نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط nkm
  • 1 توسط SADEGH65
  • 1 توسط nkm
  • 1 توسط SADEGH65

موضوع: Cisco 2-Pair G.SHDSL HWIC HWIC-2SHDSL

نام حقيقي: مسعود

خواننده
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    85

Cisco 2-Pair G.SHDSL HWIC HWIC-2SHDSL

با سلام

کسی از دوستان با ماژول Cisco 2-Pair G.SHDSL HWIC (HWIC-2SHDSL کار کرده ؟

Configuring Cisco G.SHDSL HWICs in Cisco Access Routers

نمی دونم تو ایران جواب می ده یا نه ؟ می خوام دو خط رو با یک ماژول Up کنم. فقط می خوام به من دو تا ATM بده.

اگر کسی از دوستان دو خط رو باهاش Up کرده تجربه ای داره به ما هم بگه. با گذاشتن کانفیگ تقریبیش بیشتر ما رو شرمنده می کنه. کابل بندیش رو هم بگه دیگه بیشتر

پیشاپیش از وقتی که گذاشتید این مطلب رو خوندید سپاس گذارم

موضوعات مشابه:

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    بنظر من 878 بگیر، هم قطعه جداگانه هست، هم اینکه راحت در بازار یافت میشه و کارهای دیگر هم میتونی باهاش انجام بدی، قیمتشم فرقی نداره، مگر کار خواصی بخواهی باهاش انجام بدی یا مشکل فضا داشته باشی

masud سپاسگزاری کرده است.
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

خواننده
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط nkm نمایش پست ها
    بنظر من 878 بگیر، هم قطعه جداگانه هست، هم اینکه راحت در بازار یافت میشه و کارهای دیگر هم میتونی باهاش انجام بدی، قیمتشم فرقی نداره، مگر کار خواصی بخواهی باهاش انجام بدی یا مشکل فضا داشته باشی

خدا رو شکر استاد رسید !

آقا مشکل سر فضاست. می خوام روی یه 2821 هشت خط MPLS بیارم. یکی بهم گفت 2shdsl بهت فقط یه ATM می ده و می تونه جایگزین یک مودم باشه.

یعنی فقط 4 سیم بودنش مثلا شاید بدرد پهنای باند بالاتر بخوره نه اینکه بهت دو تا ATM مجزا بده.

به نظر شما من می تونم ازش جای 2 تا Wic 1 shdsl استفاده کنم یا نه ؟

اگه نشه مجبورم جای 4 تا 2shdsl از 8 تا 1shdsl استفاده کنم.

به نظر شما راه بهتری وجود داره ؟

ویرایش توسط masud : 2010-09-15 در ساعت 01:00 PM

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط masud نمایش پست ها
    خدا رو شکر استاد رسید !

آقا مشکل سر فضاست. می خوام روی یه 2821 هشت خط MPLS بیارم. یکی بهم گفت 2shdsl بهت فقط یه ATM می ده و می تونه جایگزین یک مودم باشه.

یعنی فقط 4 سیم بودنش مثلا شاید بدرد پهنای باند بالاتر بخوره نه اینکه بهت دو تا ATM مجزا بده.

به نظر شما من می تونم ازش جای 2 تا Wic 1 shdsl استفاده کنم یا نه ؟

اگه نشه مجبورم جای 4 تا 2shdsl از 8 تا 1shdsl استفاده کنم.

به نظر شما راه بهتری وجود داره ؟
    بله بر روی 4 زوج 4 مگ میدهد و نه ATM مجزا البته در این مورد که بر روی تجهیزات (Hauwei ) چنین موردی را دارد مخابرات برای پهنای باند و یا نه ( اگر خواستید تا شنبه برایتان از مخابرات پیگیری کنم)

اگر داخل مخابرات تجهیزات دارید که به نظرم بهتر است Ethernet از آنها بگیرید.

خواننده
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    بله بر روی 4 زوج 4 مگ میدهد و نه ATM مجزا البته در این مورد که بر روی تجهیزات (Hauwei ) چنین موردی را دارد مخابرات برای پهنای باند و یا نه ( اگر خواستید تا شنبه برایتان از مخابرات پیگیری کنم)

اگر داخل مخابرات تجهیزات دارید که به نظرم بهتر است Ethernet از آنها بگیرید.

آقا صادق بسیار سپاس گذارم از پاسخ شما

مشکل من پهنای باند نیست . تعداد ابر MPLS من زیاده. قبول دارم شاید بشه با یک ابر هم جمع بشه ولی ساختار فعلی دارای تعداد ابر های زیادی هست و دیگه برای مودم های بعدی حتی با کمبود جا و خیلی چیز های دیگه مواجهم !

برای هر ابر هم یک هواوی استفاده شده. می خوام بجای استفاده از یک عالمه مودم از یک روتر قوی با ماژول استفاده کنم. فکر کردم ماژولی پیدا می شه که بهم بیشتر از یک ATM بده. به نظرتون چه ماژول یا راه کاری برای این مورد وجود داره ؟

نام حقيقي: كاظم

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    210
    سپاسگزاری کرده
    30
    آقا مسعود فکر نمی کنم به شما دو ATM مجزا بده. اینم یه Sample config امیدوارم بدرتون بخوره

Cisco 1841 with HWIC 2SHDSL - Networking

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    به شما ATM مجزا نمیده، و مشکل دیگه اینه که چون طرف شما مخابرات هست، الزاما باید تجهیزاتی بگیری که با اون سر دیگه که مخابرات هست، سازگاری داشته باشه
    مثلا نمیتونی زمانی که سمت مخابرات پتون هست، شما تلبس استفاده کنی یا برعکس
    هرچند که اقلب این تجهیزات استاندارد هست، ولی تنظیمات سمت مخابرات را یک جوری انجام میدن که دستگاه دیگری بهش نخوره!!!

بنظر من جتی اگر فیبر نداری، لینکها را روی E1 G703 بگیری بهتره، اینجوری میتونی یک مودم رکمونت E1 (DSL Lam) بگیری و همه خطها را روی اون آپ کنی، مارک پتونش را من دیدم. اینجوری شاید مشکل جات کمتر بشه
    من خودم مدتها همین مشکل را داشتم و از سینی در رک پچ پنل استفاده میکردم، الحمدالله با فیبر مشکل حل شده

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط masud نمایش پست ها
    آقا صادق بسیار سپاس گذارم از پاسخ شما

مشکل من پهنای باند نیست . تعداد ابر MPLS من زیاده. قبول دارم شاید بشه با یک ابر هم جمع بشه ولی ساختار فعلی دارای تعداد ابر های زیادی هست و دیگه برای مودم های بعدی حتی با کمبود جا و خیلی چیز های دیگه مواجهم !

برای هر ابر هم یک هواوی استفاده شده. می خوام بجای استفاده از یک عالمه مودم از یک روتر قوی با ماژول استفاده کنم. فکر کردم ماژولی پیدا می شه که بهم بیشتر از یک ATM بده. به نظرتون چه ماژول یا راه کاری برای این مورد وجود داره ؟
    نمیدونم شاید من بد متوجه شدم.
    اگر محدودیتی برای اینکه زورج سیم حتما اختصاصی باشد و داخل تجهیزات و سوییچ های مخابرات وارد نشود بر روی راه حل من فکر کنید.
    خودم برای ارتباط 6 نقزه که برای هر کدام 2 مگ پهنای باند میخواستیم چنین کاری کردیم و کاملا از نظر پایداری سرویس راضی هستیم و سمت دیگر هم همان shdsl است و فقط مقداری کانفیگ تغییر کرد .

در غیر این صورت فکر کنم راحت تر باشد چندین روتر سری 800 استفاده کنید و یا Huawei ar 18-33 و مدیریت آنها بر روی یک روتر اصلی ( میتوانید روتر ها را در حالت بریج گانفیگ نمایید.)

کلمات کلیدی در جستجوها:

ماژول g.shdsl

ماژول G.shdslروتر

نحوه کانفیگ shdsl 4-pair

پسورد گذاشتن مودم روتر huawei ar 18

ماژول hwic g.shdsl روی روتر سیسکو

مشکل shdsl با huawei

کانفیگ hwic

کانفیگ مودم g.shdsl

مودم هواوی ar 13

shdsl کانفیگ

cisco hwic 2shdsl huaweipassword Huawei 18-33 g.shdsl کانفیگمشکل ماژول hwic g.shdslماژول برای روتر سیسکو 1841 g.shdslکانفیگ روتر سیسکو 800 برای g.hdslتنظیمات G.SHDSL برای mplsتنظیمات g.shdslپهناي باند در g.shdsl 1841مشکل کافیک 2shdslhwic-2shdsl سیسکوکانفیگ ماژول shdsl سیسکوکانفیگ مودم g.shdsl روترg.shdsl hwic-2shdsl configurationInfrastructure Device Manager huawei ar 18-33

برچسب برای این موضوع