نظرسنجی: آیا استفاده از تجهیزات استفاده شده سیسکو را می پسندید

شرکت کننده ها
24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

15 62.50%
  • خیر

5 20.83%
  • اگه مجبور بشم

2 8.33%
  • Used های سیسکو از نو بقیه بهتره

5 20.83%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: نحوه تشخیص اصالت تجهیزات سیسکو

خواننده شناسه تصویری farhadnia
    نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    36
    دوست عزیز
    کشور چین تقلب نمی کنه
    چون جمعیت کاری خوبی داره هزینه ها در این کشور خیلی کم تر تمام می شه به همین دلیل شرکتهای تولید کننده از این نیروی کاری بهره می برند، نه اینکه چین بدون اجازه و بدون توجه به قانون گپی رایت بخواهد مبادرت به چنین کاری کند.
    اینو می دونم.
    ولی دستگاه های سیسکو مدل تقلبی هم دارن که بعضا ساخت کشور چین هستش...
    نمونه اش برای خودم اتفاق افتاده...
    من چند سال پیش یک کارت E1 داشتم که درست کار نمی کرد فرستادم گارنتی بعد معلوم شد که تقلبیه و ساخت سازنده اصلی نیست.
    یا برای روتر 2611 دوست نزدیکم هم این اتفاق افتاده بود.
    من از آقای زندی نقل می کنم:

سوالی که بسیار عنوان شده: چگونه سیسکو اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟
    این مشکل منحصر به سیسکو نبوده و بسیاری از برند ها در صنعت IT با آن مواجه اند.
    وقتی سخت افزار توسط شرکت های زیرزمینی کپی برداری و تولید میشود، لوگو و هلوگرام که ساده ترین بخش آن است نیز به سادگی جعل میگردد. شماره سریال های این نوع محصولات با سری اصل شباهت دارد و تفاوت های ظاهری سخت افزاری ناچیز که قابل تشخیص و استناد نیستند.
    این دستگاه های تقلبی به ظاهر سیسکو را COUNTERFEIT CISCO HARDWARE مینامند در بازار ایران به نام OEM شناخته شده است و در بازار جهانی بنام Gray Market و Fake.
    فروشنده شما را متقاعد میکند که دستگاه فوق OEM است و توسط سیسکو جهت مصارف ساده تر و یا در تست کیفیت QC رد شده است هیچ کدام حقیقت ندارد…
    این محصولات ساخت سیسکو نیستند بلکه در جایی دیگر(نامشخص) اما بنام سیسکو تولید و ارائه میشوند و ارزانترند.
    در صورتیکه همراه محصول، SMARTnet بخرید (پشتیبانی سخت افزاری و گارانتی سخت افزاری – تعویض محصول در محل) میتوانید شماره سریال محصول را بنام خود در سایت Register کنید (این سرویس برای ایران بخاطر تحریم مجاز و مقدور نیست)
    اتفاق افتاده که مشتریانی تلاش کردند سریال دستگاه خود را رجیستر کنند و با تعجب دریافته اند که سریال قبلا توسط شخص دیگری ثبت شده است… این نشان دهنده وجود دو یا چند دستگاه تقلبی هم شماره با سریال دستگاه اصل است.
    سیسکو بزرگترین و مطمئن ترین تولید کننده تجهیزات شبکه برای ناسا، وزارت دفاع آمریکا و ارتش آن کشور است … 25% دستگاه های مورد بررسی در ارگان های دولتی طی تحقیقی تقلبی از آب در آمدند. حال بازار ایران را تصور کنید که نماینده رسمی سیسکو در آن وجود ندارد… (نماینده های رسمی سیسکو هم حق فروش به ایران را ندارد)
    استفاده از دستگاه های تقلبی آن قدر ها هم بد نیست خیلی از آنها تا حد قابل قبولی کار میکنند. سیسکو پیشنهاد میکند که حتما از نمایندگان مطمئن و منابع قابل اطمینان خرید کنید. گاهی قیمت و تخفیف بالا میتواند نشان دهنده جعلی بودن دستگاه باشد.

فکر نکنم ایشون با سطح معلومات و مدارکشون در مورد حرف هایی که زده تردیدی بشه ایجاد کرد.

نام حقيقي: ali reza

عضو عادی
    نوشته
    335
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    15
    بابا گیر دادینا ، این همه شرکت معتبر و ok تو تهران هست. از یه جاییش خرید کنید دیگه.
    فکر اینم که بخواهید سریال دستگاهتون رو تو سایت سیکو رجیستر کنید و چک کنید نکنید.

یه چیزی بگم : یه مدتی هست که توی ادارات دولتی یواش یواش دارن نامه می زنن که سیسکو باگ امنیتی داره و ... . چون می خواهنن سیسکو رو یواش یواش حداقل از نهادهای دولتی حذف کنن و بجاش چی ؟
    خب معلومه دیگه هو آ ویی بذارن. خدا بخیر کنه

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadnia نمایش پست ها
    اینو می دونم.
    فکر نکنم ایشون با سطح معلومات و مدارکشون در مورد حرف هایی که زده تردیدی بشه ایجاد کرد.
    [/RIGHT]
    اگه اشتباه نکنم ایشون دبی هستن درسته ؟؟؟

ولی در مورد مطالب
    منم می تونم UPS زیمنس رو کپی کنم ولی آیا می تونم جنس تمام اجزای الکترونیکش رو از شرکت فیلیپس تو ایران گیر بیارم.
    وقتی می گیم کپی ( تقلب ) یعنی برای پایین آوردن قیمت از پروسسور متفرقه یا ضعیف تر استفاده شده نه اینکه قاب فلزی سیسکو خشگل بوده و شرکت متقلب بد شکلشو زده و وارد بازار کرده ( من نمی دونم مشکل شما چیه ولی در مورد سخت افزار خیلی راحت با خوندن مشخصات فنی محصول سیسکو و مقایسه با اصل جنس خریداری شده به این موضوع پی برد اگه نشد هزاران راه دیگه وجود داره )
    شکاکی بد مشکلیه ( کاملا درکت می کنم )
    ولی دوست عزیز هیچ ماست فروشی نمی گه ماست من ترشه. همه هم از جنس شرکت های دیگه بد می گن ، این انتخاب دقیقا به درایت جنابعالی بستگی داره که اگه فکر می کنی دستگاه مشکل داره با دقت بیشتر دنبال ایرادش باشی.

من خودم تمام خریدهامو با چک 1 ماهه انجام می دم و بعد از تحویل پروژه چک رو پاس می کنم ( اینم یک راه ) شما دستگاه رو بیگیر و بعد در مورد صحتش تحقیق کن

خواننده شناسه تصویری farhadnia
    نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    36
    اگه اشتباه نکنم ایشون دبی هستن درسته ؟؟؟
    قبلا دبی بودن الان در امریکا اقامت دارن.
    منم می تونم UPS زیمنس رو کپی کنم ولی آیا می تونم جنس تمام اجزای الکترونیکش رو از شرکت فیلیپس تو ایران گیر بیارم.
    وقتی می گیم کپی ( تقلب ) یعنی برای پایین آوردن قیمت از پروسسور متفرقه یا ضعیف تر استفاده شده نه اینکه قاب فلزی سیسکو خشگل بوده و شرکت متقلب بد شکلشو زده و وارد بازار کرده ( من نمی دونم مشکل شما چیه ولی در مورد سخت افزار خیلی راحت با خوندن مشخصات فنی محصول سیسکو و مقایسه با اصل جنس خریداری شده به این موضوع پی برد اگه نشد هزاران راه دیگه وجود داره )
    شکاکی بد مشکلیه ( کاملا درکت می کنم )
    اصلا نتونستم منظور نوشته شما رو درست متوجه بشم.
    در هر صورت ادامه این بحث از حوصله من خارجه... فقط هدف گفتن تجربیات خودم و شنیده هام بود...

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تشخیص ساعت اصل سیکو

تایید اصالت سوییچ سیسکو

تشخیص تاریخ سیکو پنج

سیکو 5 اصل

چگونگی بررسی سریال سیسکو

مشخصات سیکو پنج اصل

بررسی اصالت سیسکو

طرز کار ساعت سیکو5

رجیستر کردن محصولات سیسکو

نحوه رجیستر کردن سوئیچ سیسکو