نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط farbodkain
  • 2 توسط aliafzalan
  • 1 توسط farbodkain
  • 1 توسط aliafzalan

موضوع: وصل کردن اینترنت ADSL به ROUTER LINKSYS

نام حقيقي: Farbod

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    30

وصل کردن اینترنت ADSL به ROUTER LINKSYS

با سلام خدمت تمام دوستان متاسفانه من اطلاعاتم را جع CISCO و تجهیزاتش بشدت پایین است و اخیرا یک مشکل پیدا کردم امیدوام که سوال را جای درستی پرسیده باشیم.

ما یک مودم ADSL داریم که روی ان NAT کانفیگ شده و براحتی کار می کنه یک RouterLinksys WRT610N داریم .زمانی که مودم را به PORT INTERNET ROUTER وصل می کنم متاسفانه به هیچ یک از CLinet ها internet نمیده.با توجه به اینکه یکبار هم کلا روی ROUTER سرویس NAT را Disable کردم اما باز هم فایده نداشت و یکبار هم user/pass را در PPPoE وارد کردم که جزو تنظیمات خودت ROUTER در بخش INTERNT بود اما باز هم موفق نشدم حالا می خواستم از دوستان سوال کنم که باید چی کار کنم؟!
    آیا اصلا امکان داره که من یک همچین کاری بکنم و از این ROUTER به عنوان یک HUB استفاده کنم و NET را در بین تمام Clinet ها تقسیم کنم؟!
    ممنون میشم دوستان من را راهنمایی کنند.

موضوعات مشابه:
    greenwood سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    کابل مودم ADSL رو به یکی از اون 4 پورت Linksys وصل کنید و نه به پورت اینترنت، تنظیمات DHCP سرور Linksys را هم غیرفعال کنید.

farbodkain و greenwood سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    30
    میشه توضیح بدید که اون پورت INTERNET به چه دردی می خوره؟!آیا این ROUTER خودش قابلیت DSL شدن را داره؟!

greenwood سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    30
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodkain نمایش پست ها
    میشه توضیح بدید که اون پورت INTERNET به چه دردی می خوره؟!آیا این ROUTER خودش قابلیت DSL شدن را داره؟!
    متاسفانه نمی شد ویرایش کنم ،با زدن به یکی از PORT ها راه افتاد ولی چند مشکل وجود داره.1.خیلی زمان می بره تا صحفه روی هر CLient باز بشه.2.اصلا امکان دسترسی به SETUP Router دیگه نیست و فقط ADSL میاد.3.بعضی از مواقع کلا اینترنت داخل ویندوز قطع میشه زمانی که وصل است به ROUTER.

آیا راهی وجود داره که بشه تنظیم روی یک Client انجام داد که زمانی که از INTERNET استفاده می کنه تمام سرعت اینترنت را در اختیار خودش بگیره و بقیه سهم کمتری نسبت به Client ذکر شده داشته باشند ؟!

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    فکر نمیکنم وایرلس شما DSL رو ساپورت کنه. دلیل اینکه به تنظیمات وایرلس هم دیگه دسترسی ندارید احتمالاً اینه که IP که ADSL به شما میده توی محدوده وایرلس نیست، IP وایرلس رو عوض کنید و توی اون محدوده بزارید. برای اون مورد آخر هم باید از نرم افزارهای مخصوص این کار استفاده کنید. سرچ کنید توی انجمن بارها در موردشون صحبت شده.

farbodkain سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f63/t36033.html

كانفيگ كردن روتر linksys

روش کانفیگ کردن روتر لینک سیس

کانفیگ مودم linksys

کانفیگ روتر لینک سیس

طریقه تنظیم لینکسیس سیسکوap لینک سیستنظیمات روتر لینک سیس برای شبکه adslwrt610n اتصال adsl بهwrt610n اتصال به adslکانفیگ کردن مودم وایرلس سیسکوcisco wrt610n کانفیگتنظیمات روتر linksysکانفیگ مودم linksys wrt610nطریقه وصل کردن روتر لینکسیسconfige‌كردن سوييچتنظمات روتر لینکسیستنظمات روتر لینک سیسconfig linksys wireless switch with adsl modem کانفیگadsl router تنظیماتاینترنت adsl routerlinksys wrt610n کانفیگ internetسیسکو لینکسیس اتصال به adslروش تنظیمات مودم wrt610n linksysاتصال adsl modem به linksys روتر

برچسب برای این موضوع