نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 5سپاس
  • 3 توسط edward71
  • 2 توسط paravand20

موضوع: نرم افزار اکانتینگ باقابلیت محدودیت حجم

نام حقيقي: سید یحیی زاهدی فرد

خواننده شناسه تصویری YahyaZahedi
    نوشته
    349
    سپاسگزاری شده
    261
    سپاسگزاری کرده
    188
    نوشته های وبلاگ
    4

نرم افزار اکانتینگ باقابلیت محدودیت حجم

سلام
    من یک شبکه ورک گروپ دارم که میخواهم در آن کاربران درماه محدودیت دانلود داشته باشند و همچنین برای داشتن اینرنت به سرور اصلی Vpn یا هم چین چیزی بزنند ، این شبکه 10 تا 15 کامپیوتر داره و میخواهم خیلی راحت باشه . چون فقط میخواهم کاربران به اینترنت با محدودیت حجم که به آن ها اختصاص دارد وصل شوند

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    با میکروتیک این کار شدنی اما واسه حجم می تونی از یه نسخه فری IBS استفاده کنی من دارم استفاده می کنم تا حالام به مشکل بر نخوردم

نام حقيقي: mehdi

عضو عادی شناسه تصویری mmahmoodi
    نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    یک روتربرد 750 gl میخرید و برای محدودیت حجمی هم میتونید از user manager خود میکروتیک استفاده کنید به علاوه کلی امکانات دیگه.

نام حقيقي: وحید محمودی

عضو عادی شناسه تصویری edward71
    نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط YahyaZahedi نمایش پست ها
    سلام
    من یک شبکه ورک گروپ دارم که میخواهم در آن کاربران درماه محدودیت دانلود داشته باشند و همچنین برای داشتن اینرنت به سرور اصلی Vpn یا هم چین چیزی بزنند ، این شبکه 10 تا 15 کامپیوتر داره و میخواهم خیلی راحت باشه . چون فقط میخواهم کاربران به اینترنت با محدودیت حجم که به آن ها اختصاص دارد وصل شوند
    درود

دوست عزیز نرم افزار CCproxy خوراک این کاره ! همه کاری میتوننی باهاش بکنی از جمله : وب فیلتر ، ارائه حجم ، اعمال محدودیت بر روی پورت ها ، دادن یوزر و پسوورد ( بر اساس رمز ، مک آدرس ، آی پی ) و کارای دیگه !!

دوستان برای کارهای ساده لطف کنید میکروتیک پیشنهاد ندید ، گرهی که با دست باز میشه چرا با دندون باز می کنید ؟

paravand20، aqfery و YahyaZahedi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز نرم افزار CCproxy خوراک این کاره ! همه کاری میتوننی باهاش بکنی از جمله : وب فیلتر ، ارائه حجم ، اعمال محدودیت بر روی پورت ها ، دادن یوزر و پسوورد ( بر اساس رمز ، مک آدرس ، آی پی ) و کارای دیگه !!

دوستان برای کارهای ساده لطف کنید میکروتیک پیشنهاد ندید ، گرهی که با دست باز میشه چرا با دندون باز می کنید ؟
    در دادن سلوشن های کاری نظر ها متفاوت هست پس بهتر هست نظرات خود را به دیگران تلقین نفرمایید

من به شخصه واسه این کار به هیچ وحج از این نرم افزار استفاده نخواهم کرد چون تجربم این رو میگه و در روتینگ هم تا بتوانم از میکروتیک استفاده نخواهم کرد

سلوشن های متفاوت را با توجه شرایط پروژه میدن نه اینکه نوک بینی خودتون رو ببینید و یه چیزی تحویل صاحبکار بدید

موفق باشید

mehrzadmo و YahyaZahedi سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار اکانتینگ اینترنت

نرم افزار اکانتینگ

دانلود نرم افزار اکانتینگ اینترنت

نرم افزار اکانتینگ باقابلیت محدودیت حجم

دانلود نرم افزار برای مدیریت شبکه ورک گروپ

اعمال اکانتینگ ساده در میکروتیکنرم افزار اکانتینگ اینترنت کاربرانمعرفی نرم افزار رایگان برای اکانتینگ در یک شبکه نرم افزار مديريت شبكه وورك گروپنرم افزار اکانتینگ مدیریت حجماکانتینگ حجممدیریت اکانتینگ توسط نسخه نرم افزاری میکروتیکاکانتینگ میکروتیک حجم نرم افزار مدیریت حجم دانلود networksسرتیفیکیت در فایرفاکسنرم افزار اكانتينگ اينترنت دريافت مك نرم افزار اکانتینگ محدودیت حجمنرم افزار مدیریت شبکه ورک گروپدانلود نرم افزار اکانتینگ محدودیت اینترنتنرم افزار اکانتینگ اینترنت یک کامپیوترنرم افزار اکانتینگ فرینرم افزارهای اکانتینگنرم افزار اکانتینگ آن لایننرم افزار اکانتینگ برای باز کردن روتربورد میکروتیکمحدودیت اکانتینگ در میکروتیک

برچسب برای این موضوع