نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط smeysamhen
  • 1 توسط mohandesit
  • 1 توسط tempter

موضوع: سوال در مورد کریو

نام حقيقي: فارا رضایی

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    14

سوال در مورد کریو

با سلام
    ما میخواهیم از اکانتینگ کریو برای شعبه های متعدد خود در شهرستانهای مختلف استفاده کنیم.آیا می توانیم از کریو به صورت متمرکز استفاده کنیم یعنی یک نسخه از ان در شعبه مرکزی نصب و بقیه به آن متصل شوند؟یا اینکه باید در هر شعبه بصورت جداگانه این نرم افزار نصب شود و مورد استفاده قرار گیرد.با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    شما در مورد کدام یک از برنامه های کریو داری صحبت میکنی؟
    کنترل؟
    اگه در مورد کنترل داری صحبت میکنی من برای هر اداره یکی گذاشتم چون اداره های مختلف برای خودشون یک دامین کنترلر مخصوص داشتن و کریو رو وصل کردم به دامین کنترلر.

ساختاری که مدنظر هست به چه صورته؟ ساختار فعلی شما در چه حالتی هست؟

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    شما در مورد کدام یک از برنامه های کریو داری صحبت میکنی؟
    کنترل؟
    اگه در مورد کنترل داری صحبت میکنی من برای هر اداره یکی گذاشتم چون اداره های مختلف برای خودشون یک دامین کنترلر مخصوص داشتن و کریو رو وصل کردم به دامین کنترلر.

ساختاری که مدنظر هست به چه صورته؟ ساختار فعلی شما در چه حالتی هست؟
    بله منظورم کریو کنترله.می خواستم ببینم مثل اکانتینگ های دیگه امکان ایجاد ریسلر براش وجود داره یانه؟شبکه های ما همشون work group هستند و در شهرستان های از اکانتینگ های مختلف استفاده می کنند خواستیم اکانتینگ هامونو رو متمرکز در مرکز کنیم و اختیارات داخلی به هر کدوم از ریسلرها بدیم.در ضمن یک سوال دیگه آیا کریو کنترل امکان ذخیره سایت های بازدید شده کاربران رو داره یا نه؟سپاس فراوان

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط negisa نمایش پست ها
    بله منظورم کریو کنترله.می خواستم ببینم مثل اکانتینگ های دیگه امکان ایجاد ریسلر براش وجود داره یانه؟شبکه های ما همشون work group هستند و در شهرستان های از اکانتینگ های مختلف استفاده می کنند خواستیم اکانتینگ هامونو رو متمرکز در مرکز کنیم و اختیارات داخلی به هر کدوم از ریسلرها بدیم.در ضمن یک سوال دیگه آیا کریو کنترل امکان ذخیره سایت های بازدید شده کاربران رو داره یا نه؟سپاس فراوان
    کریو کنترل برنامه اکانتینگ نیست و UTM هست .اکانتینگ مرکزی که شما مدنظرتون هست رو نمیتونه انجام بده یا من ندیدم که بتونه انجام بده.

برای سوال دوم تون بله شما میتونی گزارش فوق العاده دقیقی از مصرف اینترنت کاربران خودتون داشته باشید ولی توجه داشته باشید که گزارشی که به شما ارائه میده فاقد سایت های بازدید شده SSL هست

negisa سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول

عضو عادی
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    42
    با سلام
    ما میخواهیم از اکانتینگ کریو برای شعبه های متعدد خود در شهرستانهای مختلف استفاده کنیم.آیا می توانیم از کریو به صورت متمرکز استفاده کنیم یعنی یک نسخه از ان در شعبه مرکزی نصب و بقیه به آن متصل شوند؟یا اینکه باید در هر شعبه بصورت جداگانه این نرم افزار نصب شود و مورد استفاده قرار گیرد.با تشکر
    سلام، اگر واقعا اکانتینگ خوبی میخوای برو سراغ گزینه های دیگه. کریو همه کاره و هیچ کارس.

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    14
    یعنی کریو رو نمیشه جای اکانتینگ استفاده کرد؟من میتونم هم از کریو کنترل و هم از یک اکانتینگ دیگه مثل سیب در کنارهم استفاده کنم.ممنون

نام حقيقي: محمد رسول

عضو عادی
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    42
    یعنی کریو رو نمیشه جای اکانتینگ استفاده کرد؟من میتونم هم از کریو کنترل و هم از یک اکانتینگ دیگه مثل سیب در کنارهم استفاده کنم.ممنون
    باید دید بودجه شما چقدره
    کریو کنترل خوب و کار راه اندازه ولی خب اگر بخوای حرفه ای تر کار کنی بحث چیز دیگه ایه.

نام حقيقي: علی زمانی

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0

کریو کنترل

کریو کنترل نرم افزار اکانتینگ نیست ، یک فایروال هستش که اگه درست نصب و کانفیگ بشه خیلی خوب کار می کنه و اتفاقاً اکانتینگ بسیار خوبی داره . نسبت به فایروال های هم رنج خودش هم استیبل هستش و هم گزارشات و کاملی داره .
    اگر می خوای قابلیت ssl استفاده کنی حتما یک CA سرور نیاز داری ، اگر نمی خوای ca نصب کنی قابلیت ssl استفاده نکن .
    اگر استفاده نکنی یک سری گزارشات کمتر می شه ، با این قابلیت حتی کاربر تو گوگل هم سرچ کنه می تونی ببینی چی سرچ کرده که رو حساب تجربه شخصی پیشنهاد می دم استفاده نکنید بهتره ممکنه شر بشه .
    حالا این که شما می خوای به صورت مرکزی استفاده کنی ازش :
    یعنی شعب شما مثلا با ارتباط mpls به شما متصل هستند و می خوای از شعبه مرکزی به اونها اینترنت بدی ؟
    یا هر کدوم برای خودشون لینک اینترنت جداگانه دارند .
    اگر اینترنت هر کدوم جدا باشه که باید برای هر کدوم از شعب یه کریو نصب کنی بعد به فکر این باشی برای راحتی کار اونها رو به صورت متمرکز مدیریت کنی .
    ، اگه می خوای به صورت متمرکز کنترلش کنی به این بستگی داره که وضعیت اکتیو دایرکتوری شما به چه صورت هستش ، اینکه همه شعب شما اکتیو دایرکتوری جداگانه دارند ، توی یک فارست هستند اگر نیستند با هم تراست هستند و این جور بحث ها . اگر هم ورک گروپ هستی که تکلیف روشنه باید برای هر شعب نصب کنی ، و جدا گانه هم مدیریت کنی .
    برخی از امکانات کرویو کنترل رو هم اینجا می تونی بخونی . البته امکانات بی شماری داره .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع