صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 27

موضوع: مودم tellabs

عضو عادی
    نوشته
    365
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    10

مودم tellabs

با سلام

چه زمانی ما قبل از روتر از مودم telabs استفاده می کنیم ؟
    و در واقع کار اصلی آن چیست ؟

در یک پروژه قبل مخابرات خط mpls را روی ماژول gshdsl روتر تحویل داد ولی این بار به من گفته باید مودم telabs بخری چرا ؟

موضوعات مشابه:

عضو عادی
      نوشته
      365
      سپاسگزاری شده
      9
      سپاسگزاری کرده
      10
      کسی جواب این سوال را نمیدونه؟

نام حقيقي: avaya

عضو غیر فعال
      نوشته
      3
      سپاسگزاری شده
      1
      سپاسگزاری کرده
      0
      و آنگاه خدواند جستجو را آفرید

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: reza

عضو عادی
      نوشته
      106
      سپاسگزاری شده
      4
      سپاسگزاری کرده
      8
      در ایران برای بستر TDM یا به اصطلاح همون Non Protocol خودمون باید از مودم Tellaps استفاده می شود

نام حقيقي: JOJOMast

خواننده شناسه تصویری jojomast
      نوشته
      48
      سپاسگزاری شده
      25
      سپاسگزاری کرده
      9
      با توجه به تجهيزات موجود در ايران و سيستم دسترسي مشترك د هر استان از يك ماژول براي ارتباط ديتا استفاده ميشود كه در استان خراسان از سيستم مودوهاي Tellabs استفاده ميشود بخاطر اينكه تمامي تجهيزات shelf ديتا از مارك Tellabs مي باشد ولي در تهران از مودهاي Patton استفاده ميشود اگه در مورد مودهاي Tellabs اطلاعات بيشتري خواستيد بفرمائيد تا آنها را بزارم
      البته بهترين مدلي كه توي بازار استفاده ميشه Tellabs CTS8110 hsj ;i odgd o,fi

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
      نوشته
      916
      سپاسگزاری شده
      208
      سپاسگزاری کرده
      83
      نقل قول نوشته اصلی توسط jojomast نمایش پست ها
      با توجه به تجهيزات موجود در ايران و سيستم دسترسي مشترك د هر استان از يك ماژول براي ارتباط ديتا استفاده ميشود كه در استان خراسان از سيستم مودوهاي Tellabs استفاده ميشود بخاطر اينكه تمامي تجهيزات shelf ديتا از مارك Tellabs مي باشد ولي در تهران از مودهاي Patton استفاده ميشود اگه در مورد مودهاي Tellabs اطلاعات بيشتري خواستيد بفرمائيد تا آنها را بزارم

چه برداشت جالبي؟///////
      آدم شگفت زده ميشه.

نام حقيقي: M.Dehghani

عضو غیر فعال شناسه تصویری icnet
      نوشته
      25
      سپاسگزاری شده
      15
      سپاسگزاری کرده
      0
      نقل قول نوشته اصلی توسط jojomast نمایش پست ها

سلام
      دوست عزیز اطلاعاتتون در مورد مودم های Tellabs کاملاً اشتباه بود نه ناقص.
      با توجه به تجهیزات و پورت های موجود در مراکز دیتای مخابرات ایران (به منطقه یا استان کاری نداریم) برای پورت های Alcatel برای مثال از مودم های Patton G.SHDSL , Cisco 800 Series(Modem Router (که خروجی Ethernet میدن) یا ماژول G.SHDSL استفاده می کنیم که برای ارتباط PTP هستند.

خطوط PTP
      برای پورت های OMH و HCQ از مودم های Tellabs استفاده می کنیم به این ترتیب که برای پورت OMH از مودم Tellabs CTE/S V.35 و برای پورت های HCQ از مودم Tellabs CTU/S V.35 استفاده می کنیم.برای این دو مودم جهت ارتباط گیری در روتر به ماژول 1T و کابل V.35 (male or female احتیاج داریم.

خطوط PTMP
      برای پورت HCQ در خطوط E1 از مودم Tellabs CTU/S G7003 استفاده می شه و برای خطوط E1 روی پورت OMH از مودم های Tellabs CTE/S G703 که هر دو دارای ورودی LINE و خروجی RJ45 و SMB/BNC هستند استفاده می شه و برای ارتباط گیری از کابل E1 با کانکتور مورد نیاز (دو سر SMB/BNC یا یک سر RJ45) و ماژول NM-1C(or 2C) E1T1-PRI استفاده مکنیم.
      در موارد خاص برای پورت HCQ در خطوط E1 از مودم های Tellabs HTU استفاده می شه.
      لازمه که اینم بگم جدیداً مخابرات تهران (به ندرت شهرستانها) به دلیل کمبود پورت های OMH و HCQ فقط پورت های Alcatel و در اختیار مشترک قرار میده مگر در موارد خاص...
      پورت OMH پهنای باند 2MB رو ساپورت می کنه و پورت های HCQ پهنای باند 4MB رو.

از اساتید امر می خوام که اطلاعات من رو در صورتی که نقص یا اشتباهی داره تکمیل بفرمایند.

nimatofighi، SADEGH65، yashilnet و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: hossin

عضو غیر فعال
      نوشته
      1
      سپاسگزاری شده
      0
      سپاسگزاری کرده
      0
      سلام
      ممکنه کسی بتونه جواب سوال منو بدونه؟یک روتر 3845 دارم وچند تا ماژول الکاتل ویک ماژول برای خطوط tellabs روی آن سوار کرده ام ویک مودم tellebs g703 خریداری کرده ام منتها نحوه اتصال مودم tellabs به روتر را بلد نیستم .البته به من گفتن که یک مبدل smb به bnc باید بخرم ولی متاسفانه نه توی بازار کس این قطعه رو می شناسه نه توی اینترنت که کلی سرچ کردم .اگه کسی توی این زمینه اطلاعی داره ممنون میشم به بنده منتقل نماید.

عضو عادی
      نوشته
      40
      سپاسگزاری شده
      0
      سپاسگزاری کرده
      29
      اگه زحمتی نیست میتونید کنفینگ های مورد نیاز ماژول 2ce1t1 برای روتر سری 3800 برای آپ کردن E1 که دقیقا آقای دهقانی گفتند رو اینجا بگذارید . دمتون گرم

نام حقيقي: naderpour

خواننده
      نوشته
      742
      سپاسگزاری شده
      381
      سپاسگزاری کرده
      245
      ماژولی به اسم ماژول Alcatel نداریم ! فکر می کنم منظور دوستان همون ماژول G.Shdsl روتر های سیسکو هست

خواننده
      نوشته
      742
      سپاسگزاری شده
      381
      سپاسگزاری کرده
      245
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimatofighi نمایش پست ها
      اگه زحمتی نیست میتونید کنفینگ های مورد نیاز ماژول 2ce1t1 برای روتر سری 3800 برای آپ کردن E1 که دقیقا آقای دهقانی گفتند رو اینجا بگذارید . دمتون گرم
      چه نوع کانفیگی ؟
      برای چه کاربردی ؟ چه Solution ؟

عضو عادی
      نوشته
      40
      سپاسگزاری شده
      0
      سپاسگزاری کرده
      29
      من یه خط e1 دارم . یه مودم tellabs G.703 دارم رابط SMC/BNC به RJ-45 دارم و ماژول 2ce1t1 دارم . همچنین روتر 2821 دارم
      الان می خواهم لاین E1 رو به مودم تلبس مذکور وصل کنم . بعد از خروجی مودم که به rj-45 تبدیل میشه اونو به ماژول 2ce1t1 وصل کنم که بر روی روتر سوار هست . تا یوزر ها بتونند به روتر وصل بشند.
      الان کنفینگ های کنترل های E1 رو می خواستم و کنفینگ های پاس دادن به radius رو می خواستم.
      دمتان همیشه جیز

عضو عادی
      نوشته
      40
      سپاسگزاری شده
      0
      سپاسگزاری کرده
      29
      فکر کنم کارم غلطه . باید خط E1 رو مستقیم به ماژول 2ce1t1 بزنم . اگه این طوریه به وسیله چه کانکتوری باید این کارو بکنم
      دو ستان یه تائید یا تکذیبی بفرمایید
      کیست مرا یاری کند

خواننده
      نوشته
      742
      سپاسگزاری شده
      381
      سپاسگزاری کرده
      245
      E1 رو برای چه کاری می خواین استفاده کنید ؟
      اگر برای Dialup می خواین باید Access server استفاده می کردید نه روتر ،چون برای هر E1 به 30 تا Modem احتیاج دارید
      در غیر اینصورت از E1 برای اتصال یک روتر به 30 تا روتر یا شبکه دیگه که هر کدوم یک خط BRI دارند می خواین استفاده کنید
      یا می خواین 30 تا خط تلفن رو از طریق شبکه به صورت Voip منتقل کنید
      یا . . . . .

عضو عادی
      نوشته
      40
      سپاسگزاری شده
      0
      سپاسگزاری کرده
      29
      من E1 برای دایال آپ می خواهم
      حتما باید از Access Server استفاده کنم ؟
      نمیشه از همین روتر 2821 استفاده کنم ؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم تلبس

مودم Tellabs چیست؟

مودم TELLABS

g.shdsl چیست

tellabs مودممودم تلبس چیستTellabs چیستtellabs 8110 چیستمودم تلبس چيستمودم تلبس چيست ؟تلبس چیستshdsl چیستtellabstellabs چیست؟مودم Tellapsg shdsl چیستمودم telabsmodem tellabsمودم TELLABS چیستمودم های tellabsکانکتور smb مودم g.shdsl چیستTELLABSچیستمودم های تلبسtellabs modem

برچسب برای این موضوع