نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: َراهنمایی در مورد Router و Access Server

نام حقيقي: سالار

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghahramani
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0

َراهنمایی در مورد Router و Access Server

سلام دوستان

من یه سوال دارم اونم اینه که من تا حالا شنیده بودم که اکسس سرور 5300 پرت سریال داره که در این صورت نیازی به استفاده از روتر نخواهد بود که دیروز دیدم یکی از بچه های فروم نوشتن که روتر با پرت سریال نیاز دارم آیا ایشون اشتباه

کردن یا این هم یه صیغیه دیگس لطفا توضیح بدین و منو از سر در گمی در بیارین
    و یکبار در سریدی به نام
    tacacs+ or radius
    آقای کوروش تنظیماتی را برای روتر نوشته بودند آیا این تنظیمات برای روتد 1600یا 1601نیز وجود دارد منظورم تعریف اکانتینگ واتونتیکیشن سرور, و پپ و چپ روی روتر 1600یا 1601است
    و اقای نت مستر در بازارچه نوشته بودند 5300با 240 مودم ایا مودمهای ان دیده میشوند یا نه
    لطفا کامل جواب بدین نه ناقص

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب آقای قهرمانی،
    لطفا برای پرسش خود عنوان مناسب انتخاب کنید.
    لطفا توجه داشته باشید، ما میتوانیم از مطالبی که در پاسخ پرسشهایمان نوشته میشوند، به دلخواه استفاده کنیم، ولی نمیتوانیم بگوییم چه کسی و چطور جواب ما را بدهد!
    امیدوارم متوجه منظور من شده باشید و از نوشته من نرنجیده باشید.

نام حقيقي: سالار

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghahramani
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا دستت درد نکنه که به فقیر فقرا هم سر میزنی ولی لطف میکردی اقلاجواب منو می دادی محمد عزیز

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghahramani
    سلام دوستان

من یه سوال دارم اونم اینه که من تا حالا شنیده بودم که اکسس سرور 5300 پرت سریال داره که در این صورت نیازی به استفاده از روتر نخواهد بود که دیروز دیدم یکی از بچه های فروم نوشتن که روتر با پرت سریال نیاز دارم آیا ایشون اشتباه

کردن یا این هم یه صیغیه دیگس لطفا توضیح بدین و منو از سر در گمی در بیارین
    و یکبار در سریدی به نام
    tacacs+ or radius
    آقای کوروش تنظیماتی را برای روتر نوشته بودند آیا این تنظیمات برای روتد 1600یا 1601نیز وجود دارد منظورم تعریف اکانتینگ واتونتیکیشن سرور, و پپ و چپ روی روتر 1600یا 1601است
    و اقای نت مستر در بازارچه نوشته بودند 5300با 240 مودم ایا مودمهای ان دیده میشوند یا نه
    لطفا کامل جواب بدین نه ناقص

جناب قهرماني
    در مورد جواب سوال اولت. شما خودت ميگي Acess-Server پس معنی مسیر یاب از توش در نمی یاد. مثل اینکه ببخشید البته از الاغ بخواهیم مثل اسب بدوه. امکان داره نه. تفاوت AccessServer و روتر در این هست که هر کدومشون برای یک کاری Optimized شدن. ولی بعضی از اکسس سرور ها داری پورت ارتباطی WAN هستن که البته اون هم برای اتصال به یک روتر بالاتر در نظر گرفته شده. پس معانی رو اشتباه نکن. بین Dynamic Routing و static Routing تفاوت از زمین تا آسمون هست.

از سوال دومتون چیزی متوجه نشدم. فکر کنم خودتون هم اگه یه بار دیگه بخونین بهتره. ولی این رو بگم که تمام دستورات بکار رفته جز دستورات استاندارد Cisco IOS هست و روی تمام نسخه ها کار میکنه.

بله اگه اکسس سرور رو باز کنی می تونی مودم هاش رو ببنی حتی در بیاری و عوض کنی.

مگه 240 مودم خیلی عجیب و غریبه که فکر کنی یه موجود کوانتمی یا میکروسکپی هست که با چشم دیده نشه ؟

در ضمن همون طور که محمد جان گفتن عنوان سوالت اصلا خوب نیست.

کلمات کلیدی در جستجوها:

در مورد router

برچسب برای این موضوع