نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ارور 619 و nttac+

نام حقيقي: farbod

خواننده
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

ارور 619 و nttac+

سلام
    دیروز به صورت ناگهانی تمام user ها در شبکه lan با ارور619 برخورد کردن و از دیروز هیچ کاربری نمیتونه متصل بشه
    اما همان کاربر ها با user خودشون از منزل و خارج از شبکه lan میتونن به سرور وی پی ان کانکت شن بدون هیچ مشکلی
    -اکانتینگ rras و nttac.
    - nttac و rras هر دو بر روی یک سرور کانفیگ شدن.
    - تعداد یوزر ها 10 تا هستند و به سرور فشار نمیاد.
    - در rras از 127.0.0.1 استفاده کردم به جای localhost.
    - user جدید هم که در nttac میسازم به همین صورت در شبکه lan با 619 مواجه میشه و اصلا کانکت نمیشه اما از خارج از شبکه مشکلی نداره.
    - روی سرور firewall و چیزه دیگه ای نداریم.
    لطفا کمک کنید که دمه عیدی نمیدونم این مشکل چی بود که پیش اومد
    راستی ارور 619 مربوط به بسته بودن port pptp هست.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    ببين اصلا يوزر به اكانتينگ مي رسه يا نه ؟ - از تو لاگ ان تي تك . سعي كن كانكت شي و بعد نگاه كن ببين به لاگ چيزي اضافه ميشه يا نه ؟ -

اگر بله تنظيمات ان تي تك رو بزار و لاگ مربوطه شو اگر خير RRAS رو بررسي كن .

farbod سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    ممنون از جوابت
    user های ما چون ip ثابت داریم میتونن از خارج از محیط lan به شبکه متصل شن
    مثلا من الان خودم از خونه با user pass خودم وصل شدم و همه چیز ok هست همین الان لاگ ها رو هم نگاه کردم و نوشته که خودم وصل شدم
    اما
    با همین user وقتی از درون شبکه lan میخوام وصل بشم با ارور 619 مواجه میشم و لاگی هم برداشته نمیشه اصلا هیچی نمینویسه
    این قضیه واسه تمام یوز ها و کامپیوتر های درون lan هست
    در مورد تنظیمات rras هم حدود 6 ماه هست که بدون هیچ مشکلی کار میکرد تا وقتی این مشکل پیش اومد امروز rras رو stop start کردم و restart اما بازم جوابی نگرفتم . حتی اتنتیکیشن رو هم از روی ردیوس برداشتم که از خود اتنتیکیشن ویندوز استفاده کنه و در ویندوز user وی پی ان تعریف کردم اما بازم ارور 619

خواننده
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    اقا مشکل برطرف شد
    بگم چی بود خندتون میگیره . من روزی که این اتفاق افتاد سخت افزار رو چک کردم . چند بار روتر رو restart کردم , modem رو چند بار خاموش روش کردم و چند بار سرور ها و کامپیوتر هارو . تا امروز دیگه دیدم از دوستان کسی کمک نکردند . رفتم دیگه اینترنت رو فعلا مستقیم کنم که واسه این 2 روز مونده به عید سرهم بندی بشه تا بعد از عید درستش کنم . سرتون درد نیارم سرور رو از مدار خارج کردم روتر رو مستقیم زدم به مودم دیدم چراغ لینک مودم روشن نمیشه . کشیدم باز کابل رو زدم روشن شد.سرور رو برگردوندم تو مدار دیدم درست شده
    حالا همه چی ارومه من چقدر خوشحالم

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارور619

ارور 619 وی پی ان

ارور شماره 619ارور 619بررسی ارور 619ارور 619 مودم بسته بودن درگاه مربوطه (pptp) رفع کردن ارور 619 اتنتيكيشنرفع ارور619برطرف کردن مشکل 619رفع مشکلات 619وی پی انبرای رفع ارور 619ارور619 مودمحل کردن ارور 619ارور 619وی پی انارور 619 شبکهچگونگی برطرف کردن ارور 619بسته شدن nttacحل شدن ارور619کانفیگ nttacplus برای وی پی انطریقه برطرف کردن ارور 619 در وی پی انراه حل درست ارور 619 وی پی ان مشکل ارور619مشکل rras بدون وی پی ان

برچسب برای این موضوع