نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: اکانتیگ وایرلس با routerboard MikroTik RB750

نام حقيقي: yan torop

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    5

اکانتیگ وایرلس با routerboard MikroTik RB750

با سلام
    دوستان من در یک آپارتمان میخواهم یک اکانتیگ وایرلس اینترنت در اختیار ساکنین بزارم.یک مودم ADSL دارم که کل آپارتمان را پوشش میدهد و مشکلی از بابت آنتن دهی نیست.
    برای بحث اکانتیگ میخوام از هات اسپات میکروتیک استفاده کنم و یک Routerboard RB750 دارم.
    میخواستم بدونم الان ارتباط این روتربرد با مودم چگونه باید باشه که وفتی کاربران صفحه مروگر را باز میکنند ابتدا وارد هات اسپات بشن و user/pass خورد را بزنن و از اینترنت استفاده کنند؟
    دقیقا این دو تا سخت افزار یعنی مودم و روتر برد میکروتیک از نظر فیزیکی چگونه باید ارتباط داشته باشند؟متشکرم از دوستان که پاسخ میدهند.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: اسماعیلی

عضو عادی
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    20
    شما باید مودم اینترنت رو به صورت کابلی به روتر وصل کنید و البته مودم رو در حالت bridge بگذارید و یک کانکشن pppoe از داخل روتر ایجاد کنید و هات اسپات راه اندازی کنید

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    اینترنت رو از مودم بصورت کابل لن میدی به روتر 750 بعد از روتر میدی به یک اکسس پوینت 2.4 تا اینترنت رو شیر کنه واسه یوزر هات .....این وسط اگه نخوای اکسس پوینت رو هزینه کنی باید یه مودم معمولی ای دی اس ال بدون وای فای گیر بیاری و بذاریش بجای مودم وای فای... تا مودم وای فای تو بذاری بریج بشه به روتر ....یعنی در کل سه قطعه .... مودم معمولی ( بدون وای فای ) + روتر 750 + مودم وای فای... اموزش های هات اسپات فراونه تو انجمن سرچ کن پیدا میکنی ....

هات اسپات خیلی خوبه تو مرورگر مثلا گوگل و سرچ میکنی تا اوکی کنی یوزر و پسورد ازت میخواد تا وارد نکنی گوشیت اینترنت دار نمیشه ....

کلمات کلیدی در جستجوها:

rb750 وای فای

برچسب برای این موضوع