نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: درخواست نرم افزار netsim

نام حقيقي: neda

تازه وارد شناسه تصویری samanka80
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    6

درخواست نرم افزار netsim

سلام

من دنبال netsim میگردم اما هر کدوم رو دانلود میکنم و کرک دارن اون کرکها یک سریال برای تولید کلید میخوان که من اصلاً نمیتونم پیدا کنم. لطفاً اگر میتونین برام بگین که چه کار کنم یا لینکی بهم بدین که یک کرک جدید دانلود کنم یا کل نرم افزار رو به همراه کرکی که کار کنه. ممنون میشم، الان تاپیکهای زیادی هست درباره این نرم افزار من همشونو چک کردم و نصب کردم اما هیچکدوم درست کار نمیکنن. ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    با سلام
    لطفا لینک زیر را امتحان بفرمایید :

پرشین گیگ - دانلود - BOSON NETSIM 7.0.www.PoE.blogfa.com.rar

samanka80 سپاسگزاری کرده است.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    6
    ممنون، اینو دانلود کردم، اما کرک نداره، به علاوه ست کامل دستورات رو نداره، من با قبلیها هم مشکلم همین بود، یعنی اونایی که کرک داشتن ست کامندها رو نداشتن. میشه راهنماییم کنین؟ ممنون پیشاپیش

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanka80 نمایش پست ها
    ممنون، اینو دانلود کردم، اما کرک نداره، به علاوه ست کامل دستورات رو نداره، من با قبلیها هم مشکلم همین بود، یعنی اونایی که کرک داشتن ست کامندها رو نداشتن. میشه راهنماییم کنین؟ ممنون پیشاپیش
    دلیل فرار من از نت سیم همین بود حالا چرا با GNS کار نمی کنید ؟؟؟؟

نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    6
    واله خیلی دوست دارم با gns کار کنم اما با اون هم شدیداً مشکل دارم، مرتب خطا میده، مثلاً خیلی ساده میخوام روتر رو روشن کنم چند بار باید دکمه روشن شدن رو بزنم یا خودم برم دستی dynamip رو ران کنم، بعد هم کنسول رو که باز میکنم هیچ خط فرمانی ندارم، فقط میگه اینتر رو بزنین تا کامند لاین رو بگیرین و بعد از اینتر زدن هیچی... باور کنین با یکی از بچه ها حدود دو هفته س داریم با اینا سرو کله میزنیم به نتیجه ای نمیرسیم، جی ان اس رو حتی روی ویندوز ایکس پی یا ابونتو هم نصب کردیم همین مشکلات رو داشت، توی ویندوز که اصلاً بعد از یه مدتی runtime error میده و میبنده و بعدش باید پروسه هاشو دستی ببندم تا سرعت سیستم نیاد پایین. خلاصه یه بساطی داریم، خواهش میکنم اگر میتونین راهنمایی کنین

راستی از جی ان اس 3.6 نصب کردیم تا 3.8 و تمام dynamip ها و غیره رو امتحان کردیم، واقعاً نمیدونیم مشکلش چیه.

بسیار بسیار متشکر

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار net sim

دانلود netsim

نرم افزار netsim

دانلود نرم افزار netsim

دانلود نرم افزار boson netsim

دانلود نرم افزارnetsim 5

نحوه نصب نرم افزارBoson Netsim

نرم افزارnetsim

كرك كردن net sim

دانلود نرم افزارnetsim دانلود نرم افزارboson netsimسریال نرم افزار netsimدانلود نرم افزار boson net simeنحوه نصب boson netsimboson netsim با شماره سریال مشکل نصب boson netsimدانلود فایل کرک برنامه boson net simulator 9.0boson netsim نصب نرم افزار boson network simulator دانلود کرک برنامهدانلود نرم افزار boson netsim7کرک برنامه netsimboson.rar دانلود نرم افزاردانلود کرک نرم افزار netsim 7.0مشکلات نصب نرم افزار netsimسریال نرم افزار net sim

برچسب برای این موضوع