نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: اتصال روتر به یک کامپیوتر

نام حقيقي: Eiaoko

خواننده شناسه تصویری Eiaoko
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14 اتصال روتر به یک کامپیوتر

سلام دوستان ... من به چند تا مشکل اساسی برخوردم :
    من یه کامپیوتر دارم که یه کارت x25 روش نصب شده ( یعنی کارتی که خروجی سریال 25 پین داره و می تونه پروتکل x25 رو پشتیبانی کنه ) . میخوام این کارت رو به سریال روترم وصل کنم و روی این لینک با x25 کار کنم . روتر 1841 سیسکو دارم و کارت wic1t که با یه کابل 232mt به کارتم وصل شده ...
    حالا :
    1-ماژول سریال روتر up نمیشه ( نه فیزیکی و نه line protocol ) احتمالا چون دو تا device ما هر دو dte هستن ؟ می خوام ببینم آیا pinout خاصی باید برای این حالت در نظر گرفته شه ؟
    2-آیا اصلا من مفهوم dte و dce رو درست میگم؟ تو این حالت هر دوی device ها DTE هستن ؟ یا هر دو DCE ؟
    3-اصلا DCE , DTE چی هست ؟ مثلا میگم که خود x25 هم dce و dte داره ( encapsulation x25 dce or encapsulation x25 dte ) اینها چه فرقی با dce و dte لینک دارن .. کلا نمی فهمم

در مجموع ببخشید اگه سوالاتمو از آخر به اول پرسیدم ...

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eiaoko نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من به چند تا مشکل اساسی برخوردم :
    من یه کامپیوتر دارم که یه کارت x25 روش نصب شده ( یعنی کارتی که خروجی سریال 25 پین داره و می تونه پروتکل x25 رو پشتیبانی کنه ) . میخوام این کارت رو به سریال روترم وصل کنم و روی این لینک با x25 کار کنم . روتر 1841 سیسکو دارم و کارت wic1t که با یه کابل 232mt به کارتم وصل شده ...
    حالا :
    1-ماژول سریال روتر up نمیشه ( نه فیزیکی و نه line protocol ) احتمالا چون دو تا device ما هر دو dte هستن ؟ می خوام ببینم آیا pinout خاصی باید برای این حالت در نظر گرفته شه ؟
    2-آیا اصلا من مفهوم dte و dce رو درست میگم؟ تو این حالت هر دوی device ها DTE هستن ؟ یا هر دو DCE ؟
    3-اصلا DCE , DTE چی هست ؟ مثلا میگم که خود x25 هم dce و dte داره ( encapsulation x25 dce or encapsulation x25 dte ) اینها چه فرقی با dce و dte لینک دارن .. کلا نمی فهمم

در مجموع ببخشید اگه سوالاتمو از آخر به اول پرسیدم ...

تاحالا با سریال وصل نکردم

در هر صورت اول باید با کنسول وصل بشی

بعد روی int Se --

Set Ip Address
    No shut
    Clock Rate 64000

در واقع اگر کابل از نوع CAB v35 به Male Female ان توجه کن

اگر از Female استفاده بشه DCE و دستور Clock Rate 64000 رو باید زد

کلمات کلیدی در جستجوها:

اتصال روتر به کامپیوتر

نحوه اتصال روتر به کامپیوترhttp://forum.persiannetworks.com/f63/t30016.htmlتفاوت DCE DTEتفاوت dce و DTEلینک x25اتصال کامپیوتر به روترتفاوت DTE DCEپروتکل x.25detروتراتصال یک کامپیوتر و یک روترنصب کارت 25 پینپروتکلx25وصل کردن روتر به کامپیوترروش اتصال روتر به کامپیوتراتصال روتر ایسوس به کامپیوتر n56نحوه اتصال روتر وایرلس به کامپیوترآموزش اتصال چند روتر 1841نحوه نصب روتر به کامپیوترپاورپوینت نحوه اتصال کامپیوتر به روتراتصال یک روتر به pc در پاکت تریسر نحوه اتصال كامپيوتربه روترروتر پین میخواداتصال چند روتر به همنحوه اتصال روتر سیسکو به pc

برچسب برای این موضوع