نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: send و recive بالا ولی سرعت user کم (؟)

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79

send و recive بالا ولی سرعت user کم (؟)

سلام
    آقا ما یه مشکل اساسی با روترمون پیدا کردیم . send و Recive ( وقتی در روتر گزارش میگیریم) خیلی بالاست و برای هر Async ترافیک بالاست . ولی user هامون سرعتشون خیلی کمه . مشکل از کامپیوتر accounting هم نیست و spyware نداره . ما به این نتیجه رسیدیم که مشکل از روتره ( حالا اصلا همچین چیزی ممکنه یا دارم چرت میگم نمیدوتم!!) ولی یه چیز هم مشخصه مشکل از config روتر نیست چون قبلا با همین config و همین تعداد یوزر سرعت خوبی داشت؟ حالا من باید چی کار کنم؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رحمتي

عضو غیر فعال شناسه تصویری router
    نوشته
    238
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    11
    شما توی شبکتون کش دارید؟
    1-اگر دارید ممکنه که کسی از روی یک شبکه دیگه ip سرور را به عنوان proxy ست کنه و از کش شما استفاده کنه و سرعت را پایین بیاره و ترافیک را بالا ببره
    2-اگر فقط recive بالاست ممکنه از بیرون به شما حمله می شه وسرعت یوزرها را پایین می آره
    3-اگر شما به کافی نت یا یه جای دیگه لیز دادی باید send ,recive را محدود کنی ممکنه که اون باعث افت سرعتت بشه
    4-ممکنه که ویندوزهای سرورها اون لحظه در حالت آپدیت بوده باشند و مشکل لحظه ای باشه و هزار علت دیگر
    حالا اگر تونستم کمکت کنم یه سری بیا اینجا و به ما هم کمکی بده
    مسدود کردن یک number توی روتر voic
    اگر مشکلت حل نشد باز هم باید چیز های دیگر را بررسی کنیکه بعدا برات می نویسم

عضو غیر فعال شناسه تصویری m_amini
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    بابا اصلا fastethernet send -recieve نداره

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط router
    شما توی شبکتون کش دارید؟
    1-اگر دارید ممکنه که کسی از روی یک شبکه دیگه ip سرور را به عنوان proxy ست کنه و از کش شما استفاده کنه و سرعت را پایین بیاره و ترافیک را بالا ببره
    2-اگر فقط recive بالاست ممکنه از بیرون به شما حمله می شه وسرعت یوزرها را پایین می آره
    از توجهتون ممنونم . بله ما تو شبکمون کش داریم ولی براش رنج تعریف کردیم و بجز یوزرهامون کسی نمیتونه بهش وصل بشه
    دیروز که چک میکردم send و recive هردو بالا بود ولی امروز send نرماله نرماله و recive همچنان بالاست با این حساب گزینه دوم درسته ( کم کم داره تنم میلرزه!! ) خوب اگر به ما حمله شده باشه باید چی کار کنم ؟ چه جوری پیداش کنم؟ البته ناگفته نماند ما تو شبکمون یه bind هم داشتیم که دیروز از شبکه آوردیمش بیرون شاید send بخاطر این امروز نرمال شده باشه . به هر حال recive هنوز نگران کننده است .

نام حقيقي: محمد رحمتي

عضو غیر فعال شناسه تصویری router
    نوشته
    238
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_mohagerani
    از توجهتون ممنونم . بله ما تو شبکمون کش داریم ولی براش رنج تعریف کردیم و بجز یوزرهامون کسی نمیتونه بهش وصل بشه
    دیروز که چک میکردم send و recive هردو بالا بود ولی امروز send نرماله نرماله و recive همچنان بالاست با این حساب گزینه دوم درسته ( کم کم داره تنم میلرزه!! ) خوب اگر به ما حمله شده باشه باید چی کار کنم ؟ چه جوری پیداش کنم؟ البته ناگفته نماند ما تو شبکمون یه bind هم داشتیم که دیروز از شبکه آوردیمش بیرون شاید send بخاطر این امروز
    نرمال شده باشه . به هر حال recive هنوز نگران کننده است .
    خوب یه فایروال نصب کن و پورت پینگ راببند(تو سرور) توی روتر هم که چند خط دستور داره که پینگ را محدود کنی واز حملات icmp جلوگیری کنی البته من زیاد عملی با این قضیه کار نکردم کسانی که تجربه دارند اگر عنایت کنند ممنون میشیم.

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    مرسی . آره فکر کنم مشکل از access list ها در روتر باشه . منم ایضا چک می کنم نتیجشو می دم.

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    نه مشکل از Access List ها نیست . یکی از دوستام میگه ممکنه بخاطر این باشه که کاربرا CProxy نصب کردن . کسی تا حالا در باره این نرم افزار شنیده . یعنی میتونه روی پهنای باند تاثیر بزاره ؟ اگر اینجوری چه جوری باید جلوشه بگیرم؟ شماره پورتاش چنده؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع