نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: امکانات و رابط کاربری سیسکو

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90

امکانات و رابط کاربری سیسکو

با سلام
    من از روتر میکروتیک CCR 1009 دارم استفاده میکنم ( از سری core) تا حالا از روترها و سوئیچ های سیسکو استفاده نکردم.
    1- آیا روترهای سیسکو هم مثل میکروتیک رابط کاربری گرافیکی دارند؟ ( مثل winbox میکروتیک که واقعا عالی و ساده است)
    2- آیا همه امکانات میکروتیک ( اعم از MPLS و Tunnel و dhcp server و Hotspot و Routes و ntp client و DNS و POOL و Script و scheduler و Radius و Queues و Firewall و pppoe server و NAT و Mangel , .... ) در روترهای سیسکو هم هست ؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط javadkey : 2016-05-11 در ساعت 06:50 PM

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadkey نمایش پست ها
    1- آیا روترهای سیسکو هم مثل میکروتیک رابط کاربری گرافیکی دارند؟ ( مثل winbox میکروتیک که واقعا عالی و ساده است)
    سیسکو CLI هست
    چیزی به نام رابط گرافیکی برای سیسکو نیست ، چند تا نرم افزار هست نوشته شده میتونید با اون ها بصورت گرافیکی کانفیگ رو انجام بدید ولی زیاد جالب نیست ( البته بنده استفاده نکردم فقط از دوستان شنیدم که زیاد خوب نبوده )

نقل قول نوشته اصلی توسط javadkey نمایش پست ها
    2- آیا همه امکانات میکروتیک ( اعم از MPLS و Tunnel و dhcp server و Hotspot و Routes و ntp client و DNS و POOL و Script و scheduler و Radius و Queues و Firewall و pppoe server و NAT و Mangel , .... ) در روترهای سیسکو هم هست ؟
    بله . تمامی امکانات با ویژگی های دیگه رو داره + پرفورمانس بالاتر

فقط یک سری چیزهای خاص میکروتیک رو نداره ! ( مثلا HotSpot - یا تانل EoIP که برای میکروتیک هست و . . . )

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع