صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 17

موضوع: از چه نرم افزار اکانتینگ برای کاهش پینگ استفاده کنم؟

نام حقيقي: وحید براتی

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9

از چه نرم افزار اکانتینگ برای کاهش پینگ استفاده کنم؟

سلام
    من زیاد اطلاعات شبکه ندارم ، میخوام سرور کاهش پینگ داشته باشم که با چندتا از دوستان که بازی آنلاین میکنیم از سروری که خودمون داریم استفاده کنیم .
    میدونم که باید یه سرور مجازی ایران بگیرم ، حالا میخوام ببینم باید از چه سیستم عاملی استفاده کنم؟
    چه نرم افزاری برای ساخت اکانت استفاده کنم؟ رایگان باشه و امکاناتی مثل استفاده از ساعت مثلا شبانه و ... هم داشته باشه خیلی خوبه
    ممنون

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    فکر نمیکنم سوالم سخت باشه ، پس احتمالا خیلی پیش پا افتادست که دوستان جواب نمیدن
    اگه یه اطلاعات کلی هم بفرمایید باقیش رو خودم از نت سرچ میکنم

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    1-شما اول بفرماید قصد راه اندازی چه بازی ای را دارید؟
    2- این بازی روی چه پلتفرمی اجرا میشه ؟(معمولا ویندوز یا لینوکس)
    3- نحوه اکانتینگ بیشتر به نوع بازی شما و پلتفرم میزبانی شده داره.
    4- البته معمولا با استفاده از crm کاربرها رو مدیریت می کنن و فعال و یا غیر فعال کردن کاربرها بصورت دستی انجام میشه

- - - ادامه - - -

اما درکل همه موارد بسته به نوع بازی شما ست

maff21 و vaheeed سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    تا حالا فکر میکردم اصلا به بازی بستگی نداره و کلا کار سرور مجازی اینکه اطلاعات رو با سرعت بیشتری ارسال و دریافت کنه ، واسه همینم دنبال سیستم عاملی بودم که با نرم افزار اکانتیگ مچ باشه و کار باهاش راحت .
    1- بازی دوتا2 (dota2)
    2- همیشه ویندوز
    پلتفرم رو هم که میخوام ببینم با چه نرم افزار اکانتینگی مچ هست که همونو از میزبانی بخوام واسم نصب کنه

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    عملا چنین چیزی نداریم.
    اگر اینترنت کاربر برای Steam, Dota, WOW و DotaII عالی جواب دهد نیازی به سروری که وی-پی-ان بزند نیست.

vaheeed سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    درسته در مورد اینترنت ولی عملا چیز دیگه ای هست ، ما 3 نفر با اینترنت 128 میخواستیم وصل بشیم و کلا لگ بودیم و چیزی از بازی نمیدیدم ولی هر اکانت کاهش پینگ گرفتیم با همون اینترنت با سرعت عالی وصل شدیم و بازی کردیم پس 100% تاثیر داره ، منظورتون از وی پی ان ، قندشکن که نیست؟؟ اخه قند شکن سرور مجازی خارج هست و کاهش پینگ سرور مجازی ایران باید باشه

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    سرور کاهش پینگ در واقع همان وی-پی-ان که یک سرور مجازی در ایران با سرعت بالا میباشد که شما به آن متصل میشوید، همین.

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    دوستان کسی با نرم افزارهای اکانتینگ کار نکردن ؟؟!! بالاخره در نهایت باید یک اکانت به کاربر بدم که اطلاعات اینترنتش از سرور مجازی رد بشه و اینجوری انگار یه سرور داخلی تشکیل میشه و سرعت بازی زیاد میشه و این عمل یه نرم افزار اکانتینگ میخواد ، فقط میخوام بدونم از چه نرم افزاری استفاده کنم که :
    رایگان
    امکانات تخصیص ساعات شبانه و ...
    ترجیحا فارسی
    و در نهایت این نرم افزار رو باید روی چه سیستم عاملی نصب کنم ؟؟

نام حقيقي: ابراهیم

عضو عادی شناسه تصویری EMSebi
    نوشته
    276
    سپاسگزاری شده
    171
    سپاسگزاری کرده
    21
    کلا موارد رو خوندم هیچ حرف منطقی به عنوان جواب گفته نشده .
    پینگ بازی بر میگرده به ارتباط کاربر به سرور .
    خوب اکانتینگ فقط میاد محدودیت ها رو مشخص میکنه برای سرور ...حالا هر سرور هزاران مورد محدودیت میتونه داشته باشه - دسترسی ها - میزان پهنای باند - میزان ترافیک حجم داده و ....

پس کلا اکانتینگ هیچ ربطی به مورد بحث ما نداره .

شما اینترنت سرعت پایین دارید . وقتی قرا میشه ارتباط با دیگران برقرار کنه سرور بازی باید اطلاعات رو به بقیه یوزها برسونه خوب معلومه هم میخواد اطلاعات رو بگیره هم بفرسته پس کم میاره .
    شما اکانت بهتر شدن پینگ بازی که میگی در واقع یه سرور با پهنای باند جوابگو هست . حالا ازتباطش یا با v - ppnnn یا پروتکل های دیگه که تعریف میشه .

راهکار اینه که یه بستر سریع برای همه ایجاد کنی مخصوصا بستر سریع برای سرور .

1- سیستم سرور سرعت اینترنتش باید جمع کل سرعت یوزها باشه 4 تا 128 میشه 512 پس باید خودش بیشتر از 512 سرعت داشته باشه مثلا 1024

هرچی سرعتش بیشتر باشه پکت دریافتی کمتر تو صفی که برای ارسال پکت هست میمونه .

مثله خیلی ساده ای بود و خیلی هم بدم میاد سر این موارد کوچیک بحث بشه و مجبور بشم ریز ریز توضیح بدم

maff21 و vaheeed سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط vaheeed نمایش پست ها
    سلام
    من زیاد اطلاعات شبکه ندارم ، میخوام سرور کاهش پینگ داشته باشم که با چندتا از دوستان که بازی آنلاین میکنیم از سروری که خودمون داریم استفاده کنیم .
    میدونم که باید یه سرور مجازی ایران بگیرم ، حالا میخوام ببینم باید از چه سیستم عاملی استفاده کنم؟
    چه نرم افزاری برای ساخت اکانت استفاده کنم؟ رایگان باشه و امکاناتی مثل استفاده از ساعت مثلا شبانه و ... هم داشته باشه خیلی خوبه
    ممنون
    سلام دوست عزیز عمریه من رفتم دنبال این صحبت ها تهش فهمیدم با سرور خونگی کاری نمیشه کرد!

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMSebi نمایش پست ها
    کلا موارد رو خوندم هیچ حرف منطقی به عنوان جواب گفته نشده .
    پینگ بازی بر میگرده به ارتباط کاربر به سرور .
    خوب اکانتینگ فقط میاد محدودیت ها رو مشخص میکنه برای سرور ...حالا هر سرور هزاران مورد محدودیت میتونه داشته باشه - دسترسی ها - میزان پهنای باند - میزان ترافیک حجم داده و ....

پس کلا اکانتینگ هیچ ربطی به مورد بحث ما نداره .

شما اینترنت سرعت پایین دارید . وقتی قرا میشه ارتباط با دیگران برقرار کنه سرور بازی باید اطلاعات رو به بقیه یوزها برسونه خوب معلومه هم میخواد اطلاعات رو بگیره هم بفرسته پس کم میاره .
    شما اکانت بهتر شدن پینگ بازی که میگی در واقع یه سرور با پهنای باند جوابگو هست . حالا ازتباطش یا با v - ppnnn یا پروتکل های دیگه که تعریف میشه .

راهکار اینه که یه بستر سریع برای همه ایجاد کنی مخصوصا بستر سریع برای سرور .

1- سیستم سرور سرعت اینترنتش باید جمع کل سرعت یوزها باشه 4 تا 128 میشه 512 پس باید خودش بیشتر از 512 سرعت داشته باشه مثلا 1024

هرچی سرعتش بیشتر باشه پکت دریافتی کمتر تو صفی که برای ارسال پکت هست میمونه .

مثله خیلی ساده ای بود و خیلی هم بدم میاد سر این موارد کوچیک بحث بشه و مجبور بشم ریز ریز توضیح بدم
    من مشکلم با اینکه چه کاری باید انجام بشه نیست چون این رو از لحاظ تئوری دنبالش رفتم و پیدا کردم که چه کاری باید انجام داد ، سرور بازی داخل ایران و بوسیله افراد ساخته نمیشه بلکه سرور رو خود بازی و سرورهای سخت افزاری که داره میسازه که یکی تو اروپا هست یکی روسیه یکی ترکیه و ... پس ما باید سرعت ارسال و دریافت بسته ها رو کم کنیم که چون isp ها از پروتکل (اولویت بندی) های مختلف استفاده میکنند که کمتر برای بازی هست ، باید این سرعت رو با سرورهای مجازی داخل ایران این کار رو انجام بدیم ، پس تا اینجا میدونم باید از سرور مجازی استفاده بشه و سخت افزار مورد نیاز هم با توجه به بازی متفاوت هست پس باید این مورد رو تجربی بدست آورد ، مشکل من این هست که : تا حالا با سرور مجازی و نرم افزارهای اکانتینگ کار نکردم ، ما چند نفر هستیم و باید بدونیم هر کدوم چقدر داریم استفاده میکنیم که هزینه رو به همون نسبت پرداخت کنیم ، برای این باید از نرم افزار اکانتیگ استفاده بشه ،میبخشید احتمالا من سوالم رو بد مطرح کردم که جواب دوستان زیاد نزدیک نیست

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط maff21 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز عمریه من رفتم دنبال این صحبت ها تهش فهمیدم با سرور خونگی کاری نمیشه کرد!
    من از سرور خونگی نمیخوام استفاده کنم ، فقط اگه بشه برای اشنایی با سیستم عامل و نرم افزار اکانتیگ از vmware استفاده کنم

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط vaheeed نمایش پست ها
    من مشکلم با اینکه چه کاری باید انجام بشه نیست چون این رو از لحاظ تئوری دنبالش رفتم و پیدا کردم که چه کاری باید انجام داد ، سرور بازی داخل ایران و بوسیله افراد ساخته نمیشه بلکه سرور رو خود بازی و سرورهای سخت افزاری که داره میسازه که یکی تو اروپا هست یکی روسیه یکی ترکیه و ... پس ما باید سرعت ارسال و دریافت بسته ها رو کم کنیم که چون isp ها از پروتکل (اولویت بندی) های مختلف استفاده میکنند که کمتر برای بازی هست ، باید این سرعت رو با سرورهای مجازی داخل ایران این کار رو انجام بدیم ، پس تا اینجا میدونم باید از سرور مجازی استفاده بشه و سخت افزار مورد نیاز هم با توجه به بازی متفاوت هست پس باید این مورد رو تجربی بدست آورد ، مشکل من این هست که : تا حالا با سرور مجازی و نرم افزارهای اکانتینگ کار نکردم ، ما چند نفر هستیم و باید بدونیم هر کدوم چقدر داریم استفاده میکنیم که هزینه رو به همون نسبت پرداخت کنیم ، برای این باید از نرم افزار اکانتیگ استفاده بشه ،میبخشید احتمالا من سوالم رو بد مطرح کردم که جواب دوستان زیاد نزدیک نیست

- - - ادامه - - -

من از سرور خونگی نمیخوام استفاده کنم ، فقط اگه بشه برای اشنایی با سیستم عامل و نرم افزار اکانتیگ از vmware استفاده کنم
    خوب عزیز بالا هم بهت گفتن!
    شما یه سوال پرسیدی اما دنبال جواب دیگه ای هستی!
    این دو چیزی هم که میخوای هم تو فروم هم تو اینترنت ریخته!

اما برای جواب:اول ببین میخوای چیکار کنی بعد نوع سیستم عاملت رو مشخص کن!بعد نوع نرم افزار اکانتینگ رو!
    اگر هم برای بالابردن اطلاعات خودت میخوای یکی رو که هم آسونه و متداوله انتخاب کن و کار کن!
    از سناریو های موجود توی فروم هم برای تمرین میتونی استفاده کنی!

برای اینکه بفمی که کی چقدر استفاده میکنه باید از bandwidth meter ها استفاده کنی!

موفق باشی.

ویرایش توسط maff21 : 2014-11-12 در ساعت 06:16 PM

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    تو اینترنت خیلی چیزا نوشته شده در واقع همه چی هست ،واسه همینم آدم رو گیج میکنه و احتیاج به راهنمایی پیدا میکنه ، میدونم باید سیستم عامل و بعد اکانتینگ رو انتخاب کنم ، اما کدوم سیستم عامل و اکانتینگ مچ و متداول هست ؟؟!!! 2تا اسم باشه خودم باقیشو تو اینترنت پیدا میکنم ، و دونستن این دو تا اسم تجربه میخواد نه جستجو ، که البته جستجو هم کردم ولی گفتم خیلی چیزا معرفی شده

نام حقيقي: Mask

خواننده شناسه تصویری Mask
    نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    کل قضیه اینه:
    شما قراره یه vpn سرور بر روی یک سرور ایرانی(میکروتیک-ویندوز یا لینوکس) ایجاد کنید. کاربرانتون بهش متصل بشوند و ترافیک اصلی با اون سرور واسط که پهنای باند بالایی داره به سرور اصلی بازی ارسال و دریافت شه.
    به نظر من : همه این کارها رو هر 3 سرور انجام میدهند.
    مثلا من با ویندوز کاملا اشنا هستم. اگه روزی بخام این کار رو بکنم یه
    RRAS
    رو سرور ویندوز ران میکنم و با یه nttac فعلا شروع میکنم.

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mask نمایش پست ها
    کل قضیه اینه:
    شما قراره یه vpn سرور بر روی یک سرور ایرانی(میکروتیک-ویندوز یا لینوکس) ایجاد کنید. کاربرانتون بهش متصل بشوند و ترافیک اصلی با اون سرور واسط که پهنای باند بالایی داره به سرور اصلی بازی ارسال و دریافت شه.
    به نظر من : همه این کارها رو هر 3 سرور انجام میدهند.
    مثلا من با ویندوز کاملا اشنا هستم. اگه روزی بخام این کار رو بکنم یه
    RRAS
    رو سرور ویندوز ران میکنم و با یه nttac فعلا شروع میکنم.
    دقیقااااا ، ممنون از جوابتون خیلیی عالی ، شما با ویندوز کار کردی ولی من که با هیچ کدوم کار نکردم به نظرتون کدوم سادتر هست و مطالب اموزشی بیشتری تو اینترنت هست که باهاش کار کنم ؟ و کدوم ارزونتر هست (معمولا برای هاست که میخرم ویندوز گرونتر هست برای این هم همینطور؟)

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع