صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 24

موضوع: ثبت نام خودکار در اکانتینگ

نام حقيقي: sajjad

عضو عادی شناسه تصویری kiarash_90
    نوشته
    179
    سپاسگزاری شده
    112
    سپاسگزاری کرده
    17

Icon14 ثبت نام خودکار در اکانتینگ

سلام.
    من میخوام login هات اسپات میکروتیک رو تغییر بدم و میخوام دکمه ثبت نام هم بذارم و به صفحه ثبت نام منتقل بشه.
    کدوم اکانتینگ این قابلیت رو داره که یوزر خودش ثبت نام کنه ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash_90 نمایش پست ها
    سلام.
    من میخوام login هات اسپات میکروتیک رو تغییر بدم و میخوام دکمه ثبت نام هم بذارم و به صفحه ثبت نام منتقل بشه.
    کدوم اکانتینگ این قابلیت رو داره که یوزر خودش ثبت نام کنه ؟
    دوست عزیز بنده دنبال یه همچین چیزی بودم و جهت این کار از دوستی که تخصصش وب بود کمک گرفتم اون به من گفت:

باید صفحه ای مجزا طراحی کنیم که مستقیما به پایگاه داده ی اکانتینگ متصل بشه و رکورد هارو برامون داخلش بنویسه!
    از اون جایی که من تخصصم تو زمینه ی پایگاه داده و وب نیست دقیق نمیدونم باید چیکار کنیم!
    اما فکر نکنم اکانتینگی در حال حاظر موجود باشه که از طرف کلاینت تو پایگاه داده ی ردیوس سرور ثبت بشه چون فقط بحث ثبت نام نیست!
    بلکه اعمال دسترسی و همچنین محدودیت های دیگه هم برای کاربر مطرحه و اینا رو از طرف سرور میشه مشخص کرد!!
    منظورم رو متوجه میشی!؟اگر دست کاربر باشه یه یوزر نامحدود واسه خودش ثبت میکنه!
    اگر میگی اینطور نیست پس باید کاری کنیم که اعمال محدودیت یا توسط عامل کنسولی (یک کاربرسیستم)یا به صورت خودکار انجام بشه!
    عامل کنسولی وقتی یوزر ثبت شده رو دید اعمال محدودیت کنه!
    وراه دوم همون نوشتن برنامه ی تحت وب هست که محدودیت هارو در بطن کار با ثبت یوزر انجام بده!
    راستی با IBS نمیشه؟دوستانی که کار کردن بهتر میدونن!

حالا اگرم تونستی یه صفحه ی وب درست کنی دسترسی به بانک اطلاعات لینوکسی به مراطب سخت تره تا ویندوزی ها!
    لینوکسی ها شامل کریو،میکروتیک،IBS وغیره میشه!
    اما اگر کریو رو به اکتیو ویندوز متصل کنی اون وقت دستت باز تره!
    دیگه بقیش رو دوستان وبی و پایگاه داده باید نظر بدن تا اینجاش رو من میدونستم!

سوال خیلی خوبی بود ممنونم!

amin-net، nahvi18 و kiarash_90 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    همونطور که دوستمون گفتند این امکان به صورت پیش فرض روی هیچ کدوم از اکانتینگ ها وجود نداره .
    ولی نوشتنش تقریبا کار راحتیه . شما کافیه یه صفحه ثبت نام بزاری کاربر اکانتش رو انتخاب کنه بره توی وب پیج بانک و پرداخت کنه و برگرده به سایت شما . و اکانت رو بهش تحویل بده .

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ضمن تایید فرمایشات دوستان؛ البته سیب یه چیزایی داره...

amin-net، mahdy و kiarash_90 سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: sajjad

عضو عادی شناسه تصویری kiarash_90
    نوشته
    179
    سپاسگزاری شده
    112
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    ضمن تایید فرمایشات دوستان؛ البته سیب یه چیزایی داره...
    سیب ظاهر نافرمی داره.

amin-net سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    پس روی یکی از اکانتینگ های خوب، مثل مثلا nttacplus خودتان کار کنید؛ حتی میتوانید در گام نخست، چیزی شبیه به Request/Response پیاده کنید، کاربر فرمی را تکمیل کند و ارسال کند، اپراتوری هر x ساعت یکبار، فرم های دریافتی را در سیستم اعمال کند... پس از آن روی Online شدن این موضوع کار کنید، که البته اصلا کار پیچیده ای نیست !

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mask

خواننده شناسه تصویری Mask
    نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    در تکمیل فرمایشات دوستان ، از اکانتینگهای موجود بنده nttac رو پیشنهاد میکنم. به خاط سادگی و راحتی کار باهاش.
    بانک اطلاعاتیش هم میتونه فایل اکسس باشه و هم فایل تکست ساده.
    که با یه صفحه ساده طراحی شده وب میتونید به هدفتون بسید.

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    nttac میتونه پیشنهاد خوبی برای این مساله باشه!
    اگر چه من زیاد این اکانتینگ رو قبول ندارم چون زیاد اذیت میکنه ولی خوبیش اینه ویندوزیه!

دوست عزیز اگر بتونید با اکانتینگ های مطرح مثل میکروتیک یا IBS یا کریو امثالهم این داستان رو پیاده سازی کنید انقلاب عظیمی توی مساله ی اکانتینگ ها به وجود اوردید ممکنه زمان ببره ولی مزیت های خیلی زیادی داره!
    اگر تونستید استارت کار روبزنید ماهم به شما کمک میکنیم اول باید از یکی از دوستان که تخصص لینوکسی داره جهت اتصال به پایگاه داده ی اکانتینگ کمک بگیرید میتونید به انجمن های لینوکسی یه سر بزنید بعدشم از دوست دیگه جهت نوشتن صفحه ی وب!اونم توی انجمن های وبی مسله رو مطرح کنید هست
    در کل گفتم اگر حوصلش رو دارید پیاده سازی همچین مساله ای خیلی مفیده و از طرفی باعث رشد دوستان در زمینه ی اکانتینگ و راحت کردن کار مدیران شبکه در مجموعه های بزرگ میشه!

موفق باشید!

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط maff21 نمایش پست ها
    اگر چه من زیاد این اکانتینگ رو قبول ندارم چون زیاد اذیت میکنه ولی خوبیش اینه ویندوزیه!

دوست عزیز اگر بتونید با اکانتینگ های مطرح مثل میکروتیک یا IBS یا کریو امثالهم این داستان رو پیاده سازی کنید انقلاب عظیمی توی مساله ی اکانتینگ ها به وجود اوردید ممکنه زمان ببره ولی مزیت های خیلی زیادی داره!
    اگر تونستید استارت کار روبزنید ماهم به شما کمک میکنیم اول باید از یکی از دوستان که تخصص لینوکسی داره جهت اتصال به پایگاه داده ی اکانتینگ کمک بگیرید میتونید به انجمن های لینوکسی یه سر بزنید بعدشم از دوست دیگه جهت نوشتن صفحه ی وب!اونم توی انجمن های وبی مسله رو مطرح کنید هست
    در کل گفتم اگر حوصلش رو دارید پیاده سازی همچین مساله ای خیلی مفیده و از طرفی باعث رشد دوستان در زمینه ی اکانتینگ و راحت کردن کار مدیران شبکه در مجموعه های بزرگ میشه!

موفق باشید!

مشکلاتتون با nttacplus چی بوده ؟

اون گزینه های بولد شده، مطمئنید اکانتینگ هستند !؟

این موضوع، نه جدیده، نه اونقدر بزرگ که اسمش رو بخوایم انفجار بذاریم ! چه برسه به انقلاب !
    هستند سرویس دهنده هایی که همین حالا هم چنین امکاناتی دارند... روی سیب هم همانطور که ذکر خیر آن بود، این امکان وجود دارد.

mehrzadmo و amin-net سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mask

خواننده شناسه تصویری Mask
    نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    نزدیک به 5 ساله دارم با nttac کار میکنم. ضعف انچنانی در اون ندیدم.حتی با پنل تحت وبی که براش نوشتم چیزی از بقیه اکانتینگها کمو کسر نداره.
    در مورد ibs :با بانک اطلاعاتیش نمیتونید کار کنید، بانک اطلاعاتی این ردیوس PostgreSQL هست، بعد از درسرهای زیادی که برای متصل شدن به این بانک کشیدیم، متوجه شدیم ibs با کدینگ خاص خودش اطلاعات رو کد شده در بانک نگهداری میکنه.که این موضوع باعث میشه کسی نتونه با بانک اطلاعاتیش کار کنه . میمونه استفاده از دستورات get و post به پنل تحت وبش که مشکلات خاص خودش رو داره.
    موفق باشید.

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210

این موضوع، نه جدیده، نه اونقدر بزرگ که اسمش رو بخوایم انفجار بذاریم ! چه برسه به انقلاب !
    هستند سرویس دهنده هایی که همین حالا هم چنین امکاناتی دارند... روی سیب هم همانطور که ذکر خیر آن بود، این امکان وجود دارد.
    دوست عزیز مساله جدید نیست ولی اگر برای میکروتیک و کریو وغیره این امکان رو پیاده سازی کنیم خوب خیلی خوبه!
    حالا شما اسمش رو هرچی صلاح میدونی بذار!
    به نظر شما این کار کار بیهوده ای یا مدیران شبکه رو از ساختن اکانت در ساعات مختلف روز توسط مراجعه کنندگان معاف میکنه!
    اونم با تعداد بالا و درنظر گرفتن مسال مهم تر
    البته بستگی داره شما مساله رو از چه زاویه ای نگاه کنی!
    بنده پیشنهاد میکنم یه تاپیک مجزا باز کنیم و مزایا و معایب اکانتینگ هارو باهم مقایسه کنیم بالاخره این خیلی مفیده!

kiarash_90 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210

واسه ی گزینه های بولد شده
    واسه میکروتیک اکانتینگ که حرفی توش نیست!همه میدونن یکی از قابلیت هایی که داره اکانتینگه!
    شاید منظورم رو درست نرسوندم!
    کریو هم توی سایت خودش بری نوشته کریو کنترل مخصوص اکانتینگه!

amin-net و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    دوست عزیز مساله جدید نیست ولی اگر برای میکروتیک و کریو وغیره این امکان رو پیاده سازی کنیم خوب خیلی خوبه!
    حالا شما اسمش رو هرچی صلاح میدونی بذار!
    به نظر شما این کار کار بیهوده ای یا مدیران شبکه رو از ساختن اکانت در ساعات مختلف روز توسط مراجعه کنندگان معاف میکنه!
    اونم با تعداد بالا و درنظر گرفتن مسال مهم تر
    البته بستگی داره شما مساله رو از چه زاویه ای نگاه کنی!
    بنده پیشنهاد میکنم یه تاپیک مجزا باز کنیم و مزایا و معایب اکانتینگ هارو باهم مقایسه کنیم بالاخره این خیلی مفیده!
    فکر نمیکنم چندان جالب باشه که یوزر بتونه بیاد تو سیستم، هر مدل که دوست داشت یوزر جدید بسازه و مدیر اون شبکه/شرکت؛ شخص ثانوی باشه که از وجود کاربر و چند و چون اون مطلع میشه !

یه جایی هست که مراجعه کننده، مشتری یه مغازه یا مجموعه س، مثل یک رستوران، هتل یا ... ؛ واقعا نیازی نیست به ازای هر مشتری، یا مراجعه کننده یه یوزر داشته باشیم ! یه دسترسی محدود تعریق میشه و نهایتا با یک WPA Security خدمات به اشتراک گذاشته میشه؛

در خصوص سازمان ها و مجموعه هایی هم که قراره به نفرات ثابت سرویس دهی انجام بشه، بدیهیه بر اساس سیاست های اون سازمان، در بدو ورود و پیوستن شخص به مجموعه؛ باید اموری مثل همین تعریف کاربر براش انجام بشه.

جایی صحبت از بیهوده بودن این طرح نشد !

واسه ی گزینه های بولد شده
    واسه میکروتیک اکانتینگ که حرفی توش نیست!همه میدونن یکی از قابلیت هایی که داره اکانتینگه!
    شاید منظورم رو درست نرسوندم!
    کریو هم توی سایت خودش بری نوشته کریو کنترل مخصوص اکانتینگه!
    میکروتیک یه روتره دوست عزیز؛ یکی از قابلیت هایی که داره، اکانتینگ هم هست ! اما معنیش این نیست که میکروتیک اکانتینگه ! همچنین است در خصوص کریو !

کریو رو با اجازه شما، من از زمانی میشناسم که به عنوان یک کلاینت روی ویندوز نصب میشد؛ تحت عنوان Winroute Kerio؛ هم اون زمان و هم الان، چیزی نبوده بجز به ادعای شرکت تولید کننده :
    Kerio Control
    Kerio Control (previously called Kerio WinRoute Firewall and before that WinRoute Pro) is a software gateway firewall developed by Kerio Technologies (earlier known as Tiny Software).
    Kerio Control - Wikipedia, the free encyclopedia

Mask سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    فکر نمیکنم چندان جالب باشه که یوزر بتونه بیاد تو سیستم، هر مدل که دوست داشت یوزر جدید بسازه و مدیر اون شبکه/شرکت؛ شخص ثانوی باشه که از وجود کاربر و چند و چون اون مطلع میشه !

یه جایی هست که مراجعه کننده، مشتری یه مغازه یا مجموعه س، مثل یک رستوران، هتل یا ... ؛ واقعا نیازی نیست به ازای هر مشتری، یا مراجعه کننده یه یوزر داشته باشیم ! یه دسترسی محدود تعریق میشه و نهایتا با یک WPA Security خدمات به اشتراک گذاشته میشه؛

در خصوص سازمان ها و مجموعه هایی هم که قراره به نفرات ثابت سرویس دهی انجام بشه، بدیهیه بر اساس سیاست های اون سازمان، در بدو ورود و پیوستن شخص به مجموعه؛ باید اموری مثل همین تعریف کاربر براش انجام بشه.

جایی صحبت از بیهوده بودن این طرح نشد !

میکروتیک یه روتره دوست عزیز؛ یکی از قابلیت هایی که داره، اکانتینگ هم هست ! اما معنیش این نیست که میکروتیک اکانتینگه ! همچنین است در خصوص کریو !

کریو رو با اجازه شما، من از زمانی میشناسم که به عنوان یک کلاینت روی ویندوز نصب میشد؛ تحت عنوان Winroute Kerio؛ هم اون زمان و هم الان، چیزی نبوده بجز به ادعای شرکت تولید کننده :
    Kerio Control
    Kerio Control (previously called Kerio WinRoute Firewall and before that WinRoute Pro) is a software gateway firewall developed by Kerio Technologies (earlier known as Tiny Software).
    Kerio Control - Wikipedia, the free encyclopedia
    دوست عزیز منم گفتم بستگی داره مساله رو از چه زاویه ای ببینی منم منظورم دقیقا همون بودفقط مثال رو ننوشتم
    حالا شما میگی هتل و رستوران من میگم دانشگاه و فرودگاه مثلا...
    برای مساله ی میکروتیک گفتم که انگار منظورم رو درست نرسوندم یکی از قابلیت هاش اکانتینگه حالا بسته به نیاز هر کس نسبت به نیازی که داره کانفیگ میکنه
    برای بحث کریو قبلا رو نمیدونم
    اما حالا این شرکت ادعای تولید ۳ محصول رو داره یکی کریو اوپراتور هست جهت مساله ی voip استفاده میشه کریو کنترل رو که همه میشناسن که تو چه حوزه ای فعالیت داره و کار اکانتینگ میکنه و میل سرور کریو که مشخصه
    حالا قبلا چی بوده و چی شده من دارم میگم کریو کنترل داره الان این کارو میکنه
    دوست عزیز سعی کنید به مسال تعصبی نگاه نکنید!
    هر کس نظری داره!
    توی یکی از تاپیک ها هم سر مساله ی لود بالانس بحث شده بود یکی میگفت میکروتیک خوبه اون یکی میگفت نه باید از لود بالانسر فلان استفاده کرد
    اینا بحث رو منحرف میکنه همین الانم کرده
    بنده میگم اگر امکانش هست تاپیکی مجزا بزنید و اکانتینگ هارو مقایسه کنید!
    بزرگ بودن مساله ای که بالا گفتم نتیجه ی نهایی نیست بلکه دسترسی به پایگاه داده ی اکانتینگه سطحی نگاه نکنید!
    بعضی وقت ها آدم چیزی رو مستقیم نمیگه ولی نتیجه ی حرفاش کاملا مساوی با مستقیم گفتن اون چیزه.
    موفق باشید.

ویرایش توسط maff21 : 2014-12-02 در ساعت 03:42 PM

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    1- رو میکروتیک usermanager نصب کنید.
    2- برای customer یا ادمین public id ست کنید.
    3- از قسمت setting > signup allowd ثبت نام رو فعال کنید.
    4- از آدرس http://routerip/user/signup/publicID کاربر میتونه ثبت نام کنه.

فقط حتما قبلش باید حداقل یک profile برای کاربر ایجاد کنید.

mohsenhvac، amin-net، ehsan653 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نام سرور در کریو چی بنویسم

برچسب برای این موضوع