نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: معرفی یک وبلاگ جدید در مورد شبکه و به خصوص Cisco

عضو غیر فعال
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 معرفی یک وبلاگ جدید در مورد شبکه و به خصوص Cisco

با سلام
    وبلاگ زیر در مورد شبکه و به خصوص سیسکو معرفی می گردد.
    نام وبلاگ Tell Network ... Telnet است که نامی است دو منظوره

http://tellnet.blogfa.com

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    ممنون آقا برای من مفید واقع شد .
    موفق باشید... .

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام .اقا یه توضیحی راجع به این مدیریت فناوری اطلاعات میدی؟ چه دانشگاه هایی دارن و سیلابسش چیه؟زمان ما که همچین چیزی نبود. راستی تو بالاخره ccna دادی؟ اگه جوابت مثبته لطفا بگو کجا؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon11 توضیح در مورد مدیریت فناوری اطلاعات

دوست گرامی با سلام
    اول جواب سئوال دوم را می دهم برای امتحان CCNA من Register کردم انشاءالله تا 3 هفته دیگر در موسسه New Horizons امارات امتحان خواهم داد ، دعا کنید

در مورد مدیریت فناوری اطلاعات ، اگر می خواهید در ایران درس بخوانید می توانید در سازمان مدیریت صنعتی درس بخوانید برای اینکه با سیلابس دوره ها آشنا بشوید می توانید از کتاب رموز موفقیت مدیران IT انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان استفاده نمایید. اگر هم می خواهید در خارج از ایران تحصیل کنید من در انگلستان تحصیل کرده ام (نیمه حضوری - مکاتبه ای) واحد فناوری اطلاعات ارتباطات 8 سال است که در دانشگاه کوئین مری فعال است.
    حالا زمان شما کی بود (180 - 190 سال پیش) من نمی دانم (آقا شوخی کردیم - ناراحت نشید)
    اگر اطلاعات بیشتری خواستید یک میل بزنید در وبلاگ خودمان یک Post در این باره خواهم گذاشت.

hosseinshamloo@yahoo.com
    یا علی
    حسین شاملو

ویرایش توسط hosseinshamloo : 2006-11-19 در ساعت 09:37 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinshamloo
    دوست گرامی با سلام
    اول جواب سئوال دوم را می دهم برای امتحان CCNA من Register کردم انشاءالله تا 3 هفته دیگر در موسسه New Horizons امارات امتحان خواهم داد ، دعا کنید

در مورد مدیریت فناوری اطلاعات ، اگر می خواهید در ایران درس بخوانید می توانید در سازمان مدیریت صنعتی درس بخوانید برای اینکه با سیلابس دوره ها آشنا بشوید می توانید از کتاب رموز موفقیت مدیران IT انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان استفاده نمایید. اگر هم می خواهید در خارج از ایران تحصیل کنید من در انگلستان تحصیل کرده ام (نیمه حضوری - مکاتبه ای) واحد فناوری اطلاعات ارتباطات 8 سال است که در دانشگاه کوئین مری فعال است.
    حالا زمان شما کی بود (180 - 190 سال پیش) من نمی دانم (آقا شوخی کردیم - ناراحت نشید)
    اگر اطلاعات بیشتری خواستید یک میل بزنید در وبلاگ خودمان یک Post در این باره خواهم گذاشت.

hosseinshamloo@yahoo.com
    یا علی
    حسین شاملو
    در مورد امتحان ccna چون فک می کنم برای خیلی از دوستان سوال باشه ترجیح میدم همینجا بحث ادامه پیدا کنه.میشه یه توضیحی بدی از کجا با این موسسه که می خوای امتحان بدی اشنا شدی و ایا با ایرانی بودنت مشکلی نداشتن؟؟؟؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon11 امتحان ccna

آقا فعلا که گفتند مشکلی نداری البته من به موسسه گفتم که قبلا در انگلستان درس خواندم ، ولی به بقیه پیشنهاد می کنم که صبر کنند ببینند وضعیت من چه می شود ، اگر یک ماه آینده سری به وبلاگ ما بزنید حتما خبرهای امتحان و ... را خواهم نوشت.
    ولی New Horizons معتبر ترین مرکز امتحانات بین المللی در دوبی است

امیدوارم مفید بوده باشد

حسین شاملو
    http://tellnet.blogfa.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

حسین شاملو سیسکو

مهندس حسین شاملوشاملو سیسکوسایت مهندس شاملوسایت حسین شاملوحسین شاملو شبکهسایت استاد حسین شاملوحسین شاملوتوضیح در مورد شبکه ccnaدرمورد شبكه وسيسكو حسین شاملوخبرهای جدید شبکه سیسکو مهندس حسین شاملووبلاگ سیسکوحسین شاملو ccnaموضوع جدید درمورد itحسین شاملو شبکهاستاد حسین شاملووبلاگ در مورد شبکهاستاد شاملو در سیسکوحسین شاملحسین شاملو سیسکو وب سايتحسی شاملوحسين شاملو سيسكومقاله در مورد شبکه Cisco

برچسب برای این موضوع