صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 از مجموع 33

موضوع: IP اختصاصی در NTTacPlus - حل شدن مسئله یکبار برای همیشه!

نام حقيقي: OOO

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من مشکلم اینه که در نرم افزار nttac در پوشه Redus reply list که گفته شده در توضیح اول این تاپیک من این را ندارم Framed-IP-Address
    من چطوری این را باید براش تعریف کنم یا تنظیم کنم؟یعنی این Framed-IP-Address نیست و سفید هست. تا جایی که میدونم در وی پی اس طبق گفته این تاپیک درست انجام دادم ولی در nttac اون گزینه را ندارم که بهش اختصاص بدم .

نام حقيقي: OOO

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    سلام داداش . خوبی؟
    ممنون که جواب میدین و کمک می کنین.
    اقا مشکل حل شد . ایراد کار اینجا بود که من از nttac که روی کامپیوتر خودم وصل میشدم و داخلش همچین چیزی نبود و اصلا به فکرم نرسید که از nttac سرور وارد شم ببینم اصلا همچین چیزی داره یا نه . امروز صبح شانسی وارد شدم دیدم بله داخل سرور nttac در هست و ازونجا وارد کردم و الان کار میکنه و مشکلی نداره. دیشب هم به حرفت گوش دادم و 16 ای پی دیگه گرفتم که بشه 32 تا ولی هنوز تحویل ندادن و قرار بود به شما تماس بگیرم بخاطر این نگرفتم که اول ای پی ها را تحویل بدن. به هر حال از لطفت ممنونم.
    فقط یه سوال؟
    من وقتی از سایتهای شناسایی ای پی که میبینم مثل maxmind آی پی درست هست و همونی هست که دادم ولی وقتی از خود کانکشنی که بهش وصل شدم به قسمت Details میرم آی پی را ننوشته و آی پی لوکال را نوشته . چیکار کنم که آی پی درست را که بهش تخصیص دادم نمایش بده؟

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

nttac plus assign ip to user

ساخت ip اختصاصي در nttac

ip اختصاصی nttacحل ارور error 919 in vpnhttp://forum.persiannetworks.com/f62/t39067.htmlnttacplus ip staticآی پی اختصاصی در nttacحل مشکل ارور 919 vpnآموزش کانفیگ NTTAC آی پی اختصاصیerror 919در وي پي انوارد نشدن به نرم افزار nttplus برای ساخت یوزر وی پی انارور 919 vpnرفع ارور 919 برای vpnrouting and remote access آموزش دانلودnttacplus framed-IP-Addressامتحان ip اختصاصیرفع ارور 919 vpnاختصاص دادن آی پی اختصاصی به کاربررفع ارورrouting ip NTTACPLUSآموزش تنظیم nttac برای آی پی اختصاصیساخت آي پي اختصاصينوع کانکشن nttacplusنحوه حل ارور 919 vpnتعريف اي پي اختصاصي

برچسب برای این موضوع