صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 21

موضوع: پرشین نتورک تا چه حدی جواب سوالات رو میده ؟!!واقعا تا چه حدی ازش راضی هستی ؟

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12

پرشین نتورک تا چه حدی جواب سوالات رو میده ؟!!واقعا تا چه حدی ازش راضی هستی ؟

یک مدتی هست عجیب دارم به این موضوع فکر میکنم و یک مقایسه میکنم با فروم های دیگه که اسم نمیبرم تا گیر ندن داری تبلیغ میکنی اما من فکر میکنم اداره این سایت بزرگ و علمی دست چند تا بچه افتاده که یا مثل من بی سوادن یا اینکه زورشون میاد اطلاعاتشون رو به کسی بدن و بیشتر به فکر خودشونن و پذدادنشون که بگن آره مام هستیم و مام بلدیم اما خیلی ببخشید کور خوندید بهتون نمیگیم تا گیج بخورید یا اطلاعات غلط میدیم که نتونید جوم بخورید
    یادمه خیلی قبل تر تو فروم هر مطلبی که میومد بی جواب نمی موند و ۱۰۰ راه و روش برای حل سوال اراپه میشد و کسی که مشکل داشت کمتر از ۱ ساعت علاوه بر حل شدن سوالش مشکلش رو هم حل میکرد و ....
    اما الان چطور*؟
    تا ی سوالی نوشته میشه ۱۰ تا بی سواد بد تر از من اول میان به این موارد گیر میدن
    ۱- چرا سرچ نکردی موضوعت ۱۰۰۰۰ بار تکرار شده (خوب میخوای کمکش کنی ۲ تا لینکی که تکرار شده و به جواب واقعی رسیده رو معرفی کن تو خیلی واردی !!!!)
    ۲-چرا برای سوالت موضوع خوب انتخاب نکردی (شما که دستتون بازه بجای این حرف موضوع رو تصحیح کن بن کردن نیست ؟؟! که راحت مثل آب خوردن انجام بدی ؟)
    ۳-اااااااااا داری تبلیغ میکنی ؟! ای وای زمین و زمان بهم دوخته شد اخطار میگیری و .... (چ تبلیغی کردم گفتم آقا راهنمایی کنید بازاریای گرگ نچاپنمون تبلیغه چیه کم بهت میماسه ؟!)
    و .... هزار مورد دیگه
    بابا بجای گیر دادن به حاشیه خواهشا سطح علمی سایت رو بالا ببرید
    تا تقی به توقی میخوره همه گیر میدن به آموزش نتورک و کسی نیست بگه بابا چند با به چند روش ؟! اگه راست میگین ادامه مطالبی که بلدید رو بگید و از این نتورک که تو .... بزنی یکی میاد مطالبشو بهت یاد میده بیاید بیرون و ادامه مطالب مهم رو بگید
    گفتیم آقا فلان مطلب چیه مشکلش کجاست ۱۰۰ تا لینک جعلی فرستادن و گفتن من مدیر قسمت فلانم اگه میخوای اینو یاد بگیری برو تو سایت فلان دنبال نخود سیاه ... این کارا رو نکنید حالا که کار برای سایت زیاد شده قدر ساید و خودتون رو بدونید و اختیار سایت رو به چند تا آدم با سواد بدید که جواب بدن نه گیر
    یا حق

موضوعات مشابه:
    r.ghost، mkm، 3hsan و 7 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    از این نظر که برای اونهایی که تازه میخوان اینجور بحث ها رو شروع کنن و با این انجمن رشد کنن موافقم که زیاد کمکی نمیشه.خب انجمن جای بحث و گفتگو و حل مسائل هست.اگه قراره که همه در اینجا حرفه ای باشن تا اونوقت جوابه پستشون داده بشه که فایده ای نداره.خوبیه انجمن به اینه که بتونه مبتدی ها یا به قولآ بی سوادا رو از لحاظ دانش شبکه کمک رسانی کنه و رشد بدن.من همکاری رو که عضو همین انجمن هست رو سراغ دارم که توی وبلاگش بیشتر راهنمایی و کمک رسانی علمی میکنه در زمینه شبکه تا این انجمن.و در مورد اینکه اینجا جای آموزش مبتدی نیست و فقط بحث و تبادل اطلاعاته هم بگم که از عزیزان ویژه همین انجمن در جوابه یکی از دوستانمون که سواله آموزشی در مورد موسسات آموزشیه شبکه در ایران پرسیدند گفتند که شما میتونید در همین انجمن و بدون پرداخت پولی حرفه ای تر از اون استادی بشی که الان داره در اینجور موسسات تدریس میکنه.فقط هزینه اش سوال در انجمن و دریافت جواب و کار سپس تکرار.همین
    ولی همون دوست به قولآ بی سوادمون الان من متوجه چندین مورد بی جواب موندنه پست هاش شدم.و خیلی هم ناراضی بود.به هر حال معذرت میخوام اگه به اشتباهی حرفی رو رک زدم.و خوبیه دانش در این هست که بتونی گستردش کنی و نهفته نگهش نداری.
    از زدن این پست هم هیچ منظور و چشم داشتی نیست.(تصمیم گیرنده نهایی مدیریت و مدیران عزیز هستند)

ویرایش توسط 3hsan : 2010-09-03 در ساعت 11:35 PM
    godman757 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: 0.0.0.0/0

عضو عادی شناسه تصویری gharnict
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    19
    من با نظرتون كاملا موافقم بالاخره ما عضو اين انجمن شديم كه بتونيم جواب سوالامونو بگيريم يا حداقل اگه يه كم هم دانش شبكه داريم اونم با دوستان در ميون بزاريم من اصلا با روند پاسخ دادن بعضي از اعضا ويزه راضي نيستم به جاي جواب دادن به سوال ايراد از نوع سوال كردن، بودن سوال در مطالب قبلي و غيره مي گيرند

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سلام
    جناب وحدانی عزیز . من قصد ندارم جواب سوال شما را بدهم چون فکر میکنم خودتان جوابش را میدانید ! فقط به یک نکته توجه نموده اید که بعد از این همه وقت که عضو این انجمن هستید ، کدام بخش را برای مطرح کردن موضوعی که جایش در بخش بحث و تبادل نظر عمومی پیرامون مسائل انجمن هست انتخاب نموده اید ؟ میتوانید ارتباط این سوال را با بخش سیسکو شرح بدهید؟
    بهتر است اصلاحات را از خودمان شروع کنیم .

ویرایش توسط ARM : 2010-09-04 در ساعت 12:55 AM
    Hakimi، nkm، SADEGH65 و 10 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    من هم مثل دوستان بالا که از شما تشکر کردن، اصلا متوجه نشدم که چی میخواستین بگین، و چی گفتین !

اگه ممکنه روشن و شفاف، موضوع مورد نظرتون و نه حاشیه، رو توضیح بدین. بطور قطع جواب میگیرید.

th95 و al1p0ur سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    میدونید دلیلش چیه؟؟؟
    ما همیشه منتظر جوابهای هلو هستیم یه یک راست بره تو گلو!!!

ببخشید من رک حرف میزنم، ولی این نظر شخصی بنده است، شایدم اشتباه میکنم
    ولی ماها اکثرا دلمون میخواد همه کارها را خودمون انجام بدیم، مثل اینکه مریض باشی، دکتر نری، بخوای با کتاب یا هرچیز دیگری خودت را درمان کنی
    ولی بلاخره باید از دکتر هم کم گرفت، نه؟؟؟

دقیقا الان مشکل اکثر دوستان تازه وارد اینجا هم همین هست
    یه کاری میخواهند انجام بدهند، سوال میپرسند، و منتظر جوابهای شسته رفته هستند.
    ولی دریغ از یک کم کوشش، مطالعه، یا حتی سواد کار کردن با همون راهنمایی که گرفته اند

اینجا خیلی بحث آموزشی نیست، چون اگه بود، حداقل اسمش Forum نبود
    جایی است برای کسانی که اول سواد ابتدایی دارند، دوم سرنخ بگیرند
    شما خودتون نگاه کنید، چند تا سوال جوابهاش بر میگرده از سواد ابتدایی شبکه که همون Network+ and CCNA هست؟؟؟

اینجا را با قبل اصلا مقایسه نکنید
    من خودم تا پارسال هفته 2-3 بار به بزرگترها سر میزدم، الان هفته یکبار هم درست نمیرسم، همه همینجوریم، همه گرفتارند، همه ما 48 ساعت در روز وقت کم میاریم،
    چقدر باید بی انصاف باشیم آخه؟؟؟ همینکه یک سر نخ را بی قصد در اختیار قرار میدن، خودش خیلی هست،
    شبکه مثل برنامه نویسی نیست، تازه تاره جا می افته، هنوز خیلی ها هستند که مطلبی را که حتی خودشون بدون هزینه (مالی و معنوی) یاد گرفتن، حاظر نیستند بدون هزینه در اختیار کسی قرار بدن

تا حالا دقت کردین همه در پی مطلب فارسی هستند؟؟؟ خودتون در یک کتابفروشی سر بزنید، میبینید چندتا کتاب شبکه هست اصلا که حالا چندتاشم فارسی
    به قول معروف مورچه چیه، که کله پاچش چی باشه

و اما در مورد نفع یا سود داشتن و خود نمایی
    اگر منظورتون اون تبلیغ بالای سایت هست، که من فکر نمیکنم حتی هزینه دومین و هاست و نگهداری اینجا را هم در بیاره
    ولی اگر منظور کشاندن مشتری به بیرون از سایت هست، دریافت هزینه، من که فکر نمیکنم شما به شخصی از این افراد حتی زنگ بزنید، حداقل سر نخ ندهند
    چون اگر این بود، مطمئن باشید، پایش را اینجا نمیگذاشت، یا اگر هم میآمد، فقط برای خواندن بود، نهایتش با یک اسم جعلی خودش را رجیستر میکرد که آبروش نره، یا از اون چیزی کم نشه
    اکثر این افراد به جرات میتونم بگم که با پرسدن (پرسیدن عیب نیست) و با تلاش و کوشش و پشتکار خودشون، تحقیق و ... به اینجا رسیدن، و حتما بخاطر همون سختی کشیدن اطلاعات از دیگران بوده، که اینجا جمع شدن
    شما همون برنامه CacheXpress را ببین، فکر میکنی زمانی که این برنامه در این سایت معرفه شد، چقدر از هزینه نصب کش برای خیلی ها کاهش یافت؟؟؟
    اون زمان یک کش اسکوئید که نصب میشد، آدم ناشی زیر 400 تومن نمیگرفت، وای به حال حرفه ای ها
    فکر میکنید همون آدمها چقدر انجمن را تحت فشار قرار دادن که چرا این را معرفی کردین و در اختیار قرار دادین، که مثلا درآمدشون نصف شده،
    یا همین محصولی که خود سایت داشت، شما اصلا اسمی از اون شنیدین اینجا؟؟؟ مطمئنا هرجای دیگر بود، تا سوال میپرسیدی، میگفتن که بیا این را بخر، کارت را راه می انداره، غیر از اینه؟؟؟

خود من نمیونید از اینکه در این انجمن عضو بودم، مدیر هم بودم، چقدر ضرر مادی شخصی کردم، چون با چیزایی که از اینجا و جاهای یاد گرفته بودم، خیلی خوب میتونستم بازاری برای خودم درست کنم، ولی به خاطر اخلاقی که مدیرای اینجا داشتن، وجدانم قبول نمیکرد پول بخواهم بگیرم
    پس این از لحاظ مادی

به هرحال فکر میکنم با اهداف و موضوع و سیاست سایت، آشنایی ندارید
    اینجا یک مکان آموزشی نیست

کسانی هم که تازه میخواهند شبکه یادبگیرند، باید مطالعه داشته باشن، اگر سوالی داشتن، به اینجا مراجعه کنند، نه اینکه بیان اینجا بگن IP چیه یا کار SUBNET

در مورد کلاه سر کسی نرفتن، باید بگم هرچقدر پول بدی همون قدر آش میخوری، هر ارزونی بی دلیل نیست، از جای معتبر با قیمت بالاتر خرید کنی، خیالت راحت تر هست، تا از جای ارزان

ببخشید که پراکنده نوشتم، اون ذهنم آشفته شد!!!
    به هر حال این نظر کاملا شخصی بنده به عنوان یک عضو عادی و قدیمی اینجا هست
    شایدم اشتباه باشد، ولی بهرحال، یکم انصاف بد نیست

Hakimi، SADEGH65، M-r-r و 11 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    سلام.

من بخشی از صحبت های دوستمون vahdani_d رو قبول دارم ... اما با بعضی از قسمت ها مشکل دارم.

و اما دلیل حضور شخصی مثل من در انجمن:

1- به اندازه وقتم به اینجا سر میزنم.
    2- اگر چیزی برای ارایه نداشته باشم یا ضعف سواد داشته باشم سکوت میکنم و فقط پست های دوستان رو مطالعه میکنم.
    3- در مباحثی که سواد و اطلاعاتم اجازه بده وارد میشم.
    4- در مباحث خاصی که اطلاعاتی رو با زحمت به دست آوردم مسلما به راحتی در اختیار بقیه قرار نمیدم و ترجیح میدم هر بچه محصل مدرسه ای اسم خودش رو شبکه کار نذاره (به هر حال هر کاری تلاش میخواد).
    5- کلاس کار خودم رو پایین نمیارم (هر کاری ارزشی داره).

البته مواردی هم بوده که با دل و جون کاری رو بدون هیچ چشم داشتی انجام دادم (مثالش یکی از بچه های سایت که 2 روز روی سرورش کار میکردم و منتظر نتیجه قطعی هستم که در انجمن اعلام کنم شاید به کار دوستان بیاد).

ولی بعد از 7-8 سال که تو انجمن های متفاوت فعالیت داشتم یه قانون همه جا ثابت بوده ... اینکه هیچ کس (تا جایی که من میدونم) حقوقی بابت فعالیت توی سایت نمیگیره و کسی هم موظف نیست جواب سوالاتی رو که میدونه هم بده ...

تمام بچه هایی که تو سایت فعالیت میکنن به خاطر علاقه شخصی هست ... پس اگر حتی کسی جواب سوالی رو بدونه و نگه ما نباید حرمتش رو بشکنیم.

th95، aliafzalan، zarifaf و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    اما من فکر میکنم اداره این سایت بزرگ و علمی دست چند تا بچه افتاده که یا مثل من بی سوادن یا اینکه زورشون میاد اطلاعاتشون رو به کسی بدن و بیشتر به فکر خودشونن و پذدادنشون که بگن آره مام هستیم و مام بلدیم اما خیلی ببخشید کور خوندید بهتون نمیگیم تا گیج بخورید یا اطلاعات غلط میدیم که نتونید جوم بخورید
    بسيار غير منصفانه بود
    اگه منظورتون اعضاي وي*ژه و مديران هستند، اين نظرات شما رو فقط در مورد خودم قبول دارم. كدوم يكي از بچه هاي ويژه و مديران بي سوادن يا زورشون مياد اطلاعات بدن (حالا كاري به ضرب المثل اسب پيشكشي و .. ندارم) آموزشي كه من بي سواد ميذارم توش غلط زياده ؟ وقت كم ازم ميگيره ؟ به خدا قصد منت گذاشتن ندارم ولي ميدوني همين چند تا جلسه رو تو قالب net+ يا XP Pro ميكن و 300-400 تومن ميگيرن - زماني كه بچه هاي گلي مثل aliafzalan و al1p0r و ... ميذارن و جواب سوالهاي شما رو كامل يا با يك سر نخ اساسي ميدن به چشمتون نيومده. ميدونيد براي خيلي از اين جوابها ممكنه از شما حتي تا 1 ميليون پول بگيرن

يه سري موارد هم كه مطرح كرديد كه به بحثهاي مديريتي و استفاده درست از سايت برميگرده ! خوب ملت نبايد يه سرچ بكنن. ميدوني اينطوري هزاران تاپيك تكراري خواهيم داشت كه اونوقت واقعا نميشه فهميد كدوم درست و حسابي هستند و بايد تو همه گشت ؟

حوصله توضيح زياد ندارم اما من كه به شدت دلگير شدم. يه ذره انصاف داشته باش بابا ! من آدم نقد پذيري هستم ! بارها هم گفتم چيزي بلد نيستم ولي من و خيليهاي ديگه حتي اگه چيزي بلد نبوديم رفتيم سرچ كرديم تا مشكل يكي ديگه رو حل كنيم و خودمون هم يك چيزي ياد بگيريم.

قبلا هم گفتم. نيش و كنايه و طعنه بدرد نميخوره ! دقيق بگو مشكل كجاست تا بررسي بشه و به يه نتيجه درست برسيم.

ضمن اينكه به نظرم بايد ... ولش كن
    موفق باشي

ویرایش توسط th95 : 2010-09-05 در ساعت 06:58 AM
    SADEGH65، M-r-r، Gitex و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام
    قصد جسارت به هیچ عزیزیز رو ندارم و نداشتم به قول دوستمون اجباری در جواب دادن نیست باز بقول دوستمون جواب نمی خوای بدی به هر دلیلی دانشت کمه زورت میاد دوست نداری ... پست نزار بجای اینکه سر نخ بدی سر نخ رو نگیر ....

دوست عزیزم nkm میدونم با اینکه مشغلتون زیاده اما چ زمانی رو صرف کردید که این تومار یا بقول خودتون نظر شخصیتون رو بدید اما با دانشی که شما دارید کاش بجای این تومار جواب ۱۰ تا پست رو کامل و مثل این پستتون رک میدادید و دیگه بهونه وقت کم و سرزدن کم رو نمیاوردید البته باز به خودتون بستگی داره سواد خودتونه شاید مثل قبلا با تجربه ای که از مدیریت قبل دارید و با توجه به نوشته هاتون به صرفه نیست که دانشتون رو مجانی به بچه ها انتقال بدید
    تنها موردی که تو فروم دیدم که واقعا جواب بقول بچه ها هلو تو گلو بهش داده شده همون کانفیگ دوتا کامپیوتر بوده
    اما در مورد نوشته دوست خوبم که چه ربطی به این پست داشته چون تو خانواده سیسکو بیشتر فعالیت میکردم و هروقت به این پستها سر میزدم فقط قسمت سیسکو رو چک میکردم پس بخودم نتونستم اجازه بدم در مورد قسمتهای دیگه که نمیدونم به چه شکل بچه هاش فعالیت میکنن نظر بدم شاید جاش اینجا نبود اما فقط به این قسمت فروم ربط داشت
    دوستان در مورد هزینه نگهداری سایت اشاره کردن که واقعا بجاست(با شناختی که دارم بعید میدونم کسی که این سایت رو راه انداخته لنگ پول باشه حداقل اندازه نگهداری این سایت)
    با جواب تو گوگل بچرخ پیدا میکنی یا سایت سیسکو هست نگاه کن سر نخ نمیدین چون
    مطمیننا همه بچه ها (حداقل از هر ۳ نفر ۲نفر)مثل خود من نا خواسته همین پشت سیستمی که به اینترنت وصله میشینن سایت گوگل رو میزنن و اگه مشکلی داشته باشن اول اونجا سرچ میکنن و بعد که از همه جا موندن میان تو فروم به امید جواب ....
    بعد هم به مدیران هم برای نگهداری سایت از اعضا پول بگیرن برای عضویت ...
    من نوعی و خیلی از بچه هایی که سوالشون غیراز شبکه کردن دو سیستمه اگه جواب سوالشون رو دقیق بگیرند مطمینن برای عضویت حاضرند سالی ۱۰ یا ۲۰ هزار تومان شاید بیشتر بدن در حالی که با تعداد یوزری که این فروم داره با سالی ۱تومان مشکل حل میشه البته اگه در این رابطه مشکلی باشه و حتی مدیران زحمت کش هم میتونن حق زحمتشون رو بگیرن

اما به شرطی که اگه میخوام پسورد روتر رو عوض کنم دوستانی که سر نخ میدن نگن برو اول نتورک پلاس بعد ویندوز رو حرفه ای یاد بگیر این سر نخه بعد خودت میفهمی چطور روتر با چه کدی پسوردش عوض میشه خوب اینا هیچ ربطی به هم نداره در حالی که با یک خط دستور همه چیز حل میشده ۲ یا چند ماه دنبال نخد سیاهی و ...
    به هر حال ممنونم از همه دوستان که به پست غیر تخصصی توجه کردند مطمین باشید اگه امروز اینقدر عضو تو این فروم هست تلاش بچه ها و مدیران گذشته هست که با راهنمایی صحیح و دادن حداقل گوجه بجای هلو باعث دلسردی نمیشدند همه این مواردی که در پست اول همین تاپیک گفته شده به نظر من مشکل فروم هست حالا باز بقول عزیزمون نظر شخصی منه اگه من نوعی جواب سوال رو نگیرم خوب چه کاریه وقتی میبینم جواب به پستم وسلام

microkord1 و mehran_zi سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahdani_d نمایش پست ها
    سلام
    قصد جسارت به هیچ عزیزیز رو ندارم و نداشتم به قول دوستمون اجباری در جواب دادن نیست باز بقول دوستمون جواب نمی خوای بدی به هر دلیلی دانشت کمه زورت میاد دوست نداری ... پست نزار بجای اینکه سر نخ بدی سر نخ رو نگیر ....

دوست عزیزم nkm میدونم با اینکه مشغلتون زیاده اما چ زمانی رو صرف کردید که این تومار یا بقول خودتون نظر شخصیتون رو بدید اما با دانشی که شما دارید کاش بجای این تومار جواب ۱۰ تا پست رو کامل و مثل این پستتون رک میدادید و دیگه بهونه وقت کم و سرزدن کم رو نمیاوردید البته باز به خودتون بستگی داره سواد خودتونه شاید مثل قبلا با تجربه ای که از مدیریت قبل دارید و با توجه به نوشته هاتون به صرفه نیست که دانشتون رو مجانی به بچه ها انتقال بدید
    تنها موردی که تو فروم دیدم که واقعا جواب بقول بچه ها هلو تو گلو بهش داده شده همون کانفیگ دوتا کامپیوتر بوده
    اما در مورد نوشته دوست خوبم که چه ربطی به این پست داشته چون تو خانواده سیسکو بیشتر فعالیت میکردم و هروقت به این پستها سر میزدم فقط قسمت سیسکو رو چک میکردم پس بخودم نتونستم اجازه بدم در مورد قسمتهای دیگه که نمیدونم به چه شکل بچه هاش فعالیت میکنن نظر بدم شاید جاش اینجا نبود اما فقط به این قسمت فروم ربط داشت
    دوستان در مورد هزینه نگهداری سایت اشاره کردن که واقعا بجاست(با شناختی که دارم بعید میدونم کسی که این سایت رو راه انداخته لنگ پول باشه حداقل اندازه نگهداری این سایت)
    مطمیننا همه بچه ها (حداقل از هر ۳ نفر ۲نفر)مثل خود من نا خواسته همین پشت سیستمی که به اینترنت وصله میشینن سایت گوگل رو میزنن و اگه مشکلی داشته باشن اول اونجا سرچ میکنن و بعد که از همه جا موندن میان تو فروم به امید جواب ....
    من نوعی و خیلی از بچه هایی که سوالشون غیراز شبکه کردن دو سیستمه اگه جواب سوالشون رو دقیق بگیرند مطمینن برای عضویت حاضرند سالی ۱۰ یا ۲۰ هزار تومان شاید بیشتر بدن در حالی که با تعداد یوزری که این فروم داره با سالی ۱تومان مشکل حل میشه البته اگه در این رابطه مشکلی باشه و حتی مدیران زحمت کش هم میتونن حق زحمتشون رو بگیرن

اما به شرطی که اگه میخوام پسورد روتر رو عوض کنم دوستانی که سر نخ میدن نگن برو اول نتورک پلاس بعد ویندوز رو حرفه ای یاد بگیر این سر نخه بعد خودت میفهمی چطور روتر با چه کدی پسوردش عوض میشه خوب اینا هیچ ربطی به هم نداره در حالی که با یک خط دستور همه چیز حل میشده ۲ یا چند ماه دنبال نخد سیاهی و ...
    به هر حال ممنونم از همه دوستان که به پست غیر تخصصی توجه کردند مطمین باشید اگه امروز اینقدر عضو تو این فروم هست تلاش بچه ها و مدیران گذشته هست که با راهنمایی صحیح و دادن حداقل گوجه بجای هلو باعث دلسردی نمیشدند همه این مواردی که در پست اول همین تاپیک گفته شده به نظر من مشکل فروم هست حالا باز بقول عزیزمون نظر شخصی منه اگه من نوعی جواب سوال رو نگیرم خوب چه کاریه وقتی میبینم جواب به پستم وسلام
    متنتون رو نصفه و نیمه، اما همه سطر ها رو خوندم،
    ممنون میشم یه سری لینک از نوشته های اینچنین اضافه کنید، هر زمان هم با چنین پست هایی مواجه شدین، ریپورت بدین.

برای شروع و جبران گذشته، هیچ وقت دیر نیست، به شرط آنکه نگذاریم دیر بشود.

3hsan سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    سلام

به جزء افسوس چیزی نمی توان گفت...

--------------
    فقط قسمت سیسکو رو چک میکردم پس بخودم نتونستم اجازه بدم در مورد قسمتهای دیگه که نمیدونم به چه شکل بچه هاش فعالیت میکنن نظر بدم شاید جاش اینجا نبود اما فقط به این قسمت فروم ربط داشت
    شما که فقط به انجمن سیسکو سر می زنی چطوری تونستی تشخیص بدی هلو برو تو گلو کانفیگ دوتا کامپیوتر بوده؟
    اصلا شبکه کردن دوتا کامپیوتر رو توی انجمن سیسکو می پرسن؟
    نمی دونم والا شاید تو شهر شما وقتی بخوان دوتا کامپیوتر رو به هم وصل کنن یا کانفیگ! کنن یه 3750 می ذارن...

شما که فقط به انجمن سیسکو سر می زنی چطور میای تو عنوان تاپیکت کل سایت رو می بری زیر سوال؟

-------
    حالا چندتا هلو برو تو گلو واست می ذارم:
    دوره آموزشی مجازی MCSE, MCSA 2003
    اختلاف زمانی 1 ساعته کلاینت ها - مشکل Time Zone ایران
    آموزش نصب و راه اندازي آنتي ويروس nod با آپ ديت روزانه - رايگان براي همه فصول (سرور - كلاينت)
    ARP چیست ؟
    چند مفهوم در مورد IP - توضیح چند مفهوم عمومی
    آموزش تصویری نصب اکتیو دایرکتوری (Active Directory)
    انواع کلاینت های ISA
    سویج های سیسکو و تفاوت آنها

اینا فقط چندتا نمونه خیلی کوچک بود...
    فقط 5 دقیقه جستجو کردم...

SADEGH65، M-r-r، 3hsan و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197

ّنظر من برای این کار با این انتظار شما، یک کارشناس شبکه استخدام کنید و در کنار او به معلومات خود اضافه کنید!!!
    شما وقتی میخواهید مکانیک بشید، باید اول از شاگردی و تمیز کردن و شستن قطعات ماشین با بنزین و یاد گیری انواع آچار شروع کنید، نه اینکه سرسیلندر چطور باز و بسته کنی،
    حتی اگر هم بتونی بدون آموزشهای اولیه، یک سرسیلندر را چشم بسته باز و بسته کنید، هیچوقت نمیتونی یک مکانیک خوب و فرض باشی!!!
    شاگردی عیب نیست!!!

SADEGH65، M-r-r، th95 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: Masih

عضو عادی
    نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    20
    دوستان من هم آدمی هستم که کلی سرچ میکنم تو گوگل بد میام به کسی میگم بهم یاد بده

این مطالب رو خوندم و نتیجه گرفتم دقیقا 50- 50 هستم

یه مدت شده فروم داره به جاهایی میره که حداقل تو اون بخش هایی که من فعالیت میکنم شاهد این هستیم دوستان از سر بی حوصلگی یا هر چیز دیگه جواب مبتدی ها رو نمیدن
    من به این اعتقاد دارم کسی خواست بدونه ای پی چیه نیاز نیست بره حتما کتاب بخره بخونه و این مبحث چون مثل آب خوردن است پس کسی نباید جوابش رو بده یا اون نباید بپرسه

یکی که اولین روزهاست داره چیزی یاد میگیره فرض میکنه سوالی که داره میپرسه خیلی سخت و حرفه ای است ( نمیدونه برای دیگران این خیلی پیش افتاده میتونه باشه)

در طرف دوم قضیه هم دوستانی رو میبینیم که میان میگن اقا سرور vpn رسیو نداره ! (برای مثال)
    این یعنی چی ؟ یعنی این که هیچ سرچی انجام نشده . یا درست سرچ نشده و بعضی ها هم میان میگن آقا خیلی زود جواب منو بدید
    حیاتیه . خیلی تو دردسر افتادم ، و افرادی رو میبینیم که اصولا یادشون رفته فروم یه جای رایگان برای فعالیته و مسئولیت تجاری برای کسی نمیاره و همه جواب ها هم فقط و فقط از روی لطف و ارتقای علم و دانش ایران و جهان است نه چیز دیگر

در کل نتیجه گیری من اینه :
    کمی بیشتر به مبتدی ها کمک کنیم اگر وقتش رو داریم
    من نیتونم روزی چند بار به اینجا سر نزنم چون واقعا دوسش دارم و از همه باعث و بانی هاش هم ممنونم .
    کمی بیشتر جستجو کنیم .
    تعادل در این بحث فکر میکنم بهترین کار باشه ( نه زیادش نه کمش . فروم لذتش به اینه )

M-r-r، th95، aliafzalan و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: فرهاد حامد

خواننده شناسه تصویری farhadham
    نوشته
    319
    سپاسگزاری شده
    197
    سپاسگزاری کرده
    159
    با نظر دوستم آقای وحدانی کاملا موافقم. به بسیاری از سوالات جواب داده میشه ولی متاسفانه به هیچ نتیجه نهایی نمیرسه. از بین 7-8 تا سوالی شخصا مطرح کردم تنها به یکی از اونا کامل و انصافا دقیق پاسخ داده شده. بقیه یا بدون جواب موندن یا جوابا ناقص بوده و کمکی نکرده. البته چون استفاده از انجمن رایگان هستش پس اسب پیشکش دندونشو نمیشمارن.

ولی باید تشکر کرد از مدیران برای ایجاد چنین محیطی، به نتیجه هم نرسیم حداقل یه امیدی برای گرفتن پاسخ است!!!

mehran_zi سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    برای پرسش هایی که داشتید، پیگیری هم کردید ؟ راه حل های ارائه شده رو امتحان و اعلام نتیجه هم کرده اید ؟

th95 و Zahmatkesh سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نمونه سوالات نتورک پلاس

نت ورک پلاس چیست؟

سوالات نتورک پلاسسوالات نتورکنت ورک پلاسنمونه سوالات نت ورک نمونه سوال نتورک سوالات آزمون نتورک پلاسنمونه سوال نتورک پلاسامتحان نتورک پلاسنمونه سوالات network (نت ورک پلاس)نمونه سوال network (نت ورک پلاس)سوالات نت ورک پلاسنمونه سوالات شبکه نت ورکنمونه سوالات آزمون نتورکآزمون نت ورک پلاسپاسخ سوالات نت وورك پلاس لول 1نت ورک پلاس در مورد چیست؟نمونه سوالات ازمون نت ورک پلاسنمونه سوال نت ورک پلاسنمونه سوالات ازمون ccna forum.persiannetworks.comمثال محاسبه سود سطوح در نتوركنتورک واقعا پول میده؟نمونه رایگان سوالات نت ورک پلاسسوالات امتحان نتورک پلاس

برچسب برای این موضوع