نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: چک لیست تحویل تجهیزات

نام حقيقي: reza nazifi

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

چک لیست تحویل تجهیزات

سلام
    برای تحویل گرفتن تجهیزات شبکه مخصوصا تجهیزات سیسکو کسی تا حالا چک لیست طراحی کرده ؟ یا جایی برخورد داشته با این مطلب
    البته یه کارهایی خودم کردم و چک لیستی رو دارم آماده می کنم اما میخواستم کسانی که اطلاعات در این زمینه دارن و کاری کردن تشریک مساعی کنیم تا چک لیست آماده شده رو در اختیار دوستان قرار دهیم
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: vahid313

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    14
    سلام
    لطفا بیشتر توضیح بدید ...

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    سلام دوست عزیز

اگر منظورتون از چک لیست ، تست هائی هست که برای Original بودن ، عدم ایراد و اشکال فیزیکی و یا مربوط به راه اندازی اولیه دستگاه می شود ، هرکدام از این قضایا داراری چک لیست های جداگانه هستند. (البته برای هر نوع تجهیزاتی مانند HP یا سیسکو جدا هست.)

در خصوص Original بودن دستگاهها (خصوصا" سیسکو) ، در انجمن بحث های مفصلی بین دوستان انجام شده که به شما کمک زیادی می کنه.
    در خصوص نحوه تشخیص سالم بودن دستگاه و راه اندازی اولیه اونها هم بسته به نوع تجهیزات ، نیاز به تهیه چک لیست جداگانه وجود دارد.
    البته تا اونجائی که من می دونم کارشناسان شبکه معمولاً از دانش فنی خودشون برای تست دستگاهها استفاده می کنند و مستندات آماده ای در این زمینه ندیدم.

mohamad-23 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: reza nazifi

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام و ممنون
    منظور من هم دقیقا همین عبارت پاراگراف آخر می باشد که اشاره فرمودید.
    بالبطع هرکدام از ما با استفاده از تجربه و دانشی که داریم روشی برای اینکار داریم و انجام میدهیم
    اما میخواستم بدونم مطلبی یا مستندی در این خصوص هست که بشود آنرا به عنوان چک لیست تحویل تجهیزات شبکه استفاده نمود ؟
    به خصوص با توجه به وضعیت بازار ایران که همه بهتر از من میدونن چه خبره ....

کلمات کلیدی در جستجوها:

چک لیست تحویل شبکه

چک لیست تجهیزات شبکه

چک لیست امنیتی

چك ليست تست تجهيزات شبكهتحویل گرفتن شبکه آیزاچک لیست امنیت شبکهچک لیست شبکهلیست تحویل شبکه چک لیست تحویل تست چک لیست تحویل تجهیزاتچک تجهیزات شبکهچک لیست امنیت فیزیکی شبکهمستندات لیست تحویل وتست شبکه لیست تجهیزات امنیت شبکهچک لیست تحویل پستچك ليست سخت افزاريچک لیست فیزیکی شبکهچك ليست تحويل تجهيزات چک لیست تحویل ابزارفهرست تجهیزات امنیتی شبکه*چک لیست* طراحی شبکه *چک ليست امنيت فيزيکيچک لیست زندگیلیست تحویل ابزار چک لیست امنیتی تجهیزات شبکه

برچسب برای این موضوع