نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: مشكل NTTacPlus

عضو غیر فعال شناسه تصویری woody
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

مشكل NTTacPlus

سلام

آقا من يه مشكلي با NTTACPLUS دارم كه پدر اي اس پي رو در آورده
    تا همين چند وقت پيش درست كار مي كرد ولي الان حدود 5 روزه كه يه دفعه قاطي مي كنه و به هيچ كاربري اجازه ورود نميده. cpu usage رو مي بره روي 50 % و بايد يه بار stop service , start service كرد تا دوباره مثل آدم كار كنه. ولي مشكل اينه كه زياد دوام نمياره و دوباره همون وضع پيش مياد و ما كارمون اين شده كه هي stop service و start service كنيم .اين كار باعث ميشه كه NTTACPLUS مدت استفاده user ها رو حساب نكنه و credit كاربرها تموم نميشه.من فكر ميكنم كه مشكل روتر باشه چون activity LED خيلي زياد كار مي كنه.حتي وقتي هيچ كس connectنيست هم باز هم كار تند تند چشمك ميزنه.netflow رو هم روي روتر آزمايش كردم ولي هيچ چيز غير عاديي وجود نداشت.
    لطفا كمك كنيد.اميدم فقط به همين جاست

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری karbasian
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    چند وقته من هم همين مشكل رو پيدا كردم . قبلا با روتر 2511 درست كار ميكرد ولي از وقتي روتر 2610 خريدم
    هرچندروز يك بار قاطي مي كنه . كاربر ها نمي توانند كانكت بشوند و بايد دستگاه رو ريست كنم . هم اكانتينگ رو هم كش سرور رو هم روتررو . برنامه من INCTAC است كه از اين شركت خريدم . نمي دونم براي شما هم همين برنامه است . اگر همين است فروشندگان به شما چه جوابي داده اند. به ما كه جواب سربالا مي دهند و مي خواهنداز سر خودشان باز كنند. البته من اول به روتر شك كردم ولي بعدا ديد م وقتي قاط مزنه اينترنت داريم و پينگ هم ميشه ولي تلنت نميشه كرد. به كوروش هم با ياهو مسنجر پيغام دادم ولي هنوز جواب نداده . خدا كنه بتونن حلش كنن . اعصاب مار ا كه خيلي خرد كرده . هي بايد سيستم هارا ريست كنيم و تند تند سربزنيم اون هم با دايال اپ كانكت تا بفهميم كي قاطي كرده . اگه جواب ندادن لطفا شما هم مشكلت رو كامل تر بگو ببين مثل مال ما است بلكه فكرهامون رو روهم بريزيم ببينيم ميتونيم كاري بكنيم يا نه من كه خيلي اعصابم خورده. كسي كه معلوم نيست بتونه كاري بكنه بلكه خودمون باهم بتونيم حلش كنيم .چون مشكل شما هم مثل مشكل مااست اگر برنامه شما هم همين است احتمالا مشكل نرم افزار INCTAC است كه از NTTACPlus استفاده مي كند البته بعد است چون خود NTTACPlus
    قاطي مي كند . اگرهم كه نه شايد باگي داره يا اين كه از روي اينترنت چك ميشه و كركي ها رو خراب مي كنه وتوي كارشون اخلال ايجاد مي كنه.
    با تشكر

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    من به سيسكو ميل زدم و ازشون مشاوره خواستم.
    اونا مي گفتن كه اين جور مشكلات واسه برنامه هاي اكانتينگ وقتي پيش مياد , ممكنه كه واسه اين باشه كه روتر بد كار بكنه و اطلاعات ناقص به نرم افزار بده.واسه همين پيشنهاد كردن كه ترافيك روي شبكه و روتر رو چك كنم چون ممكنه به خاطر ترافيك بالا روتر بد كار كنه كه البته چيز غير عاديي نديدم.
    با يكي از ISP هاي ديگه هم مشورت كردم كه خيلي سابقه دارن و از NTTac استفاده ميكردن ولي اونا گفتن كه يه بار مشكل مشابه به وجود اومده و با چك كردن ارتباطات فيزيكي شبكه حل شده.مثلا اينكه كابلها مشكل داشته باشن , hub/switch مشكل داشته باشه يا كارت شبكه اي خراب شده باشه.

فعلا ...

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اين مشکلی که نوشتين هيچ ربطی به NTTacPlus نداره!
    مشکل از روترتونه . . .
    CPU Usage اش رو چک کنين.

در ضمن من از INCTAC هيچی نميدونم!

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    اينها رو اينجا مينويسم كه اگه يه بار كسي مشكل مشابهي واسش پيش اومد تا اينجا رو داشته باشه.

ما cpu usage و mem usage رو هم چك كرديم و اينقدر كم بود كه خجالت كشيديم.
    بعد متوجه شديم كه اغلب مواقعي كه login , logout زياد ميشه اين مشكل پيش مياد (يعني پيك مصرف) و دقيقا موقعي از كار ميفته كه يه يوزر logout ميكنه.اين مسئله رو با آقاي كورش در ميون گذاشتيم و ايشون فرمودن كه مشكل ممكنه از database structure باشه و بعدش هم چون بانك ما اكسس بود گفتن كه بايد compact and repair كنيم كه ما اين كار رو هم كرديم و الان اين مشكل به جاي اينكه هر نيم ساعت يه بار پيش بياد, الحمدلله و به لطف آقاي كورش روزي يه بار پيش مياد ولي هنوز مرتفع نشده.
    خواستم تا همينجاش تشكري از آقاي كورش و بقيه دوستان كرده باشم.

البته در مرحله بعد هم بايد با يه روتر ديگه قضيه رو چك كنم چون ممكنه مشكل از اون باشه.

عضو سابق
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    يه راه حل بهت پيشنهاد ميكنم :
    ديتابيستو كامل بفرستي روي اسكيوال سرور و روي يك كامپيوتر جداگونه كه مجبور به پردازشي غير از پردازش ديتابيس نباشه
    بعضي وقتها اگه تايم آوت ان تي تك با ديتابيس زياد بشه قاط ميزنه و كلا بيخيال ميشه ...

ویرایش توسط myjoker : 2004-04-19 در ساعت 04:13 PM

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از راهنماييت.باز اينجوري يكم اميدوار شدم شايد درست بشه.حالا كو تا روتر گير بيارم.
    ما ديگه هيچي به ذهنمون نميرسيد تو فكر اين افتاديم نكنه باتري ups خراب شده باشه!!!

مرسي

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع