نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: برای بازار کار حرفه ای سیسکو برای بر روی چه مباحث عملی تسلط کامل داشته باشم ؟

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11

برای بازار کار حرفه ای سیسکو برای بر روی چه مباحث عملی تسلط کامل داشته باشم ؟

با سلام

دوستان عزیز من در حال یادگیری CCNP ROUTE and CCDA هستم و بعد از اتمام این دوره ها . میخواستم برای کار به سلیمانه و اربیل کردستان عراق برم . سوال حیاتی من از شما اینه که برای بازار کار باید به چه مباحثی تسلط کامل داشته باشم چه سیسکو و چه سیستم عامل . مثلا شمایی که اشتغال به شبکه دارید در ضمینه سیسکو راهنمایی تان برای من چیه . اوله کاری ممکنه چه مشکلاتی داشته بشم ؟ و یه سوال دیگه به نظر شما نیاز هست من دنبال دوره کارورزی باشم برای تجربه بیشتر یا نه ؟

در ضمن از مدیران هم معذرت خواهی میکنم . اگه تاپیک خلاف قوانین هست

منتظر راهنمایی دوستان حرفه ایم هستم

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11
    واقعا کامل جواب میدید بسیار ممنون

نام حقيقي: نیما نوری

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    ببینید ، به نظر من اگر میخواید توی یک کار حرفه ای بشید ،ا ینکه بپرسید چه چیزهایی رو باید تسلط داشته باشم درست نیست ،
    شما در زمینه CCNA و همینطور CCNP همه چیز رو تسلط داشته باشید ، نه تنها مسیریابی بلکه سوییچینگ رو هم باید کامل تسلط پیدا کنید ،
    در این بین از MCITP قافل نشید و توجه داشته باشید که چون CISCO تجهیزات زیر ساختی رو تهیه میکنه و برای دیگر زمینه ها از Windows استفاده میشه ، باید به ویندوز سرور ، ویندوز های 8 و 7 تسلط کاملد اشته باشید ، اینطوری میتونید خودتون مدیریت کنید و نیاز به وارد کردن شخص دیگری در کار نیست ، مدیریت عرض کردم نه تمامیت کار روی یک پروژه بزرگ رو .
    و اینکه شما فقط مطالعه کنید و فرابگیرید کافی نیست ، در کار عموماً شما به یک مشکلاتی میخورید که در هیچ کتاب و منابعی پیدا نمیکنید ، مخصوصا در بحث Tshoot بیشتر مباحث رو در کار فرامیگرید ،
    طبیعتا بعد از فراگیری شما باید زمانی رو صرف " کار رایگان " بکنید که بتونید جا باز کنید و به کارها تسلط پیدا کنید ، بعد از اون مییشه روی سفر کاری و رفتن به فاز ِ مدیریت کامل فکر کرد ....

با احترام
    موفق باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

تاپیک بازار کار سیسکو

سیسکو کار حرفه ای

سيسكو كار حرفه اي

برچسب برای این موضوع