Run از اينترفيس بگيريد و ببيند Config Dot.1x داريد يا خير.
    مي تونيد به صورت موقت Config مربوط به اينترفيس رو غيرفعال و Trace كنيد. اگر مشكل حل شد بايد كليه تنظيمات مربوطه از نصب Cert، تنظيم پروفايل NIC و ... رو Step By Step بررسي كنيد.

!It's possible to change your life at any time

نام حقيقي: kian

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط EVERAL نمایش پست ها
    mac Address سيستم مربوط را ببيند به كدوم پورت Switch متصله.. Show Run از اينترفيس بگيريد و ببيند Config Dot.1x داريد يا خير.
    مي تونيد به صورت موقت Config مربوط به اينترفيس رو غيرفعال و Trace كنيد. اگر مشكل حل شد بايد كليه تنظيمات مربوطه از نصب Cert، تنظيم پروفايل NIC و ... رو Step By Step بررسي كنيد.
    پورتهای سویچ رو هم جابه جا کردم بازم مشکل باقی بوده. البته ما اصلا Vlan نداریم
    ما هیچ گونه کانفیگی روی سوئیچ ها انجام ندادیم بازم ممکنه مشکل از موردی که شما میگید باشه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع