نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط aliz_202
  • 2 توسط mahyar49

موضوع: انتقال خط E1 رو بستر اترنت و تبدیل مجدد به E1

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    84
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    52

انتقال خط E1 رو بستر اترنت و تبدیل مجدد به E1

به سلام
    دوستان عزیز میخام یک خط E1 رو روی بستر اترنت IP انتقال بدم و دوباره بیارم روی E1 ، حالا دننبال یک مبدل برا این کار میگردم .
    یک مبدل پیدا کردم که اترنت رو به E1 تبدیل میکرد ولی متاسفانه بر عکسشو انجام نداد و گفتن باید دنبال یه مبدل دیگه باشم . چند تایی پیدا کردم ولی قیمت بالاست ، میخاستم ببینم کسی با این تجهیزات کار نکرده که یه مبدل قیمت مناسب بهم معرفی کنه ؟
    با تشکر

موضوعات مشابه:
    allikhan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliz_202 نمایش پست ها
    به سلام
    دوستان عزیز میخام یک خط E1 رو روی بستر اترنت IP انتقال بدم و دوباره بیارم روی E1 ، حالا دننبال یک مبدل برا این کار میگردم .
    یک مبدل پیدا کردم که اترنت رو به E1 تبدیل میکرد ولی متاسفانه بر عکسشو انجام نداد و گفتن باید دنبال یه مبدل دیگه باشم . چند تایی پیدا کردم ولی قیمت بالاست ، میخاستم ببینم کسی با این تجهیزات کار نکرده که یه مبدل قیمت مناسب بهم معرفی کنه ؟
    با تشکر
    مودم e1 چی هست؟ مگه پورت اترنت نداره؟

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام دوست عزیز . مبدل E1 وجود داره و البته ظاهرا شما هم قیمت کردید و بخاطر قیمت بالاش دنبال یه راه دیگه هستید . خوب راه دیگه هم وجود داره البته باید دید که شما E1 خودتون رو برای چه کاری میخواهید . مثلا می خواهید این لینک رو بفرستید شهرستن دیگه و از بوقش استفاده کنید ؟ یا چیز دیگه ای . اگه TDM Convertor گرونه باید واسه انتقال بوق از استریسک و کارتهای سخت افزاریش استفاده کنید. اگه بیشتر توضیح بدید فکر می کنم بهتر بشه جواب داد.

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliz_202 نمایش پست ها
    به سلام
    با تشکر
    برای چه کاری می خوای؟
    می تونی از مدیاکانورتر استفاده کنی یا اگه دو سمت DSLAM داری لاین کارت IMA بذاری
    مدیا کانورتر e1 رو میگیره پورت Lan بهت میده و می تونی روش 8 تا e1 کانفیگ کنی، هیچ کانفیگی هم نداره و مشکلی که داره اینکه اگه یکی از e1 هات قطع بشه آلارمی به صورت ریموتی بهت نمیده و باید رو خودش نگاه کنی، هر e1 روی مدیاکانورتر میتونه 1.92 mb ترافیک انتقال بده.

f14f21 و allikhan سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مبدل E1 به اترنت

مبدل E1 به Ethernet

مبدل اترنت به e1

مبدل e1به اترنتبستر انتقال خطوط e1تبدیل E1 به Ethernetفروش مبدل e1 به اترنتمبدل e1 به اترنت raisecomانتقال E1تبدیل e1 به اترنتe1 converter چیست؟مبدل tdmانتقال خط e1مبدل e1 به اترنت قیمتقیمت مبدل e1 به ethernetمبدل e1 به اترنت چیستتنظیمات raisecomE1 کانورتور Raisecomانتقال توسط e1قیمت مبدل e1تبريل e1 به اترنتمدیا کانورتر E1 به اترنتتبدیل lan به e1HUMANITY مبدل E1 به اترنتمبدل e1 to ethernet

برچسب برای این موضوع