نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: راهنمایی در مورد مبحث qos

نام حقيقي: محمد حسین زاده

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راهنمایی در مورد مبحث qos

با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی ترم آخر IT هستم و خیلی علاقه دارم موضوع پروژه کارشناسیم در مورد QOS تو تجهیزات cisco باشه اما مطالبی که گیر میارم سطحشون بالاس و یکم دچار مشکل شدم. من خودم اطلاعاتم در حده دوره ی CCNA هستش و مطالبی که پیدا میکنم عموما مربوط به CCNP و بالاتره. از دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنن که این موضوع رو در چه زمینه ای دنبال کنم مثلا خودم دوست دارم QOS بیشتر در زمینه switching رو دنبال کنم که مطالب محدودن و چیزه زیادی نتونستم پیدا کنم و آیا اینکه صرفا با خوندن قسمت مربوط به QOS از کتاب CCNP SWITCH 642-813 Official Certification Guide میتونم به جایی برسم یا ممکنه به مطالبی بر بخورم که چیزی ازشون بلد نباشم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مقداد

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    22
    توی سیسکو قبل اینکه هر مبحثی رو بخوایم شروع کنیم بهتره ابتدا روتینگ و سویچینگ رو در حد ccnp بلد باشیم. بعد از اون بهتر میشه رفت سراغ سایر مطالب. در مورد QoS هم خودش یه دوره از سیسکو هست که کتاباش رو میتونی از اینجا دانلود کنی:
    CCIP CCVP QOS 642-642
    ویدئو های CBT nuggets هم بسیار مفید هست که لینک های دانلودش تو همین سایت هست.
    منتها همونطور که گفتم باید Routing و Switching رو بلد باشی. چون بسیار پایه ای و مفید هستن.

نام حقيقي: محمد حسین زاده

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابت راهنماییتون خیلی ممنونم.من مباحث switching و routing رو در حد ccna بلدم و فعلا ccnp رو نخوندم.تو کتاب ccnp switch هم مبحثی در مورد QOS هست به نظرتوناون مطالب چطورن؟
    ممنون

نام حقيقي: مقداد

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    22
    در ccnp switch یک مقدار راجع به نحوهء سویچینگ در voice بحث میشه و QoS رو هم در مورد Voice مطرح میکنه . اما برای اینکه یه پروژهء دانشگاهی بتونه باشه فکر نمیکنم کافی باشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

درباره qos

در مورد QOSپروژه qosqos دربارهپروژه درباره qosپروژه در مورد qosمطالبی در مورد ccnaQOS وراهنمایی qosدر مورد مبحث qosدرمورد qosQOS مطالب در مورد qos راجع بهسیسکو qosدرباره در سیسکو qosqos در بارهدر مورد با qosQOSپروژهخرید کتاب qos routingکتاب در مورد qos switch and routerموضوعات ccna qosمبحث ccnpدرچه مورده؟ در باره qosciso qoa دربارهدانلود کاتب 642-642

برچسب برای این موضوع