نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: سوالاتی در مورد یک ISP

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سوالاتی در مورد یک ISP

سلام خدمت دوستان عزيز
    سوالاتي دارم دررابطه با تكنولوژي هاي isp و نحوه پياده سازي هر كدام به همراه سخت افزارها و قيمت آنها حالا اگه در اين موارد كسي ميتونه كمك كنه ازش ممنون ميشم
    1- در كل يك isp به چه چيزهايي نياز داره؟
    2- سخت افزارها (اعم از نوع روتر، مودم،سرورو ..) و قيمت آنها را در هريك از روش هاي E1,T1,ISDN,ADSL,WIRELESS,LEASEDLINE و چگونگي پياده سازي آنها در هريك از روش ها ؟؟؟؟؟؟
    3- قيمت روتر هاي سيسكو سري هاي 600,800,1700{1701,1711,1712},2600,3600,3700,7600,1 0000,12000
    4- قيمت روتر هاي ژونيپر سري هاي

j,e,m{m7i,m10i,m20,m40e,m160,m320}, t

اي ميل من sahar_javan_1986@yahoo.com

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    'گذاشتن این پیغام (يعني هيچكس نيست به سوالام جواب بده؟؟؟؟) یعنی چی؟؟

مگه شما قبلاً این سوال رو پرسیده بودید؟ و اگر هم سوالی هست چرا اینقدر طلب کارانه؟!

عضو عادی شناسه تصویری ali_es
    نوشته
    168
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام
    دوست عزیز من شما رو درک میکنم یه پروژه برداشتین میخواین تحویل بدین
    ولی این چیزائی که میخواین شامل چندین دوره سیسکو میشه قسمت فنیش
    قیمتهام باز چیز ثابتی نیست و بستگی به خیلی چیزهای دیگه داره

حداقل مورد به مورد یپرسین اگه کسی دوست داشت و علاقمند بود جواب میده والا اجباری نیست

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    خوب دوست عزیز.مبحث خیلی گسترده است. 10 جلسه کلاس میطلبه حداقل اگر آشنائی با شبکه داشته باشی.سعی میکنم یک مقدار خلاصه برات بگم.
    مبحث به مبحث برات میگم.
    اول ISP رو میتونی به دو قسمت تقسیم کنی. یکی قسمت پهنای باندی که میگیری،یکی قسمت سرویس دهی به یوزر.
    اول پهنای رو بهش میپردازیم.
    خود پهنای باند باز دو قسمت میشه، یکی send و یکی receive. اینها میتونه از یک مسیر باشه یا از دو مسیر.
    حالت از یک مسیر رو در نظر میگیریم.چند تا شو برات میگم.
    1- send and receive satelite : در این روش شما یک سری تجهیزات send o receive ماهواره ای شامل ،Transiver، LNB ، قیچی ، sat modem، DVB card و یک سیستم برای DVB card میشه.یک روتر هم نیاز داری.انتخاب روترت بر میگرده به میزان پهنای باندت. برای این تجهیزات عددی حدود 6 ~ 5 میلیون باید هزینه کنی.البته برای این مجوز نمیتونی بگیری.
    2- Leased Line: برای این روش شما به دو عدد مودم Leased و یک روتر نیاز داری.عددی حدود 2 ~ 1.5 میلیون در نظر بگیر.
    3 - Wireless : برای این روش نیاز به دو دستگاه Wireless و آنتن متعلقات و یک روتر داری.بسته به فاصله شما از جائی که سرویس میگیری، کدوم شهر هستی، دید مستقیم بین شما هست یا نه ، دکل لازم هست یا خیر و خیلی پارامترهای دیگه عددی بین 7 ~ 1 میلیون برات هزینه بر میداره.
    ادامه اش رو سر یک فرصت دیگه برات میگم.
    ولی بازم میگم مبحث خیلی گسترده هست و هرچی هم اینجا بگیم چون پیاده سازی اش رو هم میخوای نمیشه جمعش کرد.اگر بتونی یک کلاس بری همه اش رو برات میگن.

ویرایش توسط hmn566 : 2007-02-08 در ساعت 02:03 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

باشه قبول !!!

جناب آقاي نيكاييان 1-بنده اين سوال رو خيلي وقت مطرح كردم لفظ شما كه طلبكارانه تر از من است
    در جواب آقاي علي من منگفتم هركي جواب ميده بايد همشو جواب بده هركس حتي اگه كوچكترين نكته اي در رابطه با اين مطلب ميدونه خوشحال ميشم بگه ولي با اين حال بحث رو جدا جدا مطرح ميكنم ببينم اونجا چه مشكلي براتون پيش مياد

کلمات کلیدی در جستجوها:

روتر 7600

در مورد یک isp

برچسب برای این موضوع