نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مشکل با خط ایوان (e1)

نام حقيقي: کاوه

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل با خط ایوان (e1)

دقیقا این مشکل برای من هم پیش اومده
    مشکل با خط ایوان Pri
    همه چی درست کار میکرد که یکباره خط ایوان بوق اشغال میزنه
    من یه 3088k دارم و as5300
    چراغ ها همه سبز
    e1 up
    وقتی کابل ایوان رو از سرور بیرون میکشم همون لحظه بوق اشغال میزنه
    ولی وقتی کابل ایوان رو جا میندازم بعد از 1ثانیه مکث اشغال میزنه
    جالب قضیه اینه که وقتی از مرکز مخابراتی خط رو با خط یکی از شرکتهای همکار عوض میکنن روی سرور من login fail های یوزرهای شرکت همکار رو سرور من کاملا دیده میشه

جالبتر اینکه این مشکل مقارن شده با قطعی دوشنبه 12 بهمن 88 یعنی همون ساعتها این مشکل پیش اومده که منو کاملا گیج کرده و نمیدونم قطعی دیتا چه ربطی به ایوان میتونه داشته باشه

به احتمال 99.9 درصد از طرف مخابراته ولی اونا هم میگن که همه چی از لحاظ سخت افزاری سبزه.
    اونا هم نمیدونن چیکار کنن . سخت افزاری یا نرم افزاری

بی نهایت تشکر

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط SADEGH65 : 2010-02-02 در ساعت 02:23 PM

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام

دوست عزیز
    من هم همین مشکل رو دارم چند روز پیش به مدت 3 ساعت برق قطع بود و باطری ما نتونست این میزان قطعی برق رو پشتیبانی کنه مجبور به خاموش کردن دستگاها شدیم همه سیستمها رو خاموش کردیم و وقتی برق اومد همین مشکل رو ما هم داشتیم چون دیگه دیر وقت بود و مخابرات جواب نمیداد بی خیال شدیم تا فردا صبحش

اما ساعت 12 شب روتر رو همینجوری ریست کردم تا ببینم چ اتفاقی میفته بعد از بالا اومدن روتر همه چیز درست بود و همه خطامون کار میکرد

اما امروز خط ایوان ما که کس هست و با کارت کار میکنه اشغال زدو به خیال اینکه مشکل قبلی رو داره بعد از چک کردن همه کانفیگها و اتصالات که همه چیز درست بودن
    روتر رو ریستارت کردیم اما این کار ما باعث شد خط دوممون هم از کار بیفته و دیگه موندیم چکار کنیم همه کانفیگ ها درسته و دقیقا همون حالتی که برای شما پیش اومده برای ما هم هست

همه چراغهای روی مودم درسته و هیچ مشکلی وجود نداره اما اشغال میزنه مثل برای شما دقیقا مثل همون نمیدونم چکار باید کنیم
    وقتی دستور show isdn history رو میزنم نشون میده که چ شماره هایی دارن با شماره ما تماس میگیرند اما اشغال میزنه
    خط دوممون که cas هست بعد از چند ثانیه اشغا میزنه و وقتی از روتر جداش میکنم همون لحظه اشغال میزنه
    هر دو مودم رو چک کردم هر دو up هستند و مشکلی نیست
    کانفیگهای هر دو درسته و هیچ مشکلی نداره
    دوستان اگه کسی میدونه مشکل کجاست اطفا راهنمایی کنه

ویرایش توسط vahdani_d : 2010-02-06 در ساعت 07:37 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

کابل های مخابراتی

خط ایوان

مشکلات خطوط ایوان در روتر

كار خط ايوان

خط ایوان

برچسب برای این موضوع