نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط ictiran
  • 3 توسط aryagohar

موضوع: مودم روتر های CTU-R و CTE-R تلبس

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    29

مودم روتر های CTU-R و CTE-R تلبس

با سلام و خسته نباشید مجدد

واقعا به قول آقای آریا گوهر تلبس در مقابل زیمنس و آلکاتل و .. پشه هم نیست

سایتش این قدر مزخرفه که یک Manual یا document یا هر کوفت و زهر ماری که در مورد دستگاهاش باشه پیدا نمیشه

اعصابم خورد شد این قدر سایتو زیر رو رو کردم تا بتونم Operation Manual این دو مودم روتر رو پیدا کنم . که آخرم نبود که نبود . تو گوگل هم این قدر این مارک در دنیا معروفه که تو هر نوع سرچی هیچی نبود.

اگه عزیزان pdf این دو مودم روتر رو بزارید ممنون میشم.

سوال من اینه که اگه این دو اگه واقعا مودم روتر هستند . اگر نرم افزاری خصوصیات خوبی دارند پس دیگه احتیاجی به خرید به روتر سیسکو و یه 1T دیگه نیست ؟ قیمتش حدودا چنده؟

من یه دونه از این تلبس قدیمی ها دارم که خروجی rj45 داره . پس مودم روتره . اما چون دفترچه راهنما ندارم نمی دونم ip مودم چیه تا توش برم. دفترچه رو هم گشتم که نبود.
    ip defult و user pass اینها معمولا چیه

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: John Smith

خواننده شناسه تصویری mzbcracker
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    تا اونجا که من میدونم باید برای کانفیگ مودم روتر های تلبس یک نوع دیگه از مودم تلبس داشت که اون رو فقط مخابرات داره.یعنی برای کانفیگش مخابرات باید عمل کنه.
    البته من این رو طبق منوالش میگم.
    اگه دوستان راه دیگه ای دارن یا من اشتباه میکنم بگن.

نام حقيقي: h.t

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mzbcracker نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم باید برای کانفیگ مودم روتر های تلبس یک نوع دیگه از مودم تلبس داشت که اون رو فقط مخابرات داره.یعنی برای کانفیگش مخابرات باید عمل کنه.
    البته من این رو طبق منوالش میگم.
    اگه دوستان راه دیگه ای دارن یا من اشتباه میکنم بگن.
    سلام
    مودم روترهای تلبس بوسیله نرم افزار Tellaabs 8000 یا همون نرم افزار NMS مخابرات کانفیگ می شوند.اگر نیاز به کنسول گرفتن از ش دارید من خودم یک کابل یاختم البته Pinout را فراموش کردم ولی با این کابل می تونید روش کنسول بگیرید و ip ست کنید
    cisco_ccn@yahoo.com

nimatofighi سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    29
    ایول دمت گرم
    همون NMS یا نرم افزار Tellabs 8000 دنبالشم . همینه دمت گرم
    از کجا پیدا میشه . میشه گیرش آورد . داری آپ کنی . ما که زاییدیم نبود.

اون کابل رو اگه بسازم اگه hyper Terminal کنم میتونم به مودم روتر برسم ؟ و کابل به Jack تست میخوره دیگه ؟ نحوه درست کردنش چه طوریه ؟ همون طوریه که تو دفترچه تلبس برای لاین تست نوشته ؟
    اگه با کنسول به مودم روتر برسم دیگه احتیاجی به NMS یا Tellabs 8000 نیست ؟ میشه همون تو ip داد و route کرد و NAT کرد و غیره ... که دیگه احتیاجی به نرم افزار تحت وب یا Gui نباشه ؟

صفا تو عشقه

ویرایش توسط nimatofighi : 2009-09-17 در ساعت 02:44 PM

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    این نوع مودم روتر ها به لعنت یزید نمی یرزه.

این نرم افزار فقط سوییچ WAN رو شناسایی می کنه و از اون طریق کاربر می تونه مودم ها رو کانفیگ کنه. پس بی خیال IP و غیره شو. فقط اگه سرویس گرفتی بزار سر خط بچه های مخابرات کاراش رو برات می کنن.

نام حقيقي: h.t

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    راجع به کابل دقیقا به همون صورت که تو دفترچه هست میتونی بسازی.
    در مورد نرم افزار باید بگم سراغ دارم منتها مجاز نیستم در اختیار کسی قرار بدم .خیلی هم بکارت نمیاد.
    همونطور که جناب آریا گوهر گفتن شما توی این نرم افزار با Feature هایی مثل wan ip address ,Lan ip address หอ سرو کار داری شما اگه بزاری سر خط بچه های غیور مخابرات هم می تونن بصرت Bridge هم بصورت لایه 3 به شما تحویل بدن.
    راجع به تخریب تجهیزات تلبس در اذهان عمومی بدلیل اینکه نماینده فروش این تجهیزات هستم به هیچ وجه موافق نیستم با توجه به اینکه اذعان به ضعفهای غیر غابل انکارش دارم باید بگم همین قرارداد هم اگه با تلبس بسته نمیشد الان تمام پورتهامون (همینطور که در حال حاضر هم این کار داره صورت میگیره) HUAWEI که فوق العاده ضعیفتر و بی ثبات تر از تلبس هست جایگزین می شد که این نهایت ظلم به صنعت مخابرات کشوره.
    لطفا کسانی که موافق با نظرم هستن اینجا اعلام کنند.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    29
    بابا من بدبخت چه شکری بخورم اداره میگه الا و بلا تلبس . تلبس هم دارن میگیرن
    تلبس ها رو تو کجام فرو کنم. دستور خرید از تهرانه . من چی کاره بیدم یه دونه دیوانه روانی تو وزارت خونه برای ما به عنوان مشاور فنی ، برای ما دستور خرید صادر کرده . مخابرات هم پورت آلکاتل نداره
    منم از تلبس متنفرم . اصلا قیافش برام فحش ناموسیه . اصلا خیلی هم چندش آوره. من کله در آورشو . . .
    من باید تو این بی صاحاب برم و گرنه باید یه 800 تومن دیگه پیاده بشم .
    چه جوری برم تو این مودم روتر لعنتی. تا دو تا روت و نت بنویسم

ویرایش توسط nimatofighi : 2009-09-17 در ساعت 08:04 PM

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    به شدت با حرف های شما مخالفم. تجهیزات بی کیفیت TELLABS که هیچ مشتری در این سطح در دنیا نداشته فقط و فقط با بیکفایتی و رشوه خوری تعدادی از آقایان معلوم الحال در شرکت مخابرات ایران به کاربرهای ایرانی تحمیل شد.

الان هم الحمدلله با توجه به تحریم که termintion Unit هم گیر نمی یاد.

HUWAEI با توجه مطالبی که از اینترنت دریافت کردم در حال حاضر رقیب بسیار جدی برای شرکت های مثل Ericsson، Siemens، Alcatel و شرکتهای بزرگ اروپایی شده و سوییچها ون و تجهیزات مخابراتیش مشتریانی زیادی هم در اروپا داشته.

در ضمن عدم مطالعه و بهره گیری مناسب و نداشتن مشاور کاردان و صد البته بی کفایتی مسولین باعث شد که سوییچهای ATM شرکت آلکاتل که بسیار پیشرفته تر از Tellabs هست و کاربرد کسترده تری این پروتکل در دنیا نسبت به TDM دارد نیز به کابوسی برای مشترک های ایرانی تمام شود...

مسئله اصلی در حال حاضر شرکت ها یا تجهیزات نیست. مشکل اصلی بی کفایتی و بی عرضگی دست اندر کاران و تصمیم گیرندگان هست.

nimatofighi، arminvox و comiser سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    29
    خداییش چرا مخابراتی ها الا و بلا مثل بچه جعل می کنند که برین تلبس بگیرید
    چرا تا وقتی serial number مودم ها رو نگیرن سرویستو آپ نمی کنند

وقتی مودمی داری که یکی دیگه ، اون طرف خط باید برات روت بنویسه اون خوبه
    شرکتی که یه سایت درست و حسابی نداره تا چهار تا مانوال دستگاه هاش روش توش بزاره اون وقت اون شرکت خوبه
    آخه مگه نرم افزار مدیریتش چی چی داره و اصلا کلا به چه دردی غیر از کانفیگ همین صاحب مرده میخوره که خودمون براش قانون کپی رایت می نویسیم

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    به خاطر اینکه Dslam هایی رو که نصب کرده واسه سرویس دهی تلابسه.
    به نظر من تلابس تو باقی dsl هایی که تو ایرانه از همه راضی کننده تره.درصد مشکلاتش خیلی کمتره.اتفاقا من یه جورایی با نظر جناب آریاگوهر موافق نیستم. تو سیستم انتقال آدم به چشمش شک میکنه ولی به تلابس نه.
    درضمن سیستم آلکاتل که روی ATM کار میکنه و مودمهای زیادی رو ساپورت میکنه واقعا یه کابوسه. چون نه راهبری و رفع نقص اصولیشو دیتا بلده و کارتهایی رو که نصب کردن اصولا به شدت چینی و ریمارکه که خودش باعث مشکله.

نام حقيقي: yas_star

عضو غیر فعال
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    2
    HUWAEIفکر کنم ساخت چین باشه!
    تا اونجا که میدونم cte tellabs فقط واسه ایران میزنن.
    یکی از بچه میخواست از اندونزی خرید کنه بیاره ایران چون تو ایران خیلی کم شده.نمایندگی شرکت گفته بود واسه کجا میخوایی طرف گفته واسه اندونزی ،نماینده پوزخند زده گفته دورغگو:الان این نوع مودم فقط واسه ایران تولید میشه.!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم تلابس

نرم افزار tellabs

مودم gdsl

tellabs cte-s کابل کنسول

كانفيگ مودم تلبس

tellabs cte-r

مودم روتر ctu-r

کاربرد مودم tellabs

کانفیگ مودم تلبس

مودم تلبساموزش تصویری تنظیم مودم cte rنحوه config مودم tellabsآموزش نصب مودم تلبس کاربرد مودم tellabs cte-sروشهای تنظیم مودمهای تلبسکانفیگ مودم زیمنس راهنمایی نرم افزار tellabsراهنمای نرم افزارtellabsكابل مودم تلبسtellabs cte-r pin-outآموزش مودم های آلکاتل و تلبسنحوه کانفیگ مودم tellabstellabs cterکانفیگ مودم های tellabsفروش تلبس cte-r

برچسب برای این موضوع