صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 28 از مجموع 28

موضوع: راهنمایی برای اخذ مدرک CCNA

نام حقيقي: kasa

عضو غیر فعال شناسه تصویری kasa
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    راستش اصلا اهمیتی نداره که معتبر باشه یا نباشه، چون اونا با نمایندگی های اصلی قرار داد دارن و از طریق VPN دارن امتحانارو تو ایران برگزار میکنن

در ضمن من خودم سیسکو کارم، و کاریم به مایکروسافت ندارم

به شما هم آقای ناصری توصیه میکنم که سراغ چیزی برید که دست توش کم باشه، در هر حال واسه شما و بقیه دوستان آرزوی موفقیت دارم

reza1364 و nikwell سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا ناصری

خواننده شناسه تصویری reza1364
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    123
    خب ممنونم.حالا شما مدرکشو گرفتید؟کار ccna تو ایران چجوریه؟درآمدش چی؟شما چی راضی هستید از درامدش تو ایران؟

نام حقيقي: Yusuf

عضو غیر فعال شناسه تصویری youcisco
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام kasa جان شما که سیسکوکارید لطفا بگید:
    برای خواندن ccna باید از ccna discovery 1-2-3-4 استفاده کرد یا راه دیگری هم هست؟
    و برای هر کدام از discovery ها امتحان و مدرک مجزا هست یا نه؟
    ممنون

nikwell سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: M0h3n

عضو غیر فعال شناسه تصویری ostad_ccna
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    9
    با سلام
    یک نکته که اینجاست من در یک مجله خواندم که مدارکی که مایکروسافت میده دائمی و مدارکی سیسکو مدت محدود چند ساله...
    این صحت داره؟

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    راستش اصلا اهمیتی نداره که معتبر باشه یا نباشه، چون اونا با نمایندگی های اصلی قرار داد دارن و از طریق VPN دارن امتحانارو تو ایران برگزار میکنن
    تاپیکی در این باره در سایت موجود است پیشنهاد میکنم دوستان حتما مطالعه نمایند ( در مورد اعتبار مدارک در خارج ایران و ...
    در ضمن امتحانات اکثرا به صورت آفلاین کسی برای شما انجام میدهد.

خب ممنونم.حالا شما مدرکشو گرفتید؟کار ccna تو ایران چجوریه؟درآمدش چی؟شما چی راضی هستید از درامدش تو ایران؟
    توی بازار شبکه ایران برای مدرک پول نمیدهند برای اطلاعات پول میدهند .

نقل قول نوشته اصلی توسط youcisco نمایش پست ها
    برای خواندن ccna باید از ccna discovery 1-2-3-4 استفاده کرد یا راه دیگری هم هست؟
    ممنون
    شما باید یکی از مراجع آموزش CCNA (کتابها ) را مطالعه کنید .
    معمولا از سرفصل های مربوط به ICND 1-2 استفاده میکنند
    سرفصل آزمونی فعلی CCNA به صورت کد 640.802 قابل شناسایی است ( کد آزمونی آن)
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostad_ccna نمایش پست ها
    با سلام
    یک نکته که اینجاست من در یک مجله خواندم که مدارکی که مایکروسافت میده دائمی و مدارکی سیسکو مدت محدود چند ساله...
    این صحت داره؟
    یعنی شما میگویید با این پیشرفت تکنولوژی علم افراد در زمینه شبکه قدیمی نمی شود ؟(این در اصل ب روز نگه داشتن افراد است .

هر دو سیکل زمانی دارند برای اعتبار ولی قابل تمدید یا ارتقا هستند.

patris1 و reza1364 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    سیسکو کلا برای CCNA دوتا امتحان داره ICND1 و ICND 2 که می شود هر دوتا رو هم با هم توی یک امتحان داد امتحان داد !
    به علاوه بله سیسکو مدارکش هر کدوم 3 سال اعتبار داره و شما باید که re-certify بشی ! حتی CCIE هم اینطوری هست !

aryagohar، SADEGH65 و reza1364 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: kasa

عضو غیر فعال شناسه تصویری kasa
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon13

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1364 نمایش پست ها
    راستش داشتن Certificate تو ایران یه پیشنیازه برای کار، و بعد از اینکه جایی استخدام شدی نمیزارن به عنوان یه CCNA کار کنی، و باید از کارای خیلی پایه و ابتدایی شروع کنی . پس این فکرو نکن که به محض اینکه مدرکتو گرفتی و بعد از استخدام تو یه شرکت بهت روتر و سوییچ سیسکو میدن تا فول کانفیگ کنی، حتی اگر علمشم داشته باشی باز این کارو نمیکنن، ولی کم کم با اثبات توانایی و علمت میرسی به جایی که این کارو کنی.
    ولی اگر میخوای سیسکو کار بشی فقط بچسب به سیسکو و پایتو خیلی محکم کن، مخصوصا CCNA رو خیلی خیلی خوب بخون که خیلی خیلی تو آینده ی کاریت کمکت میکنه اگر پایت قوی باشه.
    از لحاظ درامدی هم بستگی به شرکتی داره که استخدامت کنه، تو تهران یه CCNA مبتدی تو ISP ها و PAP ها ، با حقوق حدود 300 تا 400 تومان استخدام میکنن، ولی اگر سابقه کارت با این مدرک بره بالا و کارت واقعا خوب باشه خیلی زود درآمدت میره بالا، ولی باید صبور باشی و دنبال یادگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط youcisco نمایش پست ها
    ممنون
    شما باید 2 تا رفرنس رو امتحان بدی ICND1 و ICND2، که هردوشونو تو قالب یک امتحان بدی802-640، یا اول ICND1 رو بدی وCisco Certified Entry Networking Technician)CCENT بگیری ، و و یا هردورو در غالب یک امتحان 802-640 بدی که مستقیم هر دورو شامل میشه.
    هم کتابهای ICND1 و ICND2 هست هم نرم افزارهای آموزشیش(CBT) که من ، Testout CCNA CBT رو بهت پیشنهاد میدم.

640-802 CCNA Cisco Certified Network Associate 640-822 ICND1 Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 640-816 ICND2 Interconnecting Cisco Networking Devices Part 2

نقل قول نوشته اصلی توسط ostad_ccna نمایش پست ها
    با سلام
    این صحت داره؟
    راستش در مورد امتحانات مایکروسافت اینو میدونم که اونا هم Validation Period دارن که احتمالا اونا هم 2 یا نهایتا 3 ساله هست، ولی تمام مدارک سیسکو 3 ساله هستش، شما اگر CCNA داشته باشی بعد از 3 سال یا باید یکی از امتحانات سطح Professional رو پاس کنی، یا جددا 816-640 یا 802-640، و یا امتحان Written CCIE رو پاس کنی تا Re certify بشی .

در کل CCNA به دلیل پراکندگی مطالبی که تحت پوشش داده و همچنین به دلیل پایه ای بودن تمام این مطالب و نیاز به یادگیری دقیق همه مفاهیم ، دوره ی سخت و سنگینیه، مخصوصا اگر بخوای یه CCNA کار واقعی بشی خیلی خیلی باید زمان بزاری و با مطالبش خودت رو درگیر کنی تا مدرکت واقعا ارزش داشته باشه و بتونی تو کار واقعا خودت رو نشون بدی و زود پیشرفت کنی، ولی اینو بدونید که اگر شما این کورس رو خلیلی عالی بگذرونی ، و پایتو خیلی قوی کنی، بعدش هر چی بخوای بخونی راحتی و راحت یاد میگیری و خیلی هم برات شیرین میشه، البته کلا سیسکو خیلی خیلی شیرینه، مخصوصا وقتی باهاش زندگی کنی، واسه همینه که سیسکو کارای حرفه ای به هیچ وجه سراغ گرایش دیگه ای نمیرن، البته خود سیسکو دنیاییه.
    در هر حال امیدوارم مطالبم مفید بوده باشه.
    براتون آرزوی موفقیت دارم

FOTROS64، aliafzalan و reza1364 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا ناصری

خواننده شناسه تصویری reza1364
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    123
    از همه دوستان نهایت تشکر و قدر دانی رو دارم.
    موفق باشید

نام حقيقي: daghon

عضو غیر فعال
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    34
    سلام

ضمن تائید صحبت های دیگر دوستان باید این مطلب رو به عرضتون برسونم که همکنون در کشورهای مجاور با پرداخت مبلغ بیشتری میتونید با داشتن گذرنامه امتحانات سیسکو را انجام دهید !

نام حقيقي: hesam

خواننده شناسه تصویری hesam122
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط daghon48 نمایش پست ها
    سلام

ضمن تائید صحبت های دیگر دوستان باید این مطلب رو به عرضتون برسونم که همکنون در کشورهای مجاور با پرداخت مبلغ بیشتری میتونید با داشتن گذرنامه امتحانات سیسکو را انجام دهید !
    چطوری میشه توضیح بدین

نام حقيقي: daghon

عضو غیر فعال
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    34
    بعضی از تست سنتر های دبی این کار رو انجام میدن

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    سیسکو در مورد اتباع ایران کوبا سوریه و کره شمالی به شدت سخت گیری می کنه. حتی تهدید کرده در صورت اینکه مشخص بشه که این کار انجام شده شخص رو برای همیشه از امتحان محروم و تمام مدارک بی اعتبار می کنه یا nullify.مگه اینکه در زمان امتحان مدارک اقامتی کشور غیر رو ارایه بدن. تازه اون هم با فعل may اومده. پس توصیه می کنم کمی بیشتر احتیاط کنید و مراقب باشید پولتون تو دبی یا هر جای دیگه بی خود هدر نره.

Embargoed Country Policy
    Individuals residing in the embargoed territories of Cuba, Iran North Korea, Syria and Sudan are prohibited from testing with Cisco Systems, Inc., a United States [U.S.] company, subject to U.S. Export Administration regulations.

Individuals who present approved candidate identification during the admissions process showing a non-embargoed country residence, may test and receive certifications. For more information please visi
    t

Reza.D و yogishiip سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: علی نیکخواه

خواننده شناسه تصویری epsilon-co
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    2
    بجای اینکه من بگم میشه جایی غیر ایران امتحان داد و یکی دیگه بیاد بگه نمیشه توصیه میکنم از خود طرفی که امتحان میگیره بپرسین
    یه emailبه سیسکو بزنین و بگین ایرانی هستین و میخواین با صفر به یک کشور دیگه اونجا امتحان بدین ببینین چی جواب میدن!
    من این کارو کردم و گفتن موردی نداره
    (دوستان نیان ایراد بگیرن که vueچیه و سیسکو چیه! اصل مطلب رو بگیرین)

mesripoor6 سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدرک ccna

ایوان غرب

شرکت vueدریافت مدرک ccnaاخذ مدرک ccnaنحوه گرفتن مدرک ccnaccna مدرکگرفتن مدرک ccna مدارک ccnahttp://forum.persiannetworks.com/f63/t28353.htmlccnaمدرک گرفتن مدرك ccnaمدارک سیسکوايوان غربایوانغربمدرک mcitp ccnaنحوه گرفتن مدارک سیسکوتوضیح تست کینگ TestkingمدركCCNAزمان امتحان CCNAhttp://forum.persiannetworks.com/f63/t28353-2.htmlمدرك MCITP CCNAازمون ccnaدر هندccna مدرك را از كجا بگيرم ؟استخدام شبکه کارسیسکو

برچسب برای این موضوع