نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 5سپاس
  • 3 توسط faz-ict
  • 2 توسط faz-ict

موضوع: کنترل حجم دیتا در شیر کردن اینترنت

نام حقيقي: armin shokohi

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

کنترل حجم دیتا در شیر کردن اینترنت

من دو تا کامپیوتر دارم میخواهم اینترنت adsl رو شیر کنم این کار را توسط setup a home or small office و زدن تیک alloow other network users to connect through this computers internet connection و یک مودم lan که 4 تا پورت داره انجام دادم اما مشکل اینجاست که حجم دیتایی که کامپیوتر دوم از کامپیوتر اول میگیره معلوم نیست و این خیلی برام مهمه که معلوم باشه یه چیزی شنیده بودم در رابطه با وصل کردن توسط *** که *** هم ساختم وصل هم میشن اما اینترنت باز از شبکه منتقل میشه نه *** من باید چیکار کنم راهنمایی کنید لطفا

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Faz

خواننده شناسه تصویری faz-ict
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    62
    wooweb Pro v 4.49

نرم افزاری قدرتمند و کاربردی كه براي مدیریت و share اينترنت در محیط شبکه و کامپیوتر های شخصی استفاده میشود .
    اين نرم افزار قادر به اشتراك گذاشتن انواع اينترنت مي باشد هم بصورت داخلي و هم بصورت remote شما با اين نرم افزار كنترل كاملي بر اعضا داريد و مي تونيد براي هر كس محدوديت بزارين تو اين نرم افزار dhcp & DDNS هم راه اندازي خواهد شد .
    با نرم افزار مي توانید فعالیت های هر کاربر را در اینترنت بصورت لينك و آدرس داشته باشيد و آنرا ذخیره کنید .
    قابلیت سرعت زیاد در ارتباط با share کردن اینترنت از ویژه گی عالی این نرم افزار میباشد

قابلیت های ویژه این برنامه بشرح زیر میباشد .

Replacement or improvement of a hardware router
    Can run on any computer under Windows 2000/XP/Vista
    Configurable SPI firewall that secures your network
    No limitation of users
    Support of most Internet connection types
    Support up to 16 Internet ISP connections in parallel
    Management of user bandwidth and balancing of global workload
    Filtering and control of incoming connections from the Internet to your local servers
    High level management and monitoring of local and remote users with detailed histories
    Can authenticate users by use of a local ID/password or by connecting to an LDAP server
    Site filtering based on powerful key word system and/or content categories with the OrangeFilter option
    Full support of Skype and Windows Live Messenger

Router Software for Professional Internet Sharing with High Connection Filtering and Bandwith Management

حجم : 6.4 مگابایت

دانلود : از اینجا دریافت کنید .

فایل آموزشی برنامه برای استفاده از نرم افزار بصورت فایل PDF : از اینجا دانلود کنید

3hsan، bachem و amin_eshg سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط faz-ict نمایش پست ها
    wooweb Pro v 4.49

نرم افزاری قدرتمند و کاربردی كه براي مدیریت و share اينترنت در محیط شبکه و کامپیوتر های شخصی استفاده میشود .
    اين نرم افزار قادر به اشتراك گذاشتن انواع اينترنت مي باشد هم بصورت داخلي و هم بصورت remote شما با اين نرم افزار كنترل كاملي بر اعضا داريد و مي تونيد براي هر كس محدوديت بزارين تو اين نرم افزار dhcp & DDNS هم راه اندازي خواهد شد .
    با نرم افزار مي توانید فعالیت های هر کاربر را در اینترنت بصورت لينك و آدرس داشته باشيد و آنرا ذخیره کنید .
    قابلیت سرعت زیاد در ارتباط با share کردن اینترنت از ویژه گی عالی این نرم افزار میباشد

قابلیت های ویژه این برنامه بشرح زیر میباشد .

Replacement or improvement of a hardware router
    Can run on any computer under Windows 2000/XP/Vista
    Configurable SPI firewall that secures your network
    No limitation of users
    Support of most Internet connection types
    Support up to 16 Internet ISP connections in parallel
    Management of user bandwidth and balancing of global workload
    Filtering and control of incoming connections from the Internet to your local servers
    High level management and monitoring of local and remote users with detailed histories
    Can authenticate users by use of a local ID/password or by connecting to an LDAP server
    Site filtering based on powerful key word system and/or content categories with the OrangeFilter option
    Full support of Skype and Windows Live Messenger

Router Software for Professional Internet Sharing with High Connection Filtering and Bandwith Management

حجم : 6.4 مگابایت

دانلود : از اینجا دریافت کنید .

فایل آموزشی برنامه برای استفاده از نرم افزار بصورت فایل PDF : از اینجا دانلود کنید
    عالی بود.
    خب من ویژگیو خوندم.یه چیزی مثله برنامه مدیریت کافی نت یا شبکه داخلی اما حرفه ای تر میمونه.اما قابلیت مهمی رو میخوام که توش دستگیرم نشد و اون اینه که آیا میتونه یوزری رو از لحاظ سرعت اینترنت برای وب سایت در محدوده 512 نگه داره ولی به محض اینکه همون یوزر بخواد دانلود کنه پهنای باندشو روی 128 یا 256 محدود کنه؟ یه چیزی مثله قابلیت burst در میکروتیک

نام حقيقي: مهران

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9
    این نرم افزار که معرفی کردید کرک نشدش!..کرک شده داره؟

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_zi نمایش پست ها
    این نرم افزار که معرفی کردید کرک نشدش!..کرک شده داره؟
    از لینک زیر این مورد را چک نمایید.
    WOOWEB.PRO.v4.49.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

نام حقيقي: Faz

خواننده شناسه تصویری faz-ict
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    عالی بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    خب من ویژگیو خوندم.یه چیزی مثله برنامه مدیریت کافی نت یا شبکه داخلی اما حرفه ای تر میمونه.اما قابلیت مهمی رو میخوام که توش دستگیرم نشد و اون اینه که آیا میتونه یوزری رو از لحاظ سرعت اینترنت برای وب سایت در محدوده 512 نگه داره ولی به محض اینکه همون یوزر بخواد دانلود کنه پهنای باندشو روی 128 یا 256 محدود کنه؟ یه چیزی مثله قابلیت burst در میکروتیک
    من برنامه ای که می خوام معرفی کنم را تا حالا تست نکردم اما طبق چیزی که تو توضیحش گفته دقیقاً همون کاری رو میکنه که شما می خواین.( امیدوارم که به دردتون بخوره)

Net Limiter Pro 2.0.10 - نرم افزار محدود کردن شبکه

اگر با کافی نت ها و یا سرور ها در ارتباط باشید می دانید که ایجاد محدودیت برای رایانه های موجود در این سری ها بسیار مشکل و گاه پیچیده می باشد. نرم افزار Net Limiter Pro که آخرین نسخه ارایه شده برای این نرم افزار است این مشکل را برای شما حل خواهد کرد. این نرم افزار مدیریت شبکه قادر است تمام رایانه ها و نرم افزار های اینترنتی را تحت مدیریت قرار دهد.
    این نرم افزار قادر است برای آی پی هایی که از سرویس استفاده می کنند نیز محدودیت ایجاد نماید و در استفاده از هر امکانی که اشتراکی باشد ایجاد محدودیت کند. نرم افزار همچنین قادر است سرعت استفاده هر برنامه از اینترنت را محدود و در ذخیره پهنای باند تاثیر بسزایی بگذارد. با نصب این برنامه کافی نت شما قادرید سرعت لود صفحات وب را به حداکثر و سرعت دانلود را به حداقل برسانید که در مدیریت کافی نت این عمل برای ذخیره ی پهنای باند بسیار مفید واقع می شود.

دانلود رایگان نرم افزار کنترل شبکه (حجم : 3 مگابایت)
    رمز عبور فایل : www.fdl.ir
    منبع : دانلود رایگان

3hsan و amin_eshg سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط faz-ict نمایش پست ها

Net Limiter Pro 2.0.10 - نرم افزار محدود کردن شبکه
    آقا ممنونم از لطفتون.من نصب کردم ولی متاسفانه یه ذره شلوغه نرم افزارش و یادگیریش زمان میبره و با نرم افزار هایی که کار کردم کاملا فرق داره.آموزش فارسی مرجعی در دسترس ندارید؟

نام حقيقي: وحید

عضو عادی شناسه تصویری vahid_el
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    102
    سپاسگزاری کرده
    24
    من به کرک این برنامه WooWeb Pro 4.49 شدیدا نیازمندم
    میشه خواهش کنم اونو واسم میل کنیدٰ ممنون میشم ٰ آخه لینک بالا کار نمی کنه
    دوست عزیز از لینک زیر این کرکو دانلود کنید:
    https://rapidshare.com/files/4578663...-pro_v4.49.rar

نام حقيقي: meisam

خواننده
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    5
    برنامه SoftPerfect.Bandwidth.Manager.v2.9.10 خیلی برنامه خوب راحتی من خودم به تازگی ازش استفاده کردم و واقعا ازش راضیم
    اینم لینک دانلود با کرک حجم 2.21 mb
    http://rapidshare.com/files/25741286...2.9.10-DOA.rar

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f62/t37979.html

نرم افزار کنترل حجم اینترنت

کنترل حجم اینترنت

نرم افزار شیر کردن اینترنت

دانلود رایگان wooweb pro

net limiter

نرم افزارکنترل حجم اینترنتمعلوم نمودن سرعت انترنتدانلود برنامه برای شیر کردن اینترنتRouterSoftکنترل اشتراک اینترنتwoowebآموزشکنترل حجم در کافی نتدانلود نرم افزار شیر نت در lanكنترل حجم اينترنتمحدود کردن سرعت یوزرهای اینترنتنرم افزارdhcp for xpقابلیت burstشیر کردن اینترنت کافی نتبرنامه کافی نت کنترل حجم forum.persiannetworks.com softperfect bandwidth manager دانلودsoftperfect bandwidth manager crack x64 دانلود رایگانشیر کردن اینترنتاموزش کار با نرم افزار wooweb proشیر کردن اینترنت توسط نرم افزار

برچسب برای این موضوع