نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل عدم اتصال اکانت IBSng

نام حقيقي: karimi

عضو عادی
    نوشته
    152
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    169

مشکل عدم اتصال اکانت IBSng

سلام به همه مهندسین
    بنده توی IBS اکانت ساختم . (ابتدا شارژ ساختم - بعدش گروه ساختم - در آخر هم اکانت مورد نظر رو ساختم)
    حال مثلا توی یه سیستم دیگه که میخوام اکنت رو با یوزر و پسوردش وصل کنم و صل نمیشه .
    تنها کاری که نکردم IP Pool نساختم. اگه بسازم چطوری باید به یوزرهای معمولی وصلش کنم؟ (چون فکر کنم ip pool برای رادیوس باشه دیگه؟ منم که نمیخوام رادیوس کنم، چون میخوام مستقیم از خود اکانت های IBS تو یه سیستم دیگه وصل بشم .)

ضمناً سیستم IBS و سیستم کلاینت که میخواد به آی بی اس متصل بشه هر دو تو یه رنج آی پی هستند و بهم پینگ دارند . مشکلی از این بابت نیست .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2011 نمایش پست ها
    سلام به همه مهندسین
    بنده توی IBS اکانت ساختم . (ابتدا شارژ ساختم - بعدش گروه ساختم - در آخر هم اکانت مورد نظر رو ساختم)
    حال مثلا توی یه سیستم دیگه که میخوام اکنت رو با یوزر و پسوردش وصل کنم و صل نمیشه .
    تنها کاری که نکردم IP Pool نساختم. اگه بسازم چطوری باید به یوزرهای معمولی وصلش کنم؟ (چون فکر کنم ip pool برای رادیوس باشه دیگه؟ منم که نمیخوام رادیوس کنم، چون میخوام مستقیم از خود اکانت های IBS تو یه سیستم دیگه وصل بشم .)

ضمناً سیستم IBS و سیستم کلاینت که میخواد به آی بی اس متصل بشه هر دو تو یه رنج آی پی هستند و بهم پینگ دارند . مشکلی از این بابت نیست .
    ببخشید من متوجه سوالتون نشدم اما RAS این ibs چی هست AAA رو برا چه سرویس انجام میده

vahid2011 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: karimi

عضو عادی
    نوشته
    152
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    169
    خوب من RAS ندارم . چون نیازی ندارم دیگه . من فقط میخوام اکانت ساخته در IBS مجازی رو توی یه سیستم مجازی دیگه مثلا ویندوز 7 یا ایکس پی وصلش کنم .

AAA برای چه سرویسی ؟ یه کم مبتدی تر بگید.حرفه ای نیستم . سرویس معمولیه . شاید شبیه وی.پی.ا.ن

----------------------------

فکر کنم راه رو اشتباه دارم میرم .
    خود IBS به تنهایی اکانت هاش وصل نمیشه ؟ یعنی فقط اکانتینیگه؟ من این وسط میکروتیک نداشتم برای اتصال . D:

ویرایش توسط vahid2011 : 2013-11-03 در ساعت 12:38 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

اتصال نود به ibsng

مشکل در اتصال اکانت ibsng

عدم شارژ کاربر در ibsng

مشکل عدم اتصال اکانت

اتصال اکانت ibs

برچسب برای این موضوع