نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: نحوه گردآوري اطلاعات در access / تهيه كارت؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    249
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

نحوه گردآوري اطلاعات در access / تهيه كارت؟

سلام.

آقا ما يك مشكل كوچولو داريم. اونم از اينجا ناشي ميشه كه آشنايي زيادي با access ندارم.

كارت هامون تموم شده و قصد داريم سري جديد كارتها رو بفرم فقط اعداد شروع كنيم. يعني اولين يوزر ميشه 841000 تا 851000 . پسوردها هم مثلا 8 رقمي و فقط اعداد random.

اين سري يوزر و پسورد روميخواهيم به صورت table 2 در 1 توي يك فايل access بگذاريم و بديم چاپخونه بزنه روي كارتها. همچنين اين سري اكانت ها يكجا import بشه توي nttac.

يك برنامه يوزرساز من دارم از همين انجمن گرفتم اما خيلي پيچيده هست.

حالا كسي ميتونه ما رو كمك كنه ظرف 2 3 روز آينده؟.... مطمئنا دوستان باسابقه براي چاپ كارتها مي دونند چه كار بايد كرد + import اطلاعات.

متشكرم.

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghazizadeh
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    0

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط iranexplorer.net
    سلام.

آقا ما يك مشكل كوچولو داريم. اونم از اينجا ناشي ميشه كه آشنايي زيادي با access ندارم.

كارت هامون تموم شده و قصد داريم سري جديد كارتها رو بفرم فقط اعداد شروع كنيم. يعني اولين يوزر ميشه 841000 تا 851000 . پسوردها هم مثلا 8 رقمي و فقط اعداد random.

اين سري يوزر و پسورد روميخواهيم به صورت table 2 در 1 توي يك فايل access بگذاريم و بديم چاپخونه بزنه روي كارتها. همچنين اين سري اكانت ها يكجا import بشه توي nttac.

يك برنامه يوزرساز من دارم از همين انجمن گرفتم اما خيلي پيچيده هست.

حالا كسي ميتونه ما رو كمك كنه ظرف 2 3 روز آينده؟.... مطمئنا دوستان باسابقه براي چاپ كارتها مي دونند چه كار بايد كرد + import اطلاعات.

متشكرم.
    سلام دوست عزيز
    من برنامه كارت ساز دارم ولي بايد برات تغيير بدم كه فقط اعداد رو بزنه اگه هم VB بلدي بدم خودت تغييرات رو بدي
    با من تماس بگير

نام حقيقي: شهاب صادقی

عضو عادی شناسه تصویری Meteor
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    آقای شیرازی شما که کارت ساز Tacsharp را دارید . درسته ؟ با اون کارت ساز میتونید کار را انجام بدید . خیلی راحت و بی دردسر

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه import اطلاعات در access

tacsharp کارت ساز

برچسب برای این موضوع