نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط farshidkiani
  • 1 توسط Gitex

موضوع: backup از دیتابیس ibsng نسخه free

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

backup از دیتابیس ibsng نسخه free

تنها روشی که من تونستم بک آپ بگیرم استفاده از navicat برای pgsql بود که البته تو لینوکس ibsng به طور دیفالت امکان اتصال به pgsql از روی یه سیستم دیگه وجود نداره و شما باید دستی اونو فعال کنین!
    How Do I Enable remote access to PostgreSQL database server?
    اینم آموزش فعال کردن این قابلیت.برای اتصال به دیتابیس هم از مشخصات زیر استفاده کنین!
    یوزر:ibs
    pass:123456
    database: IBSng
    من این روش رو امتحان کردم و ۱۰۰٪ جواب داده.نمی دونم ارایه نرم افزار navicat برخلاف قوانین هست یا نه واسه همین لینک نمی گذارم.فقط وظیفه خودم دونستم دوستانی که این مشکل رو دارن راهنمایی کنم چون من خودم یک دفعه سر همین import دیتابیس به کلی مشکل خوردم و پدرم در اومد تا درست کنمش!
    خواستم توی تاپیک قبلی جواب بدم که سیستم گفت تاپیک قدیمی هست و پست رو ارسال نکرد!

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط farshidkiani : 2010-12-21 در ساعت 09:22 PM
    mohsenhvac و scanme سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: نت

خواننده شناسه تصویری fun_9990
    نوشته
    129
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    62
    اقا اینو کامل بک اپ گرفتیم و روی ویندوز هم اوردیم و بعد روی یه هاست دیگه قرار دادیم

حالا با چه دستوری میشه اینو توی فولدری مثل root یا tmp که قرار دادیم دوباره restore کنیم . خیلی ممنون میشم .

اینجا رو یکی کمک کنه . فدای همتون بشم

ویرایش توسط fun_9990 : 2011-01-01 در ساعت 04:42 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    از گزینه execute sql file استفاده کن.اگر هم اروری چیزی داد یه بار کل table های دیتابیس جدید رو پاک کن بذار از روی فایل بسازه.من با نسخه مک کار کردم شاید تو ویندوز گزینه های فرق کنه!

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    من به این شکل backup گرفتم شاید این روش راحت تر باشه!
    به دیتابیس که وصل شدین روی IBSng کلیلک کنین بعدش روی public راست کلیلک کنین گزینه dump sql file روی بزنین تا از روی دیتابیس شما یه فایل sql بسازه.
    حالا برین تو دیتابیس IBSng جدید و تمام table هاشون delete کنین.البته اجازه نمی ده همه رو باهم پاک کنین واسه همین چند دفعه همه رو انتخاب کنین و پاک کنین تا کلیه table ها پاک بشن.
    حالا روی execute sql file کلیک کنین و فایل sql که ساختین رو بهش معرفی کنین و تیک continue on error رو حتما بزنین چون یه سری ارور می ده مربوط به اینکه این table وجود نداره که drop کنه و ... به ارور ها توجه نکنین و در نهایت دیتابیس شما به حالت اول بر می گرده.فقط این نکته رو بگم که فقط table ها رو پاک کنین و به چیز دیگه دست نزنین دردسر می شه!!!

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    نقل قول نوشته اصلی توسط fun_9990 نمایش پست ها
    اقا اینو کامل بک اپ گرفتیم و روی ویندوز هم اوردیم و بعد روی یه هاست دیگه قرار دادیم

حالا با چه دستوری میشه اینو توی فولدری مثل root یا tmp که قرار دادیم دوباره restore کنیم . خیلی ممنون میشم .

اینجا رو یکی کمک کنه . فدای همتون بشم
    با wget از هاست دیگه فایل رو بگیر.

scanme سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

گرفتن backup از IBSNG

گرفتن بک آپ از ibsng

backup ibsng

بکاپ گیری از ibsng

آموزش بکاپ از ibsng

پاک شده دیتا بیس ibsng

بکاپ گیری در IBSng

نحوه بکاپ گرفتن IBSNG free

گرفتن بکاپ از ibsng

backup ibsng free

آموزش بکاپ گرفتن از IBSng

ibsng free مشخصات enterprise

گرفتم بکاپ از ibs

back ip ibsngنحوه بک آپگیری از ibsngبرگرداندن backup از ibsngبک آپ گرفتن از یوزر ها در ibsngآموزش تصویری بک آپ گیری ibsngابزار ویرایش دیتا بیس ibsngپشتیبان گیری از یوزرهای ibsngبکاپ گرفتن روزانه ازibsng به ftpبک آپ گرفتن از ibsngويرايش ديتابيس در ibsngنسخه جدید IBSng freeآموزش گرفتن بک آپ دستی در IBSng

برچسب برای این موضوع