نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 2سپاس

موضوع: امتحان سیسکو

نام حقيقي: moein sheikhottayefe

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

امتحان سیسکو

سلام یه سوال تکراری دارم
    من تازه وارد دنیای شبکه شدم کتاب های آفیشال خود سیسکو رو واسه CCENT وCCNA خوندم ویدیو های CBT رو هم نگاه کردم
    الان می خام ببینم چه طور می تونم انحان بین المللی رو بدم . با تشکر.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maryam

تازه وارد شناسه تصویری maryam73
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    روالش تازگی ها خیلی سخت شده من پیشنهاد می کنم تا بعد مذاکرات هسته ای صبر کنید شاید تحریم ها رفع شدن و تونستید در همین ایران امتحان بدید ولی در حال حاضر شاید بهترین گزینه استانبول ترکیه باشه.

نام حقيقي: حمید مداحیان

عضو عادی شناسه تصویری hamid-m
    نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam73 نمایش پست ها
    روالش تازگی ها خیلی سخت شده من پیشنهاد می کنم تا بعد مذاکرات هسته ای صبر کنید شاید تحریم ها رفع شدن و تونستید در همین ایران امتحان بدید ولی در حال حاضر شاید بهترین گزینه استانبول ترکیه باشه.
    چقدر امیدوارانه به مساله نگاه کردین!
    امتحانات رو باید تو کشورهای همسایه مثل دوبی و ترکیه و کویت و اینجور جاها بدین.جاهای که pearson VUE در اونجا شعبه داشته باشه.
    البته دنگ و فنگ زیاد داره.

نام حقيقي: حمیدرضا

خواننده
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دقت داشته باشید در حال حاضر شرکت سیسکو از ایرانیان مقیم ایران آزمون نمیگیرد و بایستی از نظر قانونی مدرک اقامت در کشور دیگری را ارائه نمایند.
    تست سنتر های ترکیه جهت دور زدن این مورد بیشتر همکاری می نمایند اما اگر قصد ادامه اشتغال در خارج از ایران را دارید پیشنهاد می کنم که تا به نتیجه رسیدن مذاکرات و قانونی شدن آزمون برای ایرانیان مقیم ایران صبر نمایید.

نام حقيقي: اسماعیلی

عضو عادی
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    20
    جدیدا یک سری از سایت ها و شرکت معتبری که من میشناسم در ازای پرداخت هزینه آزمون + 100 الی 200 تومن بیشتر مقدمات امتحان دادن یکی به جای شما در تست سنتری رو می دهند و شما بعد از اتمام امتحان در منزل خود می تونید به ایمیل خود مراجعه و مدرک بین المللی خود را ببینید و یا از سایت سیسکو استعلام کنیم
    البته از صحت این خبر کاملا مطمئن نیستم و به نظر من اگر درست باشه بهتره از این نظر که هزینه زیادی برای دریافت مدرک نمی پردازید اون استرس امتحان رو ندارید و اگر اطمینان از خود دارید که بلدید و نمی خواهید هزینه اضافی خرج کنید گزینه مناسبیه این خبر ....

نام حقيقي: maryam

تازه وارد شناسه تصویری maryam73
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    البته از صحت این خبر کاملا مطمئن نیستم و به نظر من اگر درست باشه بهتره از این نظر که هزینه زیادی برای دریافت مدرک نمی پردازید اون استرس امتحان رو ندارید و اگر اطمینان از خود دارید که بلدید و نمی خواهید هزینه اضافی خرج کنید گزینه مناسبیه این خبر ....
    خیلی مسخره هست... واقعا یعنی کسانی هستند که برای یک مدرک بی ارزش که تمامی سوالات امتهانش توی اینترنت وجود داره از این کارا انجام بدن!؟
    کسی به این آدم ها کار هم میده!؟

نام حقيقي: احمد یزدانی (Poker)

عضو ویژه شناسه تصویری A.Yazdani
    نوشته
    946
    سپاسگزاری شده
    1312
    سپاسگزاری کرده
    430
    نوشته های وبلاگ
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam73 نمایش پست ها
    کسی به این آدم ها کار هم میده!؟
    اتفاقا کار دست همین آدم هاست ...

نام حقيقي: امیررضا

عضو عادی شناسه تصویری amirreza22
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    71
    با شرکت سایبرتک تماس بگیرین، برای آزمون‌های بین‌المللی مایکروسافت و سیسکو راهنمایی‌تون می‌کنن.
    اغلب اساتیدشون هم که باهاشون کلاس داشتم مدرک بین‌المللی گرفتن و اطلاعات مفیدی در اختیارتون می‌ذارن که اگر خواستین خودتون اقدام کنین کدوم کشور و کجا مراجعه کنید.
    امتحانات بین المللی

نام حقيقي: اسماعیلی

عضو عادی
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    20
    در بعضی مواقع این مدرک هم به نوعش خوبه یعنی اگر اعتماد تام به خودمون داریم ولی نمی خواهیم هزینه اضافی بابت امتحان و اون استرس رو تجربه کنیم بهتره ...
    من کسی رو میشناسم که تمام مدارک کورس mcitp رو به این صورت گرفته ....

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    مسأله پول دادن و مدرک خریدن چیز تازه ای نیست. 7 سال پیش هم بودن کسایی که اینکار رو میکردن، قبل اون هم بودن و بعد از این هم هستند.

افرادی که اینجوری مدرک میگیرن یه جا عیار کار و دانششون مشخص میشه، دیر یا زود. اگر هم بحث کار کردن با پارتی و غیره باشه که بحثش جداست و مدرک داشتن یا نداشتنش زیاد مهم نیست.

در رابطه با امتحان سیسکو، میتونید دبی امتحان بدید. بدون پرداخت پول اضافه و اینکه کس دیگه ای جای شما امتحان بده. فقط باید تست سنترها رو برید و اگر 2 جا جواب نه شنیدین ناامید نشین. اگر هم حاضر باشین برای هم امتحان 50-100 دلار بیشتر پول بدین که شک نکنید امتحان میگیرند.
    در موضوعات دیگه ای که درباره امتحان بوده در انجمن گفتم و مجددا تأکید میکنم برای امتحان دو مدرک شناسایی معتبر، یعنی غیر از پاسپورت یه مدرک دیگه، همراه خودتون داشته باشید تا بهانه ای نداشته باشن.

از اونجاکه ادامه این بحث نتیجه ای نخواهد داشت و صرفا حواشی بحث بیشتر میشه و جواب سوال هم داده شده موضوع بسته میشه.

mavrick و boy67 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تحریم مدرک سیسکو

آزمون سیسکو در ارومیه

برچسب برای این موضوع