نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: تنظمیات IOS

نام حقيقي: zari

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4

تنظمیات IOS

سلام
    من همیشه با Packet tracer کار می کنم، و دارم با اون تمرین می کنم و یادمیگیرم!
    میخواستم اگه نرم افزار مشابهی که بهتر باشه و میشناسید بم معرفی کنین، و اگه لینک دانلودی هم ازش دارین بم بدین.
    و اینکه، تنظمیات IOS رو در واقعیت کجا باید انجام بدیم؟ یعنی من اگه یه روتر داشته باشم و بخوام اونو کانفیگ کنم چجوری میتونم؟!!

نام حقيقي: كاظم

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    210
    سپاسگزاری کرده
    30

نام حقيقي: مهدی جوادی

خواننده شناسه تصویری undocumented
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط kazem_m نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط iut83com نمایش پست ها
    سلام
    من همیشه با Packet tracer کار می کنم، و دارم با اون تمرین می کنم و یادمیگیرم!
    میخواستم اگه نرم افزار مشابهی که بهتر باشه و میشناسید بم معرفی کنین، و اگه لینک دانلودی هم ازش دارین بم بدین.
    و اینکه، تنظمیات IOS رو در واقعیت کجا باید انجام بدیم؟ یعنی من اگه یه روتر داشته باشم و بخوام اونو کانفیگ کنم چجوری میتونم؟!!
    این برنامه خوبی هست ولی باید یه سری مطالب رو هم دونست
    1) Packet tracer یه سری باگ و ایراداتی داره ولی برنامه سبک و راحتی هستش (آخرین ورژن در حال حاضر 5.3.1) برای شروع خیلی مناسبه
    2) GNS3 برنامه ای هستش که باید IOS دستگاهی رو که میخای باهاش کار کنی رو داشته باشی و به برنامه معرفی کنی
    3) کامپیوتر با مشخصات خوب باید داشته باشی چون برنامه سنگین کار میکنه مگه اینکه تنظیمش کنی

در مورد "تنظمیات IOS رو در واقعیت کجا باید انجام بدیم؟" !!! یعنی چی؟ به دستگاه واقعی وصل میشی و بقیه داستان

در نهایت فکر میکنم یه دوره آموزشی سر کلاس برو، از روی کتاب و این ور اون ور چیزی مهمی یاد نمیگیری

ویرایش توسط undocumented : 2010-11-01 در ساعت 11:18 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

packet tracer

packet tracer 5.3.1

برچسب برای این موضوع