نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: آشنایی با نرم افزار های اکانتینگ

نام حقيقي: سروش

عضو عادی
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9

آشنایی با نرم افزار های اکانتینگ

سلام خدمت دوستان و عذرخواهی بابت اینکه شاید سوالم تکراری باشه.
    اما با مطالعه مطالبه قبلی به جوابم نرسیدم.
    من دانش بسیار کمی در شبکه دارم و یه شبکه دامین با 15 تا یوزر راه اندازی کردم.برای اکانتینگ میخواستم از Kerio استفاده کنم اما در حین مطالعه برای کانفیگ کریو یه سری سوالات و شبهات زیادی برام پیش اومد،ممنوم میشم اگه دوستان من رو نجات بدن!

1)اصولا نرم افزار های اکانتینگ چند نوع هستند و اگه کاربری قرار باشه wireless متصل بشه چجوری میشه اکانتینگ رو برای اون اعمال کرد(با اکسس پوینت معمولی نه میکروتیک)

۲)برای اینکه بخوام کاربرا به محض اتصال یه صفحه براشون باز بشه با توجه به چیزهایی که خوندم باید از HotSpot استفاده کنم،اما این سرور HotSpot روی ویندوز هم قابل نصب هست یا خیر یا برنامه دیگه ای هم هست که شبیه به این کار کنه ویا برنامه ای هست که هر دو کار(اکانتینگ و HotSpot) رو با هم انجام بده؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush760 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و عذرخواهی بابت اینکه شاید سوالم تکراری باشه.
    اما با مطالعه مطالبه قبلی به جوابم نرسیدم.
    من دانش بسیار کمی در شبکه دارم و یه شبکه دامین با 15 تا یوزر راه اندازی کردم.برای اکانتینگ میخواستم از Kerio استفاده کنم اما در حین مطالعه برای کانفیگ کریو یه سری سوالات و شبهات زیادی برام پیش اومد،ممنوم میشم اگه دوستان من رو نجات بدن!

1)اصولا نرم افزار های اکانتینگ چند نوع هستند و اگه کاربری قرار باشه wireless متصل بشه چجوری میشه اکانتینگ رو برای اون اعمال کرد(با اکسس پوینت معمولی نه میکروتیک)

۲)برای اینکه بخوام کاربرا به محض اتصال یه صفحه براشون باز بشه با توجه به چیزهایی که خوندم باید از HotSpot استفاده کنم،اما این سرور HotSpot روی ویندوز هم قابل نصب هست یا خیر یا برنامه دیگه ای هم هست که شبیه به این کار کنه ویا برنامه ای هست که هر دو کار(اکانتینگ و HotSpot) رو با هم انجام بده؟
    با سلام
    دوست عزیز. نرم افزارای اکانتینگ زیادن و توی مبحث اکانتینگ روش های مختلفی وجود داره که یکی از اون ها هات اسپات هستش
    اما انتخاب شما انتخاب خوبیه شما فقط سرورش رو راه بنداز و از سرور یه کابل وصل کن به اکسس پوینت بقیه کارا خودش حله
    وسوال بعدی میشه اونو مجازی سازی کرد
    شما ویدیوی کریو مهندس نحوی رو ببینید تمام شبهاتتون برطرف میشه.

عضو عادی
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط maff21 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز. نرم افزارای اکانتینگ زیادن و توی مبحث اکانتینگ روش های مختلفی وجود داره که یکی از اون ها هات اسپات هستش
    اما انتخاب شما انتخاب خوبیه شما فقط سرورش رو راه بنداز و از سرور یه کابل وصل کن به اکسس پوینت بقیه کارا خودش حله
    وسوال بعدی میشه اونو مجازی سازی کرد
    شما ویدیوی کریو مهندس نحوی رو ببینید تمام شبهاتتون برطرف میشه.
    بی نهایت ممنونم دوست عزیز،منتها من هنوز متوجه نشدم HotSpot هم جزو نرم افزار های اکانتینگ تعریف میشه؟
    منظورتون اینه که یه VmWare راه اندازی کنم و روش HotSpot یا هر چیزه دیگه نصب کنم و به صورت واقعی از اون اسفاده کنم؟

و اینکه راجع به روش های اکانتینگ چجوری میتونم اطلاع کسب کنم؟

مجدد ممنونم

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush760 نمایش پست ها
    بی نهایت ممنونم دوست عزیز،منتها من هنوز متوجه نشدم HotSpot هم جزو نرم افزار های اکانتینگ تعریف میشه؟
    منظورتون اینه که یه VmWare راه اندازی کنم و روش HotSpot یا هر چیزه دیگه نصب کنم و به صورت واقعی از اون اسفاده کنم؟

و اینکه راجع به روش های اکانتینگ چجوری میتونم اطلاع کسب کنم؟

مجدد ممنونم
    دوست عزیز هات اسپات یک نوع روش اعمال اکانتینگه ببخشید لین ندادم با گوشی خوب نمیشد لینک بدم این لینک رو مطالعه کنید همه چیز رو متوجه میشید!

عضو عادی
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط maff21 نمایش پست ها
    دوست عزیز هات اسپات یک نوع روش اعمال اکانتینگه ببخشید لین ندادم با گوشی خوب نمیشد لینک بدم این لینک رو مطالعه کنید همه چیز رو متوجه میشید!
    دوست عزیزیم بازم ممنونم بابته جواب های خوبتون.
    الان به صورت حدودی خیلی چیزا دستم اومد و حداقلش تونستم یه Kerio راه اندازی کنم و از این جهت از شما و بقیه بچه های انجمن تشکر میکنم
    اما هنوز نکات گنگ بسیار زیاده که دارم باهاشون کار میکنم و اون لینکی رو هم که دادید دارم مطالعه میکنم.
    اما راجع به اون نحوه HotSpot هنوز هم سوال هلی زیادی دارم که ممنون میشم اگه راجع به اون هم به من لینک بدید.
    و باز هم ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار اکانتینگ اکسس پوینت

اکانتینگ ویندوز

برنامه های اکانتینگ

برچسب برای این موضوع