نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 9سپاس
  • 1 توسط fazel-d
  • 1 توسط yavar
  • 2 توسط hacker10
  • 1 توسط fazel-d
  • 1 توسط endevb
  • 2 توسط hacker10
  • 1 توسط fazel-d

موضوع: اتصال به شبکه LAN از طریق اینترنت

نام حقيقي: linux lover

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2

اتصال به شبکه LAN از طریق اینترنت

با سلام

داخل شرکت ما یه شبکه lan داریم که Domain هست و یه روتر هم داریم که یه نرم افزار با نام CiscoSecure ACS داره که از طریق اون ما کربرانی رو می تونیم تعریف کنیم که از LAN به WAN و برعکس وصل بشن..!!!

حالا من می خوام که ببینم آیا می شه از طریق WAN2LAN کاری کرد که بشه از طریق اینترنت به LAN وصل شد؟ چطوری؟

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط fazel-d نمایش پست ها
    حالا من می خوام که ببینم آیا می شه از طریق WAN2LAN کاری کرد که بشه از طریق اینترنت به LAN وصل شد؟ چطوری؟
    IP PUBLIC STATIC

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

پاسخ

سلام

شما باید یه ای پی ثابت از آی اس پی اینترنتیت بخری هزینش ماهیانه زیر 10 هزار تومن هست

بعد رو مودمت پورت 3389 که مربوط به ریموت هست رو فوروارد کنی به آدرس ای پی کامپیوتری که تو لن میخوای بهش کانکت بشی

arash3400 و ghasempor سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط hacker10 نمایش پست ها
    سلام

شما باید یه ای پی ثابت از آی اس پی اینترنتیت بخری هزینش ماهیانه زیر 10 هزار تومن هست

بعد رو مودمت پورت 3389 که مربوط به ریموت هست رو فوروارد کنی به آدرس ای پی کامپیوتری که تو لن میخوای بهش کانکت بشی
    واقعیت قضیه اینه که من می خوام از یکسری مواردی که در داخل شرکت راه اندازی شده سر در بیارم. زمانی که از شرکت مادر تخصصی اومدن و تشکیلات شبکه رو راه اندازی کردن، من نبودم.

ما در شبکه اینترانت خودمون افرادی رو داریم که می تونن به شبکه ما وصل بشن و تنظیماتی رو روی سرور config کنن. حالا می خوام بدونم که چگونه می تونن و برای من چطور( همون IP public Static تنها راه حله)؟

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    دوست عزیز اگه میخواهی به کل LAN خودتون متصل بشید و هر کاری خواستید انجام بدید حتما باید آی پی ولید استاتیک داشته باشید و یک VPN Server راه بندازید ، وقتی شما از اینترنت به شرکت خودتون VPN میزنید اگه تنظیمات و شبکه بندی رو درست انجام داده باشید مثل یکی ار کلاینتها هستیدو هر کاری که بخواهید با هر کدوم از سیستمهاتون ارتباط دارید یعنی از WAN به LAN ارتباط شما برقرار میشه . اما اگه بخواهید فقط به یه سیستم خاص دسترسی داشته باشید و نمیخواهید آی پی ولید استاتیک بگیرید میتونید بانصب Team Viewer مشکلتون رو حل کنید.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط fazel-d نمایش پست ها
    واقعیت قضیه اینه که من می خوام از یکسری مواردی که در داخل شرکت راه اندازی شده سر در بیارم. زمانی که از شرکت مادر تخصصی اومدن و تشکیلات شبکه رو راه اندازی کردن، من نبودم.

ما در شبکه اینترانت خودمون افرادی رو داریم که می تونن به شبکه ما وصل بشن و تنظیماتی رو روی سرور config کنن. حالا می خوام بدونم که چگونه می تونن و برای من چطور( همون IP public Static تنها راه حله)؟

نه دیگه وقتی کسانی میتونن از جایی دیگه به شبکه داخلی شما وصل بشن یعنی ای پی استاتیک تو شبکتون هست.
    یه نرم افزار آی پی اسکنر دانلود کن ( مثل انگری آی پی اسکن )
    بعد بگرد دنبال آی پی هایی که پورت 80 و 23 باز دارن ، آی پی روتر یا مودم رو که پیدا کردی سعی کن واردش بشی
    یوزر ور پسورد دیفات اکثر سرور ها admin admin یا admin password هست اگه تونستی لاگین کنی بگو تا بقیشو بگم

fazel-d و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    آی پی روتر یا مودم رو که پیدا کردی سعی کن واردش بشی
    من چند تا سرور دارم که Port 80 رو دارند اما می دونم که یک سرور داریم که از طریق اون دیگران واردش می شن.!!! و IP ایش رو می دونم. حالا چطوری واردش بشم؟ از همون CiscoSecure ACS میشه؟
    یوزر ور پسورد دیفات اکثر سرور ها admin admin یا admin password هست اگه تونستی لاگین کنی بگو تا بقیشو بگم

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    برو تو cmd و بزن telnet ip port یعنی telnet x.x.x.x 23 بعد احتمالا ازت یوزر و پس میپرسه اگه لاگین شد از طریق مرورگر هم میتونی کانکت بشی ( فایرفاکس رو باز کن توش ای پی رو بزن x.x.x.x اگه با یوزر پس هایی که دادم لاگین شدی که هیچ همه چی حله . تو تنظیمات همه چیرو میبینی . اگه با یوزر پس ادمین وارد نشد یعنی پسورد رو عوض کردن که حالا مشکل میشه 2 تا حالا باید یوزر و پس رو هم پیدا کنی

کلمات کلیدی در جستجوها:

اتصال به شبكه lan از طريق اينترنت

آی پی استاتیک شبکه لن

acs url تنظیمات مودم

اتصال به اینترنت با lan

ایجاد شبکه لن از طریق اینترنت

اینترانت باید چطوری وصل کنیم

وصل شن به سایت از طریق cmd

چگونه خط اینترنت را برای دو کامپیوتر تعریف کنیم شبکه lan و اتصال به اینترنتتعریف روتر به dvrاموزش برنامه انگری ای پی اسکنرنحوه اتصال به سرور از طریق پورت 80چگونه دوربين هاي آي پي در شبكه لن را روي اينتر نت ببينيمچگونه از اینترنت به dvr تنظیمات داخلی وصل با lanدانلود برنامه انگری آی ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پی اسکنرچطوری با کامپیوتر به DVRتنظيمات اتصال از طريق lanوصل شدن به شبکه داخلی از طریقدانلود انگری ایپ اسکنروصل كردن اينترنت lancisco اتصال اینترنت به شبکه داخلیاتصال به اینترنت در شبکه lanطریقه اتصال lanبه wanدانلود نرم افزار مودم acs

برچسب برای این موضوع