نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: دسترسي روزانه و شبانه جدا از هم با يك ID در NTTaC

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری AzzA
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5

دسترسي روزانه و شبانه جدا از هم با يك ID در NTTaC

سلام خدمت اساتید مخصوصا" آقای حکیمی عزیز:

آقا یه سوال مشکل تقریبا" حاد ، یه جائی اومده با ما به عنوان نماینده قرار داد بسته و ما تو مرحله اول واسش یه چند هزار تائی کارت به اسم خودش و با پشتیبانی خودمون زدیم ، اما مشکل مربوط به نوع سرویسی یه که از ما خواسته:
    اونا دو نوع کارت میخواند با شرایط زیر:

کارتهای 5+10 ( ده ساعت شبانه به اضافه 5 ساعت روزانه )یعنی 15 ساعته

کارتهای 10+30 ( سی ساعت شبانه به اضافه 10 ساعت روزانه ) یعنی یه جورائی 40 ساعته

خب تا اینجا مشکلی نیست و اکثر جاها هم اینجور کارتها رو دارند ولی مشکل اینجاست که من اومدم و گفتم که میشه اینکار رو با یک یوزر و پسورد انجام داد ، که البته از نظر تئوری هم با روش خودم شدنیه.

من میخام 5 ساعت روزانه کاملا" جدا از 10ساعت شبانه باشه و مثلا" اگر یوزر من بین ساعت 8 صبح تا 12 شب وصل شد ربطی به اعتبار شبانه نداشته باشه و شب به صورت جدا 10 ساعت کاملا" مستقل داشته باشه و در عین حال اگر مثلا" ساعت 11 شب اومد رو خط و تا 2 شب ادامه داد یک ساعت از اعتبار روزانه و 2 ساعت از اعتبار شبانش کم بشه.

( لازمه توضیح بدم که من واسه مدیریت بهتر ان تی تک دارم از برنامه وب تک استفاده میکنم ولی این نرم افزار فقط به من تخفیف شبانه خیلی دقیقی میده ولی واسه مشکلم هیچ راه حل خاصی نداره)

راه حل خودم اینه: من مثلا واسه کارتهای 15 ساعته اول یک گروه الف تعریف کردم که کلا" 10 ساعت داره و بین ساعت 12 شب تا 8 صبح میتونه وصل بشه و گروه استاندارد یا پی پی پی رو بهش دادم

بعدش یک گروه ب ایجاد کردم که کلا" 5 ساعت داره و از ساعت 8 صبح تا 12 شب دسترسی داره و به اینهم گروه استاندارد یا پی پی پی رو بهش دادم

در مرحله آخر یک گروه ج تعریف کردم که 15 ساعت دسترسی داره و عضو گروه الف و ب میشه

و اما مشکل من از اینجا به بعده ، وقتی داشتم روشم رو تست میکردم توی 2.5 ساهعت یعنی مثلا" از ساعت 12 ظهر تا 1 بعد از ظهر رو گروه اول در نظر گرفتم و از ساعت 1 تا 2.5 بعد از ظهر رو گروه دوم و خیلی راحت تمام مدت به اشکال مختلف تست کردم و درست جواب مبداد و رو همین حساب هم کارت ها رو فرستادیم چاپ تا قبل از سال توزیع بشه ولی الان که کل 24 ساعت رو روشون تعریف کردم یوزر ها یا متصل نمیشن و بهشون پیغام عدم دسترسی میده یا اینه به صورت تصادفی تو یکی از گروه های الف یا ب نمیتونند بیاند که معمولا" گروه اولی که مقدم تره فقط بهشون اجازه میده....

آقای کورش خان قضیه خیلی مهمه و میدونم به احتمال زیاد فقط از دست خودت بر میاد ...

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    این کار از NTTacPlus برنمی آید.
    نهایت کاری که می توانید انجام دهید این است که دو Username با یک Password در اختیار کاربرتان قرار دهید.

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    این کار از NTTacPlus برنمی آید.
    نهایت کاری که می توانید انجام دهید این است که دو Username با یک Password در اختیار کاربرتان قرار دهید.
    ممنون ولی اولا" از نظر تئوری باید با این روش که اشاره کردم بشه ، در ثانی من واسه زمان محدود جواب گرفتم ، حتما" باید یه راهی باشه وگرنه یه جورائی خراب میشم ...

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اولا که تئوری شما بر اساس دلخواه شما شکل گرفته و نه بر اساس قابلیتهای این نرم افزار! بنابراین نمی توانید انتظار داشته باشید بر اساس تئوری شما عمل کند.
    بر اساس قاعده وراثت در این نرم افزار، اگر مشخصه ای را برای یک کاربر یا یک گروه وارد نکرده باشید، آن مشخصه را از گروهی که عضو آن است به ارث می برد. اگر عضو چند گروه باشد، تقدم و تاخر تعیین کننده است.
    شما نمی توانید مشخصه ای را برای سه گروه وارد کنید و انتظار داشته باشید که از هر سه مشخصه استفاده کند.

برای دریافت علت بروز خطا در هنگام اتصال کاربران، Logging را به طور کامل فعال کنید و به Log File ها مراجعه کنید.

برای استفاده از هر نرم افزار، باید با آن آشنایی داشت.
    قبل از هر کار، در اولین فرصت راهنمای NTTacPlus را به طور کامل مطالعه فرمایید. مطمئنا بعد از آن بهتر و صحیح تر تصمیم گیری خواهید کرد.

موفق باشید.

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    بسیار خوب این مساله درسته و معمولا" خواص گروه مقدم غالب میشه اما آیا این امکان وجود دارد که با نرم افزارهای کمکی این مساله رو به شکلی حل کنیم؟؟؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    کار نشد ندارد! ولی برای این کار باید به صورت کامل مدیریت کلیه حسابها را توسط نرم افزار خودتان کنترل کنید که برای این کار باید وقت زیادی صرف کرد و یک نرم افزار کامل با در نظر گرفتن تمام شرایط نوشت که بتواند بصورت مطمئن عمل کند. یک نرم افزار Accounting کامل که قسمت Authentication اش بر عهده NTTacPlus خواهد بود.
    اگر قصد چنین کاری دارید توصیه می کنم به سراغ ISPUtil بروید که برای نیاز های خاص بازار ایران نوشته شده است و به خوبی از عهده این گونه کار ها بر می آید.
    ولی راه راحت تر و سهل الوصول تر، ایجاد دو کاربر با یک کلمه عبور و قرار دادن آنها بر روی یک کارت اینترنت است که هم اکنون شایع هم شده است.

موفق باشید و پایدار

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    مساله اصلی همینه که گفتید ، اخیرا" شایع شده ، ولی من دنبال راهی هستم که یه جورائی با دیگران فرق داشته باشه ، از طرف دیگه حساسیت خاصی رو استفاده از ان تی تک دارم و به هیچ وجه به بقیه اعتماد ندارم ، هرچند که ان تی تک هم کامل نیست ، ولی به نظر من تو شرایط فعلی بهترینه

حالا من خودم زیاد برنامه نویسی کار نکردم و فرصتش هم نیست ، از بچه های رهنما دارم کمک میگیرم ، ولی خب زیاد نمیشه به این ترتیب امیدوار بود. شنیدم شما خودت یه واسط مثل همین وب تک و یا تک باکس آماده کردی و چند وقتی هم هست داره کار میکنه ، من فقط یه قسمتی میخوام که بشه به اینها یا خود ان تی تک اضافه بشه و مثلا" همین حالت تقدم رو دور بزنه و یوزر رو تو گروه هائی که تعیین میشه چک کنه، فکر میکنم مشکل اصلی مربوط به همین باشه و یه چیز دیگه ، آیا دیال ویز هم همینجوریه یا نه؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    بله Dialways هم دقیقا به همین صورت عمل می کند.

عضو عادی
    نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام به همه دوستان

بد نيست نگاهي هم به اين لينک بيندازيد:

اتصال روزانه و شبانه مجزا در NTTacplus با یک یوزر آی دی

کلمات کلیدی در جستجوها:

گرفتن دسترسي در workgroup