نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: مودم سیسکو سازگار با سویچ مخابرات

خواننده
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مودم سیسکو سازگار با سویچ مخابرات

سلام دوستان، من میخوام یه مودم لیز بخرم دوست دارم سیسکو باشه روتر من 2620 هست. ولی نمیدونم چه مودمی با تجهیزات مخابرات که الکاتل هست سازگاری داره. اگه دوستان لطف کنن راهنمایی کنند نوع مودم و قیمت اونارو بگن ممنون میشم. با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم معظمی گودرزی

خواننده شناسه تصویری dammkon
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام دوست عزیز سازگاری مودم با سیسکو زیاد اینجا مهم نیست موضوع مهم اینه که تجهیزات جدید مخابرات داره از tellabs به alcatel تعویض میشه و در آینده نزدیک همه باید از مودم های alcatel بخرند مثل چند سال پیش که مودم های patton عوض شد حالا شما باید از خود مرکز دیتا استان خود در مورد نوع مودم مورد نیاز دیتا بپرسی
    ولی اگه خودت میخواهی لینک لیزد راه بندازی زیاد فرق نمیکنه میتونی از هر نوعی استفاده کنی فقط باید 1 جفت باشه من که از نوع patton 1088c استفاده میکنم ازشم راضیم

خواننده
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزيز، اتفاقا مودم من هم patton 1088c هستش. سوال من اينه كه اين مودم با تجهيزات جديد مخابرات سازگاري داره يا نه البته از ديتاي مخابرات سوال كردم گفتن چون جديدن نصب شده هنوز معلوم نيست كه چه مودمي سازگاري داره و فعلا بايد صبر كني. حالا موندم با هيمن مودمpatton 1088c البته هنوز تجهيزات جديد ديتا نصب نشده. بسازم يا جديد بخرم

ویرایش توسط ali comba : 2006-02-03 در ساعت 07:22 PM

عضو عادی شناسه تصویری ghasempouri
    نوشته
    176
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    23
    یکی از دلایلی که وزیر قبلی ICT را قرار بود به استیضاح بکشانند بحث Tellaps بود. البته فعلا در مورد تغییر Tellaps به تجهیزات دیگر مثل آلکاتل و امثالهم من هنوز چیزی نشنیدم. در شهر ما 5 مشترک IP وجود دارد که 4 تا Tellaps هستند.

نام حقيقي: m.b

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghasempouri نمایش پست ها
    یکی از دلایلی که وزیر قبلی ICT را قرار بود به استیضاح بکشانند بحث Tellaps بود. البته فعلا در مورد تغییر Tellaps به تجهیزات دیگر مثل آلکاتل و امثالهم من هنوز چیزی نشنیدم. در شهر ما 5 مشترک IP وجود دارد که 4 تا Tellaps هستند.
    آقایون من یک مودم ALCATEL سازگار با سوییچ های ALCATEL 7300 ASAM میخوام.فقط خواهش میکن part number بدهید.فقط ALCATEL .

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم سیسکو

مودم های سازگار با adsl مخابرات

مودم های سازگار با مخابرات

مودم سيسكو

سويچمودم سازگار با مخابراتمودمهای سیسکومودم سیس کومودمهای سازگار با مخابراتعکس مودم سیسکومخابرات مودمتفاوت تجهیزات الکاتل باip مخابرات برای adsl برای مودم سیسکوپشتيباني مودم سيسكومودم سازگار با تجهیزات مخابرات تفاوت مودم talabsبا routerمدم سیسکومودم سازگار با adsl مخابراتسازگار با تجهیزات مخابراتانفیگ کردن مودم لینک سیسمودم سيسكو واگ120مدم های سیسکو مودم سیسکوتجهيزات مخابرات سيسكوقیمت مودم های مودم سیسکو ea2700

برچسب برای این موضوع