نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: كسي مدرك CCNA داره؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

كسايي كه مدرك CCNA دارن

سلام.
    من میخوام CCNA بخونم و بعد هم امتحان بدم.
    میخواستم بدونم امتحانهای CCNA به چه صورت هست و دوم اینكه اگه Testking رو بخونم میتونم امتحانشو بدم ؟ یعنی مثل MCSE هست یا نه.
    یك سوال دیگه.
    من امتحان های Microsoft رو كه امتحان میدادم خیلی راحت میتونستم Mark كنم اون سوال رو و دوباره بخونمش ولی شنیدم كه امتحانهای Cisco اینجوری نیست. میخواستم بدونم حقیقت داره؟
    و بعد اینكه با چه نمره ای میشه قبول شد؟ میدونم كه هر سوالی یك نمره ای داره و Passing Scoreها با هم فرق داره ولی میشه تقریبی جواب داد كه چند تا سوال رو میشه غلط جواب داد ؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی كنید.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط contoso : 2006-08-10 در ساعت 02:24 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ba salam khedmat shoma dooste aziz
    shoma baraye emtehanate ccna bayad hatman be yek keshvare sales rojoo konid
    va dar iran in emtehanat gheyreghanooni bargozar mishe
    dar rabete ba soalate bishtar mitoonid baraye man pm bezarid khoshhal misham komaki basham,

yours truely

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    تا جائی که من اطلاع دارم سوالات معمولا بین 55 تا 65 و حداقل نمره برای قبولی هم حدود 850 است ضمنا وقت این امتحان هم خیلی کمتر از امتحانات MCSE است و باید مدیریت زمان در پاسخ به هر سوال رو در نظر داشته باشید.
    سوالات قبلی رو تا جائی که من هم شنیدم نمیتونید مرور کنید. این بیشتر به این دلیله که بر خلاف MCSE جواب خیلی از سوالات رو میتونید در سوالات بعدی پیدا کنید.
    میتونید Test King رو بخونید و تقریبا مثل MCSE بیشتر سوالات از همون میاد.
    در نهایت به عنوان کسی تجربه امتحانات MCSE رو داشته بهتون پیشنهاد میکنم که مستقیما به سراغ Test King نروید. چون برخلاف امتحانات MCSE حجم مطالب و سوالات خیلی زیاده (الان Test King حدود 860 سوال شده) و این کار رو برای کسی که میخواد تازه شروع کنه خیلی سخت میکنه. پیشنهاد میکنم در درجه اول دو کتاب خود سیسکو رو بخونید. اگر که وقت و یا حوصله خوندن دو جلد رو ندارید حداقل کتاب Sybex CCNA Study Guide Edition 5 و یا خلاصه اون Sybex CCNA Fast Pass رو مطالعه کنید. بعد از مطالعه کتاب جواب دادن و حفظ کردن Test King خیلی راحتتر خواهد بود.
    شهاب

کلمات کلیدی در جستجوها:

متحان CCNA

مدرك http://forum.persiannetworks.com

مدرك ccna

من مدرک ccna دارم

برچسب برای این موضوع