صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 33

موضوع: IP اختصاصی در NTTacPlus - حل شدن مسئله یکبار برای همیشه!

نام حقيقي: Memphis Raines

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadxx نمایش پست ها
    سلام
    سرور مجازی 2 تا دارم و هرکدام 3 آیپی .
    حرف اینه که برنامه NTTac نمیتونه با بیشتر از 1 آیپی برای اتصال کار کنه !!!
    آیا این حرف اشتباه هست ؟
    چیزی رو که تست نکردم نمیتونم به وضوح در مورش حرف بزنم، ولی از نظر تئوری، مهم نیست که یک سرور چند تا IP داره و ما جایی در RADIUS و حتی خود NTTacPlus چیزی بنام IP رو کانفیگ نمی کنیم. مهم اینه که همه اینا روی localhost قرار گرفتند. به نظر من مهم نیست با چه IP ای به سرور وصل میشید، مهم اینه که وصل شدید. در مورد شما هم نیازی به تنظیمات Address Pools نمیبینم...

نام حقيقي: safa

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    دست شما واقعا درد نکنه من انجام دادم و بدون مشکل کار می کنه

نام حقيقي: hamed

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    همه تنظیمات را انجام دادم اما فقط با IP اصلی لاگین می کنه. اگر کسی در مورد تنظیمات IP اختصاصی در nttac اطلاعاتی داره لطفا" راهنمایی کنه.

نام حقيقي: mostafa

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام
    من تمامی مراحل را انجام دادم و مشکل حل نشد ..!

آی پی ست شده روی یوزر مربوطه کار نمی کنه ولی آی پی های دیگه با همون یوزر کار می کنه .!

لطفا راهنمایی کنید ...

نام حقيقي: mostafa

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    من تمامی مواردی که دوستمون گفت رو انجام دادم.

اما ارور 800 میده.

دیگه موندم چیکار کنم ...

متن ارور 800 که میده اینه.

the remote connection was not made because the attemped vpn tunnels failed. the vpn server might be uncreable

از دوستان بخصوص صاحب این تاپیک اگر می تونه کمک کنید ... ممنون

نام حقيقي: Reza Dehbozorgi

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام، من همه مراحل را به ترتیب رفتم !
    سه بار هم چکش کردم اما مشکلی ندیدم !
    الان من همه کارها را به ترتیب کردم مرحله اخر که در nttac به کاربر ایپی اختصاصی می دهم در RADIUS دیگر کاربر نمی تواند وصل شود و به خطای 691 می خوره ! دوباره وقتی Framed-IP-Address که جلوش یک ایپی لوکال گذاشتم را پاک می کنم کاربر دوباره فعال میشود !

مشکل کجاست ؟

نام حقيقي: JaVaD

عضو عادی شناسه تصویری mjzaret
    نوشته
    515
    سپاسگزاری شده
    213
    سپاسگزاری کرده
    562
    آيا مي‌شود چنين كاري رو براي سرور اكانتينگ ADSL هم انجام داد؟

مي‌خوام براي مشتركينم IP اختصاصي بدم و با هر بار كانكت شدن IPشون تغييري نكنه.

شاد باشيد

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    ميشه اما خوب بايد مديريت اي ژي ها تونو دستي انجام بدين . كي چه اي پي گرفته و چه اي پي هايي آزاده و ...

نام حقيقي: JaVaD

عضو عادی شناسه تصویری mjzaret
    نوشته
    515
    سپاسگزاری شده
    213
    سپاسگزاری کرده
    562
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    ميشه اما خوب بايد مديريت اي ژي ها تونو دستي انجام بدين . كي چه اي پي گرفته و چه اي پي هايي آزاده و ...

اگه ميشه كمي در موردش توضيح بدين كه به چه صورت بايستي انجام بشه و به چه تنظيماتي نياز دارم؟

شاد باشيد

نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    شما مي تونيد تو ان تي تك مشخص كنيد كه اون كاربر يا گروهي از كاربران اي پي خاصي يا اي پي از پول خاصي رو بگيرند . به پست زير مراجعه كنيد :
    آموزش ip pool in Nttac

f14f21 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: OOO

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام . من برای این موضوع همین الان عضو شدم . کاری که گفتین را انجام دادم و با کانکشن هم وصل شدم ولی چیزی که هست اینه وقتی ای پی خودم را با سایت maxmind چک کردم دیدم ای پی خود سرور را نشون میده در صورتی که من ای پی اختصاصی داده بودم . مثلا اگه ای پی سرور 100.100.100.100 هست و ای پی اختصاصی را من 100.200.200.200 دادم ولی وقتی وصل شدم ( بدون مشل وصل شد) ولی وقتی ای پیم را چک کردم دیدم برای خود سرور را نشان میده . چیکار باید کنم ؟

نام حقيقي: ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

پینک نمیشه

من وقتی مراحل رو واسه آیپی اختصاصی انجام میدم کانکت میشه ولی هیچ سایتی باز نمیشه کلا همه یوزر ها این طوری میشن تا زمانی که کلا آی پی پول را غیر فعال کنم اون موقع دوباری درست میشه خواهشن کمکم کنید

نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام . من برای این موضوع همین الان عضو شدم . کاری که گفتین را انجام دادم و با کانکشن هم وصل شدم ولی چیزی که هست اینه وقتی ای پی خودم را با سایت maxmind چک کردم دیدم ای پی خود سرور را نشون میده در صورتی که من ای پی اختصاصی داده بودم . مثلا اگه ای پی سرور 100.100.100.100 هست و ای پی اختصاصی را من 100.200.200.200 دادم ولی وقتی وصل شدم ( بدون مشل وصل شد) ولی وقتی ای پیم را چک کردم دیدم برای خود سرور را نشان میده . چیکار باید کنم ؟
    اين مشكل مربوط به نس سرورتون هست . شما اي پي رو نت كردين . در نهايت فقط اي پي گيت وي يا سرورتون نمايشد داده ميشه (از ديد نظر بيروني ) . اما داخل شبكه (با دستور ipconfig مي تونيد مشاهده كنيد .) همون اي پي رو داريد .

من وقتی مراحل رو واسه آیپی اختصاصی انجام میدم کانکت میشه ولی هیچ سایتی باز نمیشه کلا همه یوزر ها این طوری میشن تا زمانی که کلا آی پی پول را غیر فعال کنم اون موقع دوباری درست میشه خواهشن کمکم کنید
    گيت وي و ماسك رو هم بايد براشون مشخص كنيد يا اون اي پي پول رو بايد نت كنيد . دقيقا ميشه عكس مشكل قبلي ...

نام حقيقي: OOO

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    {اين مشكل مربوط به نس سرورتون هست . شما اي پي رو نت كردين . در نهايت فقط اي پي گيت وي يا سرورتون نمايشد داده ميشه (از ديد نظر بيروني ) . اما داخل شبكه (با دستور ipconfig مي تونيد مشاهده كنيد .) همون اي پي رو داريد . }
    میشه دقیق بهم بگی باید چیکار کنم؟ ازت ممنون میشم . یا میشه بهم پیغام بدی میتونی از طریقتیم ویور وارد سیستم بشی برام تنظیم کنی؟ واقعا عجله دارم. آیدی یاهووی من هست Liberty_dollar

نام حقيقي: ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    اين مشكل مربوط به نس سرورتون هست . شما اي پي رو نت كردين . در نهايت فقط اي پي گيت وي يا سرورتون نمايشد داده ميشه (از ديد نظر بيروني ) . اما داخل شبكه (با دستور ipconfig مي تونيد مشاهده كنيد .) همون اي پي رو داريد .

گيت وي و ماسك رو هم بايد براشون مشخص كنيد يا اون اي پي پول رو بايد نت كنيد . دقيقا ميشه عكس مشكل قبلي ...

من هنوز هم این مشکل رو دارم یعنی وقتی کانکت میشم ریسیو ندارم لطفا واضح تر بگید باید چی کار کنم

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

nttac plus assign ip to user

ساخت ip اختصاصي در nttac

ip اختصاصی nttacحل ارور error 919 in vpnhttp://forum.persiannetworks.com/f62/t39067.htmlnttacplus ip staticآی پی اختصاصی در nttacحل مشکل ارور 919 vpnآموزش کانفیگ NTTAC آی پی اختصاصیerror 919در وي پي انوارد نشدن به نرم افزار nttplus برای ساخت یوزر وی پی انارور 919 vpnرفع ارور 919 برای vpnrouting and remote access آموزش دانلودnttacplus framed-IP-Addressامتحان ip اختصاصیرفع ارور 919 vpnاختصاص دادن آی پی اختصاصی به کاربررفع ارورrouting ip NTTACPLUSآموزش تنظیم nttac برای آی پی اختصاصیساخت آي پي اختصاصينوع کانکشن nttacplusنحوه حل ارور 919 vpnتعريف اي پي اختصاصي

برچسب برای این موضوع