نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: NTTAC و امنيت

عضو غیر فعال شناسه تصویری Delphan
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

NTTAC و امنيت

من از ان تي تك استفاده ميكنم. كاربرام بصورت فايل هستش و اكانتينگ هم Access 2000
    دو تا مشكل رو بهش برخورد كردم
    a- اينكه چرا زماني كه در بخش security كانكشنت تغييراتي انجام ميدي, بجاي اينكه به اينترنت وصل شه مياد و به NTTAC وصل ميشه در حاليكه اصلا نصبش نكره و ميتوني گزارش كاربران و ... رو ببيني؟ در اينصورت امنيتي نداره؟؟؟

b- اينكه من در اكانتيگم چند user مشكوك ديدم كه با / شروع شده, و جالب اينكه يكي از كاربران شاكي بود كه كارت 5 ساعته اي كه گرفته 3 ساعت بيشتر نبوده, وقتي كه زمان هاشو با اكانتينگ مقايسه كردم متوجه 3 ايراد و مشكل شدم.
    1- در زمانهايي اون اصلا منزل نبوده ولي از كارتش استفاده شده, در صورتي كه مطمئنم كسي پسوردش رو نميدونسته.(حالا اينو ميشه فرض بر اين گذاشت كه پسوردش لو رفته)
    2- در فايل اكانتينگ مثلا نوشته بود از 8 تا 8:30 و از 8:10 تا 8:40 در صورتيكه اين نوع وصل شدن غير ممكنه؟ البته الان كه نگاه كردم متوجه شدم max coonectionگروه هايي كه دارم 9999 است, پس اگر كسي پسورد طرف رو كش رفته باشه اين امكان پذيره.
    3- با اين كاربر كه با نرم افزار هايي كه زمان وصل شدن رو ثبت ميكنه, اومديم و زمان هاي كانكت رو تيك زديم, بعضي جاها اون از 8 بود تا 8:20, و در ان تي تك از 8 بود تا 9
    please help me لطفا

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    مشکل اول رو متوجه نشدم. منظورت از اينکه به NTTacPlus وصل ميشه چيه؟!

مشکل دوم، قسمتهای 1 و 2 رو که خودت پاسخ دادی! در مورد قسمت سوم، احتمالا User از روی RAS يا Access-Server قطع شده ولی Stop Packet به Radius Server که همون NTTacPlus باشه نرسيده و برای همين بيش از زمان کارکرد واقعی، براش محاسبه شده.
    دليلش هم اينه که اين Packet ها بصورت UDP هستند و احتمال از بين رفتنشون زياده. برای رفع مشکل بايد شبکه ات رو به گونه ای ببندی که Collision نداشته باشی.

عضو غیر فعال شناسه تصویری Delphan
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    در بخش security كانكشن, گزينه show terminal window رو تيك بزن.
    بعدش ميبيني بجاي اينكه وصل شه به اينترنت, صفحه NTTAC رو مياره.
    نميدونم براي چي اينجوريه, ولي ميتوني ببيني چند نفر رو خط هستند و الي آخر.

آقا كورش اگر ميشه كمي در مورد collision توضيح بديد.

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    packet collision

In a network, when two or more stations attempt to transmit a packet across the network at the same time, a packet collision occurs. This is not uncommon in a shared medium such as an Ethernet that has many computers in the same network segment. When a packet collision occurs, the packets are either discarded or sent back to their originating stations and then retransmitted in a timed sequence to avoid further collision. Packet collisions can result in the loss of packet integrity or can impede the performance of a network.

شرمنده وسط صحبت پريدم

نام حقيقي: شهاب صادقی

عضو عادی شناسه تصویری Meteor
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    خوب بهتره که نحوه ارسال رمز را بزاری روی مد PAP فقط و فقط . یا همون Unencrypted Password . من خودم این مشکل را داشتم . و وقتی که می خواهد وصل بشه میگه نام دامنه را وارد کنید و توی ان تی تک هم میگه که رمز نداره .

نام حقيقي: شهاب صادقی

عضو عادی شناسه تصویری Meteor
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    فکرمیکنم که تو مودم هات روی روتر هستند و به همین دلیل هم هست که فکر میکنی کاربرا به ان تی تک وصل شدن . در واقع اینطورنیست و کاربرا به روتر وصل میشن . اگر هم داری ار روتر استفاده میکنی اینو باید بدونی که به مراکز اینترنتی که مودم ها شون روی روتر هست میتونی با هایپر ترمینال وصل بشی و بعد با همون یوزرنیم و پسورد که داری لاگین کنی و ببینی که ند تا یور روی خط هستند و آی پی هاشون پیه و خیلی اطلاعات دیگه از روترشون بکشی بیرون .
    ضمنا همیشه یادت باشه که کاربرای پیش فرض سیستم را پاک کنی . مثل Default که خیلی از مراکز بعد از نصب ان تی تک یادشون میره این کاربر را پاککنن و یه نفر مثل من خیلی راحت الان چندین ماه هست که دارم با یکی از همین مراکز کار کنم . و مهمتر اینکه وقتش هم تموم نمیشه . خلاصه اینکه برای ان تی تک هم یه چک لیست دارم آماده میکنم . که می نویسم .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع