نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: پيكر بندي ارتباط PTMP

نام حقيقي: Eiaoko

خواننده شناسه تصویری Eiaoko
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

پيكر بندي ارتباط PTMP

سلام
    من يه روتر 3845 دارم كه يه ماژول nm-1ce1t1-pri روش نصب شده . يه خط e1 هم دارم ( از مخابرات گرفتم )
    مودم هاي تلبس هم تهيه كردم ( G703 و V35 ) ...
    حالا 18 نقطه هست كه مي خوام به روتر مركزيم وصل شن . البته تو همه اون نقاطم روترو ماژول سريال و مودم و ... هست . فقط مشكل تو config كردنش دارم . (تو روتر مركزي 3845 ) ميشه راهنماييم كنيد ؟
    اينم اضافه كنم كه مخابرات timeslot ها رو هم به من داده . با اين تفاسير channelize اين لينك ها به چه شكل بايد باشه ؟!!
    تاپيك ها رو search كردم ، چيزي نبود ...

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    با سلام
    وقتی timeslots هم همگی گرفته شده که دیگه نیازی به هیچ چیز نیست ! فقط مودمها را در نقاط مختلف چک کنید که لاین ثابت داشته باشند و بعد در روتر مرکزی channel group ها رو تعریف کنید و به هر کدوم تایم اسلت خاصی رو اختصاص دهید .
    بعد از تعریف channel groups بایستی روی سریال ها encapsulation رو هم تعریف کنید که با نقطه ی مقابلش همخونی داشته باشند و در آخر هم روتینگ ، که هم میتونید از routing protocols استفاده کنید و هم static .
    در آخر هم برای شما از خداوند متعال صبر عیوب را آرزومندم ! یک روز راحت نخواهید داشت با این وضعیت سرویس دهی دوستان عزیز مخابراتی و دیتا !
    در هر صورت موفق باشید ...

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارتباط ptmp

ارتباط ptmp چیست

ارتباطptmpنحوه چك كردن خطptmmtptmpچیستptmp نحوه ارتباطPTMP ارتباطخط ارتباطي ptmpارتباط ptmp روترها پیکربندی ptmpنحوه پیکربندی خطوط e1 چیست؟ کانفیگ config ptmp چیست؟نحوه تنظيم خطوط e1 براي ارتباطات ptmpخط ارتباطي (PTMP)ptmp تعریف ptmpچیست؟طریقه ارتباط ptmpخطوط ارتباطی ptmpشناساندن ماژول nm سیسکوتنظیم شبکه ptmpپيكربندي خط e1cisco ptmp configptmp چیستخطوط ptmp چیست؟ارتباط ptmp چیست؟

برچسب برای این موضوع