صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 32

موضوع: كاربران و گروهها در NTTacPlus - قسمت اول

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام . من در حد سوادم جواب میدم :
    TimeInitial=120
    TimeLeft=120
    این دو مورد نشون میده کاربر 2 ساعت حق استفاده داشته و 2 ساعت رو هم استفاده کرده. اگر میخواهید کاربر 2 ساعته تعریف کنید کافیه در تب credit و در مقابل maximum connection time عدد 120 را وارد کنید.

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    خیر دوست عزیز . . . توضیحی که برای ایشون نوشته شده بود کامل و صحیح بود .
    اما بابت توضیحی که شما نوشتید : مقادیر یاد شده توسط شما :
    TimeInitial=120 مدت زمان اولیه که 120 دقیقه هست
    TimeLeft=120 مدت زمان باقی مانده که 120 دقیقه است
    و این دو مقدار نشون میدن که زمان اولیه 120 دقیقه بوده و هنوز 120 دقیقه برای یوزر باقی مونده . نه به این معنی که 120 دقیقه مصرف کرده !
    همچنین اینکه با وارد کردن مقدار در قسمت maximum connection time همونطوری که از اسمش پیداست حداکثر مدت زمان هر اتصال رو میتونید برای یوزر تعریف کنید .

عضو غیر فعال شناسه تصویری aiyar2000
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0
    من نميتونم گروهاي مختلف ساعتي روزانه ماهانه و غيره تعريف كنم يا با كاربران ساخته شده تركيب كنم كسي هست كه كامل ساخت گروههاي ساعتي و غيره را براي من توضيح بده ..... ممنون ميشم

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

با سلام
    از مطلب خوب شما خیلی متشکرم
    یه سوال داشتم که ان تی تک + روی شبکه های lan هم کار میکنه؟
    ممنونم

عضو عادی
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام و خسته نباشید
    مطلبت کامل و عالی بود دستت درد نکنه موفق باشی

خواننده شناسه تصویری silwester
    نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    20
    سلام به همه دوستان!
    من در استفاده از nttacدچار مشکل و سردرگمی شده ام. هر چه سعی کردم یک یوزر روی برنامه وارد کنم نتیجه نداد و اجازه dial in پیدا نمیکرد و ras server فقط به یوزر هایی که در قسمت اکانت ویندور 2000 بود اجازه اتصال میداد. حالت های مختلفی را در nttac تست زدم ولی باز به آن یوزر اجازه ورود داده نمیشد.
    از دوستان بزرگوار تقاضای راهنمایی دارم.
    روش نصب هم بین گونه انجام دادم.
    با کمک از مقالات نصب و راه اندازی nttac که جناب mrr نوشته بودند برنامه را روی RAS سرور نصب کردم. بعد از نصب هم از کادر محاورهای NTTac Plus Service Intrallation سرویسش را نصب و بعد start کردم. سپس وارد کنسول برنامه شده و تمامی تنظیمات را همان طور که جناب mrr گفته بود اعمال کردم. فقط قسمت ODBCرا فعال نکردم چون دی تا بیس ندارم.
    بعد هم به قسمت profile manager raftam و یک یوزر تعریف کردم و به آن پسورد اختصاص دادم. در هیچ قسمت دیگری هم تغییری اعمال نکردم بجز credit . این هم text edit یوزر مربوطه
    [Global]
    Passwd=111
    Name=test
    MaxConnectionTime=100
    [Credits]
    TimeInitial=100
    TimeLeft=100
    OnTimeExceededKill=1
    OnQuotaExceededKill=0
    OnExtraTimeCharge=0
    OnExtraKBytesCharge=0

نام حقيقي: وفا

عضو غیر فعال شناسه تصویری vafa.gh
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    8
    از صحت تنظیمات مابین Ras و NTTa+ مطمانی؟
    برای اطمینان حتما لاگ Ras رو ببین. اونجا به وضوح برات مشخص میکنه که کجای کار مشکل داره.
    +Nttac هم لاگ داره. کلید F4 رو بزنی میتونی به اطلاعاتی برای یافتن خطاهای معمول دست پیدا کنی.
    ولی اول از همه مطمان شو که ایرادی به Ras وارد نیست بعد برو سراغ اکانتینگ.
    فایروال هم چک بشه حتما.

نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط vafa.gh
    از صحت تنظیمات مابین Ras و NTTa+ مطمانی؟
    برای اطمینان حتما لاگ Ras رو ببین. اونجا به وضوح برات مشخص میکنه که کجای کار مشکل داره.
    +Nttac هم لاگ داره. کلید F4 رو بزنی میتونی به اطلاعاتی برای یافتن خطاهای معمول دست پیدا کنی.
    ولی اول از همه مطمان شو که ایرادی به Ras وارد نیست بعد برو سراغ اکانتینگ.
    فایروال هم چک بشه حتما.
    سلام وفا جان!
    من نمیدانم تنظیمات مابینRas و nttac کجاست؟ آیا باید از طریق کنسولRouting & Remote Access تنظیماتی را انجام دهم یا باید در nttac به دنبال آن باشم. محبت میکنی اگر توضیح دهی
    در ضمن من فایر وال جانبی روی ras server ندارم فقط مال خود ویندوز هست! میشه بگید چی زو در فایر وال چک کنم؟
    یه توضیح مججد بدم اینکه با تنظیمات فعلی ras وfirewall مشکلی با یوزرهای تعریف شده ویندوز ندارم و راحت از طریق مودم وارد شبکه میشن.
    با تشکر از شما دوست ارجمند

عضو غیر فعال شناسه تصویری nanoware
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    10
    آره دیگه!
    شما باید بری تو ras آی پی و پورتهای nttac رو بهش بدی
    سه تا تیک هم هست که اگه برنداری کلی مثل من سرگردونی میکشی:
    Authentication Method رو باز کk و باکس unEncrypted Password را فعال کرده و باقی را غیر فعال کن

عضو غیر فعال شناسه تصویری aiyar2000
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0
    براي تنظيم nttack بايد دوكار انجام بدي يك تنظيم تو ras و تنظيماتي در خود برنامه انتي تك بايد انجام بدي قبلا تو فوروم هاي قبلي دوستان توضيح نوشتن اگر پيدا نكردي بگو برات دوباره بنويسم

نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    8
    به Ntta کار چندانی نداری
    فقط برو تو قسمت آپشن Nttac و اونجا ببین که چه پرتهایی برای اکاونتینگ و آوتنتیکیت اختصاص داده
    اگر اشتباه نکنم 1645 و 1646 بود.
    خب باید بری توی Ras خودت و اونجا بهش بگی که سرور اکانتینگ روی چهIP و چورتهایی فهاله
    من نمی دونم رس تو چی هست ولی اگه ویندوزه و همون سرویس راوتینگ و ریموت اکسس، که باید وی پی ان تنظیم کنی.
    اگه VPN مد نظرته برو توی همین فاروم بگرد دنبال موضعی با این عنوان " VPN از سیر تا پیاز" یه کارهایی لازمه که به صورت مفصل شرحش اومده.

نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    8
    vpn از سیر تا پیاز رو توی گوگل سرچ کن تا برسی به فاروم همسایه یا همون persian tools

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    عزيز
    همين مطلب كاملترش در همين سايت وجود داره
    اون نسخه قديمي اينجاست

لينك مطلب:
    راه اندازی VPN از سیر تا پیاز (اول تا آخر)

amirj_ir و mahmoodba سپاسگزاری کرده‌اند.
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط vafa.gh
    به Ntta کار چندانی نداری
    فقط برو تو قسمت آپشن Nttac و اونجا ببین که چه پرتهایی برای اکاونتینگ و آوتنتیکیت اختصاص داده
    اگر اشتباه نکنم 1645 و 1646 بود.
    خب باید بری توی Ras خودت و اونجا بهش بگی که سرور اکانتینگ روی چهIP و چورتهایی فهاله
    من نمی دونم رس تو چی هست ولی اگه ویندوزه و همون سرویس راوتینگ و ریموت اکسس، که باید وی پی ان تنظیم کنی.
    اگه VPN مد نظرته برو توی همین فاروم بگرد دنبال موضعی با این عنوان " VPN از سیر تا پیاز" یه کارهایی لازمه که به صورت مفصل شرحش اومده.
    سلام وفا جان!
    NAS شبکه داره با ras کار میکنه و با استفاده از natting اینترنت به یوزرها میده. ویندوزشم هم 2000 سرور هست در حالت workgroup کار میکنه با fat32 و nttac هم رو خودش نصبه.مشکل لاگین کردن یوزر ها از طریق مودم هم ندارم. مشکلم اینه که فقط یوزرهای خود ویندوز اعتبار سنجی میشن و میان تو . مال nttac نه. نمیدونم چرا شما گفتید باید حتما vpn بزنم .
    ...............................
    با تشکر ار همه دوستان که راهنمایی کردن. بعد از حدود 7-8 ساعت کلنجار رفتن بازم مشکل حل نشد.
    به خدا تا الان سه چهار بار nttac رو دوباره از نو نصب کردم چون بعضی مواقع هنکامی که توی قسمت secretتنظیماتی رو انجام میدم crash میکنه و با زدن F8 این ارور رو میده can not load file.bad data packet
    و با زدن F10 ای یکی رو data packet size mismach.skipping user
    و در مواقعی هم که سالمه بازم مشکل لاگین کردن کاربر رو داره.
    به جونه خودم دیگه دارم افسرده میشم. نمیدونم چرا اینقدر بدشانسم من که یه برنامه فزرتی که همه سه سوته راش میندازن لین قدر منو عذاب میده... الانم تمام تنظیمات رو مفصل میگم شاید کسی بدونه مشکل از کجاست
    ...........................
    من 2 مقاله و دو تاپیکی که در مورد نصب- تنظیم- گروه ها و یوزرها بود و جناب محمد رسولی نوشته بود خوندم. 10 صفحه اول انجمن اکانتینگ هم خوندم.به سایت همسایه پرشین تولز هم سر زدم و هر چی پست مرتبط بود کاملا خوندم. یه پستم جناب آریاگوهر داده بود که خیلی کامل تنظیمات رو میگفت. بعد وارد کار شدم به این صورت
    اون رفتم سراغ تنظیملت RRAS.در tab سکیوریتی authentication method را روی papگذاشتم و بقیه را غیر فعال کردم.قسمت authentication providerا روی رادیوس گذاشتم و وارد کانفیگور آن شدم. آی پی رو 192.168.0.2 که آی پی سرورras شبکه بود رو دادم(nttac هم روی همین سرور نصب هست).در قسمت secret هم یه نام 5 حرفی وارد کردم. پرت هم 1645 دادم.
    قسمت accountig provider هم روی رادیوس گذاشتم و عین تنضیمات بالا را اعمال کردم. همون آی پی و همون secret name فقط پرت را 1646 دادم. همان طور که سیستم پیغام داده بود سرویس rras را restart کردم. با توجه به مطالب خوانده شده تنظیم دیگری نمیدیدم که انجام بدم....رفتم سراغ نصب nttac 2.0
    برنامه را با تنظیمات پیش فرض خودش نصب کردم. بعد از نصب هم سرویسش را نصب و start کردم.
    مطابق مقالات آقای رسولی آن را کانفیگور کردم. مطابق مطالب جناب آریاگوهر وارد قسمتsecret شدم و nas ip address را همانی دادم که توی rras داده بودم یعنی 192.168.0.2 دادم.secret را هم همان کلمه 5 حرفی دادم.
    f10 را زدم و یه یوزر درست کردم با پسورد. اینکریپشن هم تیک نزدم. اعتبار هم 100 دادم. عضو هیچ کروهی هم نکردم.
    با وجود تمام اینکار ها nttac بازم اجازه ورود نمیده و داره جونم رو به لبم میرسونه. دوستان عزیز اگر میدانید کاری را اشتباهی انجام داده ام و اینکه مشکل از کجاست خواهشا کمک کنید
    قربان مرام همگی

عضو غیر فعال
    نوشته
    119
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    مشکل شما از تنظیمات RRAS هست .

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش ساخت اکانت وی پی ان در nttacplus