صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: احداث isp

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tel نمایش پست ها
    دوست عزیز این جمع و تفریق شما اصلا صحیح نیست . و آن هم موارد ذیل است
    1- بیشتر شرکت ها الان اینترنت دارن و جذب کاربر سخت شده و فقط کاربران در حال جابجا شدن بین شرکت های مختلف هستن مگر در بعضی از مراکز مخابراتی که محدودیت پورت هست .
    2- سود اصلی شرکتا یه زمانی رو مودم بود ولی الان دیگه همه یاد گرفتن می رن 20 تا 30 تومن می دن مودم می خرن .
    3- عمده کاربران جدید اینترنت ، کاربران 10 تا 13 تومن هستن که معمولا سود شارژ ماهیانه 500 تا 1000 تومان هست .
    البته نمی خوان مایوست کنم ولی کار های خدماتی مثل تعمیر کامپیوتر و .... سودش بمراتب بالاتر از اینترنت هست .
    کاملا صحیحه

نام حقيقي: reza shiralizadeh

خواننده
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    54
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    ما هم از اين جمع و ضرب ها رو كاغذ زديم ! باهاش پول دار شديم خونه خريديم ماشين اوهههه . بعد كه پا شديم ديدم اي ببم واي ...
    پس همه ما باهم یک خواب دیدیم که .. . . . . . . .

نام حقيقي: امیر ابراهیمی

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tel نمایش پست ها
    دوست عزیز این جمع و تفریق شما اصلا صحیح نیست . و آن هم موارد ذیل است
    1- بیشتر شرکت ها الان اینترنت دارن و جذب کاربر سخت شده و فقط کاربران در حال جابجا شدن بین شرکت های مختلف هستن مگر در بعضی از مراکز مخابراتی که محدودیت پورت هست .
    2- سود اصلی شرکتا یه زمانی رو مودم بود ولی الان دیگه همه یاد گرفتن می رن 20 تا 30 تومن می دن مودم می خرن .
    3- عمده کاربران جدید اینترنت ، کاربران 10 تا 13 تومن هستن که معمولا سود شارژ ماهیانه 500 تا 1000 تومان هست .
    البته نمی خوان مایوست کنم ولی کار های خدماتی مثل تعمیر کامپیوتر و .... سودش بمراتب بالاتر از اینترنت هست .

سود پونصد تا هزار تومن؟؟!؟

بابا اینجوری رئیس شاتل احتمالا بعد از ظهرا میره مسافرکشی....

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    رئیس شاتل و امثال اون، مطمئنا راه های پردرآمد دیگه ای هم دارند که اینکار برای ایشان شغل دوم و سوم و برای برخی شغل دهم محسوب میشه، و الحمدلله اونقدر دارن که هرچقدر هم که ضرر بدن باز به جایی نمیخوره !

3hsan سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: nader

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    دوستان از این روانتر من خودم از سال 86 مجوز داشتم و امسال بدون هیچ فعالیتی مجوز باطل کردم.ضمنا خودم مدرک کامپیوتر + مربی گری اینترنت از سازمان فنی حرفه ای دارم .
    این هم نتیجه این جور کارها
    معضلات جدید ارائه اینترنت پرسرعت
    نه عزیزم اون چند خط Stm1 داره که براش هر مگ در میاد کمتر از 240 هزار تومان در صورتیکه تو باید برای ابتدا از همین Isdp بخری 500 هزار تومان بعلاوه اینکه تو باید از pap ها لایسنس اجاره پورت بگیری که باز هم باید باید 2 تا 4 هزار تومان هزینه کنی و بعلاوه اینکه نسبت به زمان در کشور ما نرخ تورم بالا و کاهش ارزش پول ملی و و کاهش هزینه تکنولوژی را در نظر بگیرید.

amir001 سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

احداث isp

طراحی یک آی اس پی

شرایط شرکت ای اس پی

http://forum.persiannetworks.com/f63/t39329.html

درامد نمایندگی از شاتل گرفتن خوبهفرق بین ISP و کافینتمجوز ISP ساریضمانتنامه بانکی تنظیم مقررات 6 میلیون تومان پهنای باندواگذاری ISPواگذاری isp تهراناحداث شرکت ISPاجاره پورتشرایط واگذاری adsl به ispبرای اینکه isp بشیم به چه چیزهای نیاز دارمراه اندازی یک ISPبا تمام سخت افزار ها و نرم افزار هالوازم برای احداث ای اس پیشرايط نمايندگي اي اس پيشرایط اخذ و تمدید مجوز ispاحداث isp با adsl

برچسب برای این موضوع